انجام دادن این پروژه؟
سلام اگر کسی بتونه تبلیغات چارت بوست رو تویه کانستراکت پیاده کنه و بدرستی تبلیغات ویدوییش اجرا شه 50 هزار تومن بهش میدم.
حتی برا این کار پروژه هم تو سایت پونیشا ایجاد کردم

لینک
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام دوست عزیز
بهتره خودتون انجام بدید و ناامید نشید . برای اینکار پلاگین زیر رو وارد کانستراکت کنید . تنظیماتتون رو انجام و داخل کوکون هم با آدرس زیر دستی نصبش کنید . انشااله درست میشه .
لینک پلاگین
آدرس کوکون :
کد:
https://github.com/cranberrygame/cordova-plugin-ad-chartboost.git

امیدوارم بلد باشید تو کوکون واردش کنید . سوالی بود بپرسید ولی به نظر من بهتره از تپسل استفاده کنید .
در پناه خدا
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، smrm
(1397/5/31، 06:07 عصر)محمد 82 نوشته است: سلام دوست عزیز
بهتره خودتون انجام بدید و ناامید نشید . برای اینکار پلاگین زیر رو وارد کانستراکت کنید . تنظیماتتون رو انجام و داخل کوکون هم با آدرس زیر دستی نصبش کنید . انشااله درست میشه .
لینک پلاگین
آدرس کوکون :
کد:
https://github.com/cranberrygame/cordova-plugin-ad-chartboost.git

امیدوارم بلد باشید تو کوکون واردش کنید . سوالی بود بپرسید ولی به نظر من بهتره از تپسل استفاده کنید .
در پناه خدا
بازی قراره در گوگل پلی منتشر شه و تبلیغات تپسل بدردم نمیخوره.
ممنون بابت پلاگین ولی قبلا استفاده کردم موقع اجراش فورس کلوز میده.

شما تست کردی کار میکرد؟
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام ، پلاگین چارت بوست رو قبلا بنده استفاده کردم ... این که میگید فورس کلوز میده رو نمیدونم ...
مطمئنا جایی رو اشتباه انجام دادید ...
  پاسخ

شما یه پروژه معمولی بسازید بدون هیچی و فقط این پلاگین رو وارد کنید و اونت مربوطش رو بدید و خروجی بگیرید ، این دفعه با چیزایی که من گفتم . ببینید بازم اینطوری میشه یانه .
استودیو بازیسازی ایروید
  پاسخ

(1397/6/1، 01:16 صبح)محمد 82 نوشته است: شما یه پروژه معمولی بسازید بدون هیچی و فقط این پلاگین رو وارد کنید و اونت مربوطش رو بدید و خروجی بگیرید ، این دفعه با چیزایی که من گفتم . ببینید بازم اینطوری میشه یانه .

سلام کارهایی که گفتید کردم ولی بازم فورس کلوز داد.وقتی میزنم روی پلاگین داخل کانستراکت تویه پراپرتیس یه بخشی داره به اسم Licence info تویه ایمیل و لایسنس کی.ایمیل و لایسنس کی که برای امضای بازی هام انتخاب کردم میزنم ممکنه مشکل از اینجا باشه؟

اینم چند تا عکس ازش:

[تصویر:  Capture_2018_08_23_17_13_50_870.png]

[تصویر:  Capture_2018_08_23_17_14_12_298.png]

[تصویر:  Capture_2018_08_23_17_13_43_981.png]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
والا من گفتم که تاحالا با این پلاگین کار نکردم و کمتر کسی کارکرده که بتونه مشکلتون رو حل کنه . پیشنهاد من استفاده از تبلیغات تپل هست و اینرو هم بگم که من از پشتیبانی تپسل در مورد اینکه آیا تبلیغاتشون با گوگل پلی مشکل داره یا نه پرسیدم و گفتن مشکلی نداره . اون هم داخلیه و هم بهتره و هم با گوگل پلی مشکلی نداره . اون رو هم یه امتحان بکنید .
استودیو بازیسازی ایروید
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde
(1397/6/1، 05:36 عصر)محمد 82 نوشته است: والا من گفتم که تاحالا با این پلاگین کار نکردم و کمتر کسی کارکرده که بتونه مشکلتون رو حل کنه . پیشنهاد من استفاده از تبلیغات تپل هست و اینرو هم بگم که من از پشتیبانی تپسل در مورد اینکه آیا تبلیغاتشون با گوگل پلی مشکل داره یا نه پرسیدم و گفتن مشکلی نداره . اون هم داخلیه و هم بهتره و هم با گوگل پلی مشکلی نداره . اون رو هم یه امتحان بکنید .

تشکر بابت جوابتون ولی من میخواستم با دلار پول در بیارم مگرنه تمام بازی هام داخلش تیلیغات تپسل هست
  پاسخ

سپاس شده توسط:
انمیدونم والا .... ولی بالاخره تپسل داخلیه و اگه مشکلی پیش بیاد قابل پیگیریه اما خب اون سرویس اون سر دنیاست و شما هم بهتره از همین راه استفاده کنید . استفاده از سرویس های خارجی و کسب درآمد از دلار با این بازار امروز فک نکنم خیلی سود داشته باشه . اولا که انتقال ارز به ایران خودش یه موضوعه و گرونی دلار و شاید صرف نظر کاربران ایرانی از خرید بازی شما موضوع دیگه است . ولی باز میل خودتونه . من تا اونجا که میتونستم راهنمایی کردم که خودتون جلو برید و دیگه نمیدونم چون اصلا از سرویس های خارجی استفاده نمیکنم . امیدوارم هر راهی رو که انتخاب میکنید توش موفق باشید . در پناه خدا
استودیو بازیسازی ایروید
  پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده خرید درون برنامه مایکت در وب ویو Arianm 3 840 1402/4/25، 12:01 عصر
آخرین ارسال: Arianm
Wink سیستم شخصی سازی خودرو Arianm 1 389 1402/4/24، 05:21 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  علت بازی نشدن وقتی نصب شده amirhosseinalizadehgharebaba81 1 313 1402/4/23، 02:22 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  چگونگی اجرا بازی روی ه‍است ایران (:--ALI--:) 8 1,461 1402/3/24، 04:50 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  وصل شدن به روح هاست قبلی :) amirhosseinalizadehgharebaba 2 2,026 1401/11/2، 09:43 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba

پرش به انجمن: