آموزش کم کردن حجم خروجی
با سلام با تمامی دوستان این آموزش رو من میخوام امروز کامل منتشر کنم خودم پروژه ایی ندارم که روی اون براتون آموزش رو درست کنم یکی از دوستان لطفا یکی از بازی هاش رو بفرسته توی همین تایپیک تا حجمش رو کم و آموزش رو رو منتشر کنم فقط لطفا لینکش از بازار و مارکت های دیگه نباشه روی یک آپلود سنتر آپلود کنید ممنون
بعد از دانلود و نصب نرم افزار ها
نرم افزار apk easy tool رو باز کنید و به ترتیب که شماره گزاری کردم کار ها رو انجام بدین توی قسمت اول باید فایل apk رو انتخاب کنید.
[تصویر:  m1sk_2.png]

بعد ازینکه به مسیر اکسترکت شده apk رفتید به پوشه assets برید و وارد پوشه www بشین این فایل تمامی محتوی بازی شماست این کار رو برای فشرده سازی شما می تونید قبل از خروجی با کوکون انجام بدین و لی به خاطر بخش زیپ الیگن من ترجیح می دم بعد از خروجی انجام بدم فشرده سازی رو انتخاب هم با شماست خب همچین فایل هایی رو داریم  
[تصویر:  4n1g_3.png]
بیشتر حجم خروجی مون مربوط به عکس های بینه نشده در بازیمونه یک سایت معرفی می کنم که حجم فایل های png به طور قابل توجه و بدون کم شدن کیفیت اونا فشرده می کنه 
فقط توجه کنید عکس ها تون رو باید 20 تا 20 تا آپلود کنید چون توی نسخه رایگان محدودید آپلود داره 
https://tinypng.com/

[تصویر:  wmvr_1.png]
بعد از اون نوبت به پوشه مدیا می رسه که مربوط به موسیقی های شماست که توصیه می کنم با این سایت فشردشون کنید
https://online-audio-converter.com/
درپروژه که دوست عزیمون فرستادن بعد از طی این مراحل حجم خروجی 27 مگ کاهش پیدا کرد و از 60 مگ به 23 مگ رسید و درضمن ایشون با xdk خروجی گرفته اند و در نهایت در apk easy tools روی دکمه zip apk کلیک کنید 
[تصویر:  wgd6_4.png]
موفق باشید
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1397/6/4، 08:33 صبح)mhc نوشته است: با سلام با تمامی دوستان این آموزش رو من میخوام امروز کامل منتشر کنم خودم پروژه ایی ندارم که روی اون براتون آموزش رو درست کنم یکی از دوستان لطفا یکی از بازی هاش رو بفرسته توی همین تایپیک تا حجمش رو کم و آموزش رو رو منتشر کنم فقط لطفا لینکش از بازار و مارکت های دیگه نباشه روی یک آپلود سنتر آپلود کنید ممنون

من منظوری ندارم از این حرف اما فکر نمیکنم یه نفر بخواد ریسک کنه و کل پروژه اش رو دست یک نفر دیگه بزاره بخاطر یه آموزش

شما اگه میخواید با یه سورس کامل آموزش بسازید میتونید از سورس های آماده ی داخل پوشه ی templates داخل محل نصب کانستراکت استفاده کنید.
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde
(1397/6/4، 10:47 صبح)mahdi_R8095 نوشته است:
(1397/6/4، 08:33 صبح)mhc نوشته است: با سلام با تمامی دوستان این آموزش رو من میخوام امروز کامل منتشر کنم خودم پروژه ایی ندارم که روی اون براتون آموزش رو درست کنم یکی از دوستان لطفا یکی از بازی هاش رو بفرسته توی همین تایپیک تا حجمش رو کم و آموزش رو رو منتشر کنم فقط لطفا لینکش از بازار و مارکت های دیگه نباشه روی یک آپلود سنتر آپلود کنید ممنون

من منظوری ندارم از این حرف اما فکر نمیکنم یه نفر بخواد ریسک کنه و کل پروژه اش رو دست یک نفر دیگه بزاره بخاطر یه آموزش

شما اگه میخواید با یه سورس کامل آموزش بسازید میتونید از سورس های آماده ی داخل پوشه ی templates داخل محل نصب کانستراکت استفاده کنید.

منظور من رو اشتباه فهمیدید منظورم خروجی apk بود گفتم اگه یکی از پروژه های دوستان که خروجی گرفتن منظورم سورس کانستراکت نبود
  پاسخ

سپاس شده توسط:
خب نمیشه خودتون همون سورس هایی که بهتون گفتم رو ازشون خروجی apk بگیرید بعد همونو کم حجم کنید؟
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام ، چطور پروژه ای ؟؟؟ خود فایل پروژه ؟؟؟ خروجی گرفته شدش ؟؟؟ یا فایل apk اون ؟؟؟

من الان آپلود میکنم .
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1397/6/4، 11:04 صبح)محمد 82 نوشته است: سلام ، چطور پروژه ای ؟؟؟ خود فایل پروژه ؟؟؟ خروجی گرفته شدش ؟؟؟ یا فایل apk اون ؟؟؟

من الان آپلود میکنم .

فقط فایل apk
  پاسخ

سپاس شده توسط:
بفرمایید ، یکی از بازی های اولیم که حجمشم زیاد بود رو آپلود کردم . 
لینک دانلود
استودیو بازیسازی ایروید
  پاسخ

سپاس شده توسط: mhc
خب من این سایت کاهش حجم عکس رو قبلا امتحان کردم و کیفیت عکس رو کمی پایین میاره و اگه کسی بخواد بازیش رو hd درست کنه . نمیشه . من فک کردم شما میخواید با فشرده کردن کد ها حجم رو کم کنید اما این روشی که گفتید خیلی بدرد نمیخوره . (البته ببخشیدا)
استودیو بازیسازی ایروید
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1397/6/4، 03:57 عصر)محمد 82 نوشته است: خب من این سایت کاهش حجم عکس رو قبلا امتحان کردم و کیفیت عکس رو کمی پایین میاره و اگه کسی بخواد بازیش رو hd درست کنه . نمیشه . من فک کردم شما میخواید با فشرده کردن کد ها حجم رو کم کنید اما این روشی که گفتید خیلی بدرد نمیخوره . (البته ببخشیدا)

روش فشرده کردن کد ها حد اکثر اگه 5 مگ بتونه کار کنه در ضمن شما باید ببینی که چی رو داردی در قبال چی می دی برای فشرده کردن کد های js  و css  از این سایت استفاده کن البته تضمیمن نمی کنم بتونی موفق بشی
http://minifycode.com/
و اونقدار ها این روش کار بردی هست که مزایاش بهتر از معایبش هست در بازی مدافعان حرم از این روش استفاده شده تو سعه دهند یادش رفته اون زیپ هایی که دانلود کرد و اکست کرده رو پاک کنه حدود 5 مگ هست این نکته هم یادتون نره که اون فایل های زیپ رو پاک کنید
  پاسخ

سپاس شده توسط:
ممنون mhc عزیز من اینکار رو با Black Bird Image Optimizer انجام میدم .حجم نرم افزار 2 مگ هست کاملا آفلاین.حجم ها را تا 75 در صد کم میکنه.مثلا 85 مگ رو میکنه حدودا 15 مگ.اگه چند بار پشت سر هم کم کنید افت کیفیت کمی داره ولی حجم رو بشدت کم میکنه.من همیشه انجوم میدم برا خروجیام.
  پاسخ

سپاس شده توسط: mhc

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star مهم آموزش خروجی اندروید روی سیستم شخصی rezamms 127 76,081 1402/8/24، 09:00 عصر
آخرین ارسال: mehdiosw
  مهم آموزش تصویری خروجی مستقیم - یکبار برای همیشه! rezamms 33 17,645 1401/2/13، 09:39 عصر
آخرین ارسال: kamran_cn
  خروجی اندرید davinmstr1 2 2,139 1400/8/4، 10:23 عصر
آخرین ارسال: ᔕinaᗪehghani
  AAB (بسته برنامه اندروید) چيست؟ + نحوه خروجي گرفتن در كرودوا ᔕinaᗪehghani 15 6,988 1400/6/21، 01:55 صبح
آخرین ارسال: mehdi1100
  رفع مشکل خروجی فونگپ (: M.gh 11 7,298 1400/4/10، 02:17 صبح
آخرین ارسال: oak

پرش به انجمن: