مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

فکری بکر برای بازی آنلاین همزمان
کسی میتونه راهنمایی کنه

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
دوستان هر بارکه متن آقا حسام رو ویخونم میبینم را رو اشتباه رفتم.
اگه کسی متوجه‌ شده لطفا به منم راهنمایی کنید.
ممنون.

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
شما ، اومدید ی بازی آنلاین ساختید ، تمومه کارش ...

خب ، من کاری به بازیتون ندارم ، و فقط الان میگم بازیتون تموم شده ، یعنی همه چیزش تموم شده ...

وقتی میگم هاست ، منظورم هاست و پییر در کانستراکت هست ، نه هاستی که سرویس میزبانی وب هست ...

توی بازی های آنلاین ، همیشه یک صفحه جستجو هست .
شما یک سرور مجازی ویندوز تهیه میکنید ، از بازیتون ی نسخه ویندوز تهیه میکنید ( البته تغییرات زیادی باید روش اعمال بشه ، مثل هوش مصنوعی و ... ) از نسخه ویندوزی که تهیه کردید ، بریزید روی سرور مجازیتون ، حالا ، اگرم یکم خبره باشید توی کانستراکت ، همونطور که گفتم ، یک جوری باید یک سیستم رو پیاده کنید ، که اکانت های زیادی داخل اون قابل لاگین باشه ... مثل بنده که گفتم 800 اکانت لاگین بودند ، این اکانت ها کارشون این هست که ( یکسره ) بدون وقفه توی صفحه جستجو هستن ، وقتی کسی درخواست بازی کنه ( بازیکن واقعی ) این اکانت ها اولین اکانت هایی هستند که میرن داخل روم مولتی پلیر ... دیگه مشکل هاست ندارید ، حالا بازیکن اول ( بازیکن واقعی ) که اضافه میشه ، چند لحظه صبر میکنه تا بازیکن واقعی دیگری اضافه بشه ، برای اینکه اوایل بازیتون بازیکنی ندارید ، بهتره چند هوش مصنوعی دیگه هم برنامه ریزی کنید تا در اینجور مواقع با بازیکن واقعی بازی کنه .

خیلی خیلی خیلی سطحی الان توضیح دادم ، امیدوارم واقعا بدردتون خورده باشه .
بزودی با بازی استراتژیک اساطیری ما آشنا خواهید شد .
این بازی حاصل بیش از 4 ماه تلاش ما تا الان 20:00:06 1395/04/22 هست .
این بازی بصورت آنلاین و تحت سیستم عامل های ( اندروید ، ویندوز ، آی او اس و مکینتاش ) خواهد بود
موفق و پیروز باشید / حسن ثنایی

==========================
بازی تمام آنلاین نبرد مدرن ، منتشر شد !
https://cafebazaar.ir/app/hasan.sanaee.mbattle/?l=fa

[عکس: hasan.sanaee.mbattle8.jpg]

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: محمد هادی ، shazde
خب همین اکانتا

اکانت چیه

آقا شما یه سورس دربه داغونم بذاری من کارم رو میفهمم چطور‌کارم رو انجام بدم.

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
عزیز من ، مگه کشکه که من برات سورس بذارم ؟
میدونی بحث چقدر ایونت و چقدر کد نویسی سمت سرور هست که میگی سورس ؟؟؟
شما بهتره اول بازیتو منتشر کنی ، ببینی اصلا بیشتر از 100 هزار نفر نصبش میکنند یا نه ، اگر بیشتر از این تعداد نصبش کردن بعد تازه میتونه این موضوع برات مشکل ساز بشه ... بعد باید بری سراغ راه حلش ...
شما معلوم نیست الان بازیتو منتشر کنی ، آیا 1000 نفر یا 10000 نفر دانلودش کنن ، با این تعداد نفر مشکلی برات پیش نمیاد ، نهایتا 2 . 3 بار در ماه اینطوری میشه ولی شما حرفه ای نیستی توی کانستراکت ، بهتون قول میدم اگر بیشتر روی کانستراکت کار کنید میفهمید در آینده .

در رابطه با اینکه گفتید این اکانت ها چیه ، در جوابتون باید بگم که اگر بازی آنلاین میسازید ، یعنی یک دیتابیس دارید که بازیتون از اون تغذیه میکنه ...
ما اکانت هارو داخل دیتابیس میسازیم ، اکانت های تست یا پلیر های فیک ... میسازیم و میذاریم تا اونا به عنوان هوش مصنوعی بازی کنند .
این بازی بصورت آنلاین و تحت سیستم عامل های ( اندروید ، ویندوز ، آی او اس و مکینتاش ) خواهد بود

پاسخ دهید
ممنون از راهنمایی دستت درد نکنه.
ولی آقای ثنایی اینو میگم که هیچوت سرکوب نزن.
منم اونقدر مطمئن هستم که بازیم دانلود داشته باشه.

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
اون که شما میگی سرکوفت هست .
منم سرکوفت نزدم ، بهتون گفتم نباید از الان دنبال این باشید ، اول ببینید حد استقبال از برنامتون چقدر هست .
من بازی نبرد مدرن رو که ساختم ، نسخه اول رو دوستان هنوز یادشونه ، از اعضای قدیمی یا همون اعضایی که در همون پست پیام گذاشتن ، ازشون بپرسید بهتون میگن که چقدر باگ داشت ... من نمیگم من از همه بهترم ، منم مشکلاتی داشتم ، دارم و خواهم داشت .

شما نسخه اول بازیتونو منتشر کنید ، مشکلات ضایع خودشونو توی یک هفته نشون میدن ... بعدش میتونید با یک آپدیت یک ماهه مشکلات بازی رو بگیرید ، بعد از اون میتونید حتی به کافه بازار یا مایکت یا ... درخواست بدید توی برترین ها بذارن و بررسی کنند .

من نسخه دوم از بازیم رو که با کمک دوستان منتشر کردم بسیار بسیار عالی بالا اومد ، متاسفانه سر ی سری مشکلات شخصی بازی رو برداشتم ، وگرنه بسیار خوب بالا اومد و 400 . 500 کاربر فعال در روز داشت که هر کدوم حداقل روزی 3 . 4 بار اتک های دونفره رو میزدن .

از دوستانی که داخل انجمن هستند استفاده کنید ، نسخه اول بازیتونو منتشر کنید ، اگر مشکلی داشت بعد به فکر حل مشکل بیوفتید . بهتون قول میدم اونقدر این مشکل براتون مهم نخواهد بود که بخواد براتون مشکل ایجاد کنه .

پاسخ دهید