مشکل متوقف شدن بازی
سلام دوستان 
من یه بازی ساختم یه خورده سنگینه ، همین بازی اپراتور که تو بازار هست . میخواستم براش یه آپدیت بدم ولی مشکلی که هست بازی بعد از اجرا حدود 30 ثانیه بعد از بازی خارج میشه و میگه متوقف شده . خیلی هم از cpu استفاده نمیکنه ، هر لیوت سه ، چهار درصد ، خیلی هم زیاد باشه ، 11 درصد . کلا 1081 اونت داره ولی متغیرهاش زیادن و در شروع لیوت لوگو باید 8 متغیر رو فراخوانی و مقدار بهشون بده . وقتی هم خروجی میگیرم و زیپ میکنم حجم پروژه میشه 22 مگ . میدونید مشکل میتونه از کجا باشه و راه حلش چیه ؟؟؟ 
ممنون
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام
هرچند فکر نمیکنم بخاطر متغیر ها باشه ولی میتونید متغیر ها رو غیرفعال کنید و یه خروجی بگیرید , ببینید بازم بیرون میاد یا نه.
و راه حل دومی که به ذهنم میرسه اینه که ببینید چه اونتی بعد از 30 ثانیه که از بازی میگذره , اجرا میشه , ممکنه مشکل از اون اونت باشه.
  پاسخ

سپاس شده توسط: محمد 82
من هیچ اونتی در مورد 30 ثانیه ندادم و قبلا هم یه بازی ساخته بودم که همینجوری میشد ، اما اونجا از سیو و لود سیستم استفاده کرده بود و زیادی این اونت رو داده بودم که سر 30 ثانیه میومد بیرون . وقتی اون رو اصلاح کردم مشکل هم حل شد . ولی تو این بازی از وب استوریج استفاده کردم . ممکنه مشکل از اون باشه ؟؟؟ تاحالا کسی این مشکل رو نداشته ؟؟؟
استودیو بازیسازی ایروید
  پاسخ

سپاس شده توسط:
با وب استورج کار نکردم
همیشه با لوکال استورج کار میکنم و مشکلی نداشتم تا حالا

ممکنه باگی باشه از وب استورج
بدون اون تست کنید ببینید بازم این مشکل پیش میاد یا نه؟

درون پرداخت استفاده نکردید؟
ممکنه اونت آماده سازی پلاگین رو جایی استفاده کردید که باعث این مشکل شده.
  پاسخ

سپاس شده توسط: محمد 82
چرا از پلاگین پرداخت درون برنامه وینوس استفاده کردم . ولی آماده سازی رو گذاشتم واسه وقتی که روی دکمه کلیک شد . به هرحال ممنون امتحان میکنم .
استودیو بازیسازی ایروید
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde
فک کنم مشکل رو پیدا کردم ، ببینید من تو بازی از پلاگین کانواس پلاس و input dialog استفاده کردم و وقتی روش کلیک میکنم ، بعد حدودا 6 ، 7 ثانیه از بازی میاد بیرون . از پلاگین ابزار اندروید هم استفاده کردم ولی دیالوگش کار نمیکنه . مشکل از پلاگین هست یا من اونت اشتباه نوشتم ؟؟؟ ضمنا کسی کانواس پلاس قسمت دیالوگش رو استفاده کرده ؟؟؟ برای شما هم از بازی بیرون میاد ؟؟؟؟

اصلا برای نوشتن یه متن تو ابزار اندورید ، باید input dialog رو انتخاب کنیم ؟؟؟؟ اگه آره که من زدم ولی تو اندروید هیچ اتفاقی نیفتاد .
استودیو بازیسازی ایروید
  پاسخ

سپاس شده توسط:
من از ابزار اندروید برای input dialog نتونستم خروجی اندروید سالم بگیرم و بازی کرش میکرد (فکر کنم مشکل داشته باشه این قسمت برای پلاگین ابزار اندروید)

از input dialog کاکون کانواس پلاس استفاده کنید
حدس فوتبالی :

دریاف از بازار           دریافت از مایکت

بازی با ریاضی :

دریافت از بازار

پاسخ

سپاس شده توسط: shazde
وقتی از پلاگین کانواس پلاس استفاده میکنم ، وقتی روی دیالوگ میزنم و دیالوگ باز میشه ، بعد 6 ، 7 ثانیه بازی میاد بیرون . برای شما هم همین مشکل رو داره ؟؟؟
استودیو بازیسازی ایروید
  پاسخ

سپاس شده توسط:
جواب بدید لطفا
استودیو بازیسازی ایروید
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده خرید درون برنامه مایکت در وب ویو Arianm 3 906 1402/4/25، 12:01 عصر
آخرین ارسال: Arianm
Wink سیستم شخصی سازی خودرو Arianm 1 411 1402/4/24، 05:21 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  علت بازی نشدن وقتی نصب شده amirhosseinalizadehgharebaba81 1 340 1402/4/23، 02:22 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  چگونگی اجرا بازی روی ه‍است ایران (:--ALI--:) 8 1,483 1402/3/24، 04:50 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  وصل شدن به روح هاست قبلی :) amirhosseinalizadehgharebaba 2 2,041 1401/11/2، 09:43 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba

پرش به انجمن: