پلاگین سیستم ذخیره آنلاین OnStorage
سلام ،،،

از پلاگین استفاده کردم ، بسیار مفید هست .

پیشنهادی که فعلا میتونم جهت تکمیل شدن هرچه بیشتر برنامه بدم :
اضافه شدن بخش جستجو برای جستجو میان متغیر ها ( مثلا نام کاربری فردی ... آیدی فردی )

فعلا این مورد بسیار مهم جلوه کرد برای من ... چون وقتی تعداد پلیر ها زیاد بشه لازمه ... برای تغییراتی در بخش های بازی حتما لازم میشه .
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، miladesign ، mahdi.p
(1397/6/8، 01:11 صبح)hesam3 نوشته است: پیشنهادی که فعلا میتونم جهت تکمیل شدن هرچه بیشتر برنامه بدم :
اضافه شدن بخش جستجو برای جستجو میان متغیر ها ( مثلا نام کاربری فردی ... آیدی فردی )
منظورتون توی پنل مدیریت هست؟
  پاسخ

سپاس شده توسط: mahdi.p
(1397/6/8، 09:41 صبح)miladesign نوشته است:
(1397/6/8، 01:11 صبح)hesam3 نوشته است: پیشنهادی که فعلا میتونم جهت تکمیل شدن هرچه بیشتر برنامه بدم :
منظورتون توی پنل مدیریت هست؟

سلام
سوال من رو جواب ندادید.
میشه با php همیچین کاری کرد که اطلاعات رو درون سیستم ثبت کنه؟
  پاسخ

سپاس شده توسط: mahdi.p
(1397/6/8، 11:04 صبح)rezamms نوشته است: سلام
سوال من رو جواب ندادید.

منظورتون رو متوجه نمیشم
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1397/6/8، 11:45 صبح)miladesign نوشته است:
(1397/6/8، 11:04 صبح)rezamms نوشته است: سلام
سوال من رو جواب ندادید.

منظورتون رو متوجه نمیشم

منظورم من اینه که مثلا کاربر از داخل بازی وارد یک صفحه php شد و اطلاعاتی رو وارد کرد.بعد آیا میشه که این اطلاعات دریافت شده در این سیستم ذخیره بشه تا کاربر نخواد دوباره وارد کنه و داخل بازی هم نمایش داده بشه؟
  پاسخ

سپاس شده توسط:
نیازی به صفحه php نداره از طریق اکشن ارسال اطلاعات میتونه همه اطلاعات رو ارسال کنه. ولی اگه بخواید صفحه فرم html بسازید باید به سیستم وصلش کنید خودتون
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1397/6/8، 06:11 عصر)miladesign نوشته است: نیازی به صفحه php نداره از طریق اکشن ارسال اطلاعات میتونه همه اطلاعات رو ارسال کنه. ولی اگه بخواید صفحه فرم html بسازید باید به سیستم وصلش کنید خودتون

اگر میتونید بگید چطوری میشه به صفحه html اتصال داد.
  پاسخ

سپاس شده توسط:
میلاد جان سلام

میگم برای ست شدن متغیر ها ، باید اکسپرشن :
OnStorage.Value("life")
استفاده بشه ، البته خب life رو جهت تست با همون پروژه تست زدم ، مثل اینکه اگر اکسپرشن رو ست نکنیم بعد از دریافت اطلاعات خودش ست نمیکنه  4
دو روزی درگیریم این بود این چرا ست نمیشه 21

پاسخ

سپاس شده توسط:
(1397/6/12، 03:29 صبح)hesam3 نوشته است: میلاد جان سلام

میگم برای ست شدن متغیر ها ، باید اکسپرشن :
OnStorage.Value("life")
استفاده بشه ، البته خب life رو جهت تست با همون پروژه تست زدم ، مثل اینکه اگر اکسپرشن رو ست نکنیم بعد از دریافت اطلاعات خودش ست نمیکنه  4
دو روزی درگیریم این بود این چرا ست نمیشه 21

سلام
برای ست شدن متغیرها از اکشن Set Values باید استفاده بشه و اکسپرشن فقط برای دریافت متغیرها استفاده میشه.
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde
من تست زدم ظاهرا باگ داره یک متغیر تعریف کردم برای شناسه کاربری دستی ست می کنم اطلاعات رو درست فراخوانی می کنه ولی موقع ایی که میخوام اطلاعات رو ست کنم ای دی کاربر هم درسته ولی مال همه رو یکی می کنه 
[تصویر:  y2p2_0.png]
اینجا ست کردم ولی توی سایت کلا متغیر Gold و higscore رو که گفتم ست کنه تمام پلیر ها رو یکی می کنه مشکل از کجاست
[تصویر:  aku9_1.png]
روی دموی خودتون هم تست زدم با سورس مثالتون تمامی داده ها یکی شد 
مدیریت داده ها - OnStorage
لطفا باگ رو پیگیری کنید
  پاسخ

سپاس شده توسط: hasansanaei ، shazde ، miladesign

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star پلاگین پرداخت درون برنامه تمام مارکت ها miladesign 89 55,693 1402/1/31، 09:08 عصر
آخرین ارسال: nimemah
  پلاگین فارسی ارسال نوتیفیکشن آفلاین rezamms 11 9,027 1401/8/7، 03:50 عصر
آخرین ارسال: kamran_cn
  پلاگین درخواست لینک دانلود مثال های مجموعه پلاگین REX'S PLUGINS firooz 0 3,820 1401/6/13، 11:26 عصر
آخرین ارسال: firooz
  پلاگین درخواست پلاگین table یا 2d dictionary aliCo 0 1,327 1401/5/9، 03:24 صبح
آخرین ارسال: aliCo
  پلاگین زرین پال (اندروید) miladesign 8 8,009 1401/3/11، 01:34 صبح
آخرین ارسال: ahmad44

پرش به انجمن: