ارسال متن و عکس از سایت در بازی
با سلام 
ببخشید من میخواستم از سایت متن و عکس ارسال کنم ک در بازی نشون بده
ایا امکانش هست؟
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام بله 
طریقه این کار :
1 - یه وبلاگ تو رزبلاگ بسازید .
2 - یه صفحه جداگانه در قالب جدا بسازید و هرچی تو قالب هست رو پاک کنید . 
3 - عکس هاتون رو توی یه سایت آپلود مثل پیکوفایل آپلود و لینکش رو توی صفحه ای که درست کردید بزارید . (حالا عکسه ، متنه هرچی و به هر تعداد هست ، فقط باید هرکدوم رو درخط جدیدی بزارید . مثلا دوتا لینک عکس دارید ، پشت سرهم نذارید لینکشون رو هرکدوم توی یه خط) .
4 - وارد کانستراکت بشید و پلاگین ajax رو اضافه کنید .
5 - برید توی صفحه اونت ها و بگید در شروع لیوت ، request url بشه و در قسمت url آدرس همون صفحه جداگانه که ساختید رو وارد کنید . 
6 - یه اسپرایت بسازید و بگید در شروع لیوت یا حالا هر رویدادی ، یک تصویر از یک url لود بشه و در اسپرایت مورد نظر نمایش داده بشه ( با استفاده از اکشن load image from url ) .
7 - خب اکشن بالا رو که دادید در کادر url باید این رو بنویسید : tokenat(AJAX.LastData,0,newline)
نکته : اون صفری که گذاشتم ، شماره خطتون توی اون صفحه هست . اگه لینک رو توی خط 1 گذاشتید باید بنویسید 0 و اگه تو خط دوم باید بنویسید 1 (چون کانستراکت از 0 شروع میشه ، یعنی خط صفرم ، خط یکم ...) .
نکته 2 : توی این اکشن ، توی گزینه دوم یه لیست هست که دو گزینه داره (زیر کادر url) ، اگه اون رو ، روی اولی بزارید عکس که دریافت شد ، ساز اسپرایت میشه همون سایز عکس و اگه رو دومی یزارید سایز عکس هرچی باشه ، میشه اندازه اسپرایتتون که وارد کردید .
8 - اگرم میخواید متن لود بشه از سایت ، باید یه تکست درست کنید و توی اکشن بگید set text و دوباره همین چیزی که تو مورد 7 دادم رو وارد کنید با توجه به شماره خط . 
امیدوارم متوجه شده باشید و خوب توضیح داده باشم . اگرم خوب نگفتم میتونید بگید با عکس توضیح بدم . اگه وقت کردم میزارم براتون 
یا علی
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط: alireza24 ، smrm ، shazde ، omidamitis
ببخشید دو تا سئوال:
چرا رز بلاگ؟
اگه متن چند خط بود چه کار کنیم؟
( یعنی به غیر از اینکه چند بار خط ها رو جداگانه بخوانیم راه دیگری نیست؟ )
  پاسخ

سپاس شده توسط:
1- چون فقط رز بلاگ اجازه ی کار میده 2- فک کنم با همون کدی که گفتن بقیه خط ها هم میخونه
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، smrm
خیلی ممنون از جوابتون ولی منم جواب میدم :
1 - چون بسیاری از سایت ها و وبلاگ ها با ajax سازگار نیستن و نمیتونید باهاشون عکس و متن رو فراخونی کنید . 
2 - اگه متنتون چند خط بود مشکل نداره فک کنم همش یه خط حساب میشه ، به شرطی که توی نوشتن از enter استفاده نکرده باشید . فک کنم زمانی که enter میزنید یه خط جدید حساب میشه . 
استودیو بازیسازی ایروید
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، smrm
باز هم ممنون اما من هنوز نفهمیدم
یعنی اگر پنج خط بدون enter نوشتم و بعد enter کردم و پنج خط دیگر نوشتم،
اون وقت پنج خط دومی که نوشتم در خط دوم حساب میشود؟
  پاسخ

سپاس شده توسط:
این سورس رو بگیرید . خیلی سادس فیلم هم گرفته بودم واسش ولی متسفانه یک ایرادی داشت نشد که فیلم رو بفرستم

دانلود سورس ارسال و دریافت از طریق URL با آجاکس
  پاسخ

سپاس شده توسط: smrm ، shazde
سلام 
شما مطمئنا از دستور tokenat استفاده میکنید
در این دستور شما یک جداکننده باید وارد کنید ینی هرجایی ک به اون جدا کننده برسه میشه خط دوم شما یا جایگاه دوم شما درستش اینه 
حالا چه از enter چه از / یا از هر علامت دیگه ای استفاده کنید وقتی به اون علامت برسه میشه جایگاه بعدی شما
بسته به نیازتون میتونید از این علامتها در هرجایی استفاده کنید 
  پاسخ

سپاس شده توسط: smrm ، shazde
ببینید این ماجرای پنج خط و اینارو من راستیتش امتحان نکردم ، ولی طبق تجربه ای که دارم فک میکنم حرف شما درست باشه ، چون ما از جداکننده new line استفاده کردیم ، یعنی همون enter . خب با این حساب فک کنم حرفتون درسته و پنج خط اول میشه خط صفرم و پنج خط دوم میشه خط یکم .
استودیو بازیسازی ایروید
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده خرید درون برنامه مایکت در وب ویو Arianm 3 889 1402/4/25، 12:01 عصر
آخرین ارسال: Arianm
Wink سیستم شخصی سازی خودرو Arianm 1 407 1402/4/24، 05:21 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  علت بازی نشدن وقتی نصب شده amirhosseinalizadehgharebaba81 1 329 1402/4/23، 02:22 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  چگونگی اجرا بازی روی ه‍است ایران (:--ALI--:) 8 1,476 1402/3/24، 04:50 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  وصل شدن به روح هاست قبلی :) amirhosseinalizadehgharebaba 2 2,039 1401/11/2، 09:43 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba

پرش به انجمن: