2 سوال ، ساعت گوشی و خط کشی
سلام ، ممنون که دنبال کار بنده هستید .
1 - چون مراحل بالا هست ، متغیره اما همه مراحل دارای این تعداد حروف هستند : 5 و 6 و 7 و 8 حرف
2 - بله ، اتفاقا خیلی هم مهمه . 
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
استودیو بازیسازی ایروید
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام
ببخشید تا الآن تنوانستم جواب بدم
فقط یک چیزی منظور شما از فاصله دو خط چیزی مثل عکس زیر است؟
[تصویر:  vasl4.png]اگر مشکلتون او قسمت است که انگار دو خط مجزا هستند ببینید اینطور خوب شد؟
[تصویر:  vasl5.png]
اگر موافقید که بگید توضیح بدم
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde
بله عالیه فقط چون گفتم که حرفی ممکنه دو بار یا حتی بیشتر تکرار بشن باید بشه دوبار لمسشون کرد و یه خط دیگه هم روشون بیاد (البته فک کنم خط دوم معلوم نشه که مهم نیست ) . این عکس دومیه هم عالیه اگه میشه همین رو توضیح بدید . ممنوننننننننننننننننننننننن  54 54
استودیو بازیسازی ایروید
  پاسخ

سپاس شده توسط:
خوب نگاه کنید عکس دوم که گذاشتم در اصل همون اولی است که گفتم یک اسپرایت دایره در محل رسم خط ایجاد بشه.
اگر می خواهید خط ها رو بهم وصل کنید یکم توضیحش سخته اما سعی میکنم آسان بگم.
اول این رو بگم که کلاً چه کاری انجام میدیم:
1- برای هر اسپرایت حرف یک متغیر درست میکنیم (مثلا: obj1 , obj2 , obj3 , ...)

2- یک متغیر شمارنده درست میکنیم که تعداد حرف های انتخاب شده رو بهمون بده (مثلاً counter)

3- حالا  میگیم هر اسپرایتی که انتخاب شد، UID اون با توجه به مقدار counter در یکی از متغیر های obj1,obj2,obj3,... قرار بگیره.

4- در اون قسمتی که خط رو رسم میکنه (در مثالی که اول قرار دادم)، با استفاده از پلاگین "UID to Properties" مختصات اسپرایت های انتخاب شده رو میگیریم و خطوط رو رسم میکنیم.

5- و یکم ریزه کاری دیگه!

اگر کسی روش بهتری دارد که چه بهتر، اگر نه سعی خودم براتون یک سورس کامل قرار بدم.

پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، محمد 82
سورس نمونه همراه با توضیح:
دانلود
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، محمد 82
ممنون از ساخت این سورس اما دوتا مشکل هست :
1 - از اون اسپرایت سبز بالا نمیشه اولین بار خط رسم کرد . 
2 - نمیشه دوباره حرف انتخاب شده رو انتخاب کرد.

ضمنا من اونتا رو فهمیدم الا اون پلاگین uid . اگه میشه یه توضیحی درمورد اون بدید که چیکار میکنه . ممنون

سورسی که ساختید بی نظیره و کامل مشکلم رو همونطور که میخوام حل میکنه ، فقط مونده همون دوتا مشکل که گفتم .ضمنا نمیشه به جای اون خطه هم یه اسپرایت وارد کنیم ؟؟؟
استودیو بازیسازی ایروید
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1397/6/12، 06:52 عصر)محمد 82 نوشته است: ممنون از ساخت این سورس اما دوتا مشکل هست :
1 - از اون اسپرایت سبز بالا نمیشه اولین بار خط رسم کرد . 
2 - نمیشه دوباره حرف انتخاب شده رو انتخاب کرد.

ضمنا من اونتا رو فهمیدم الا اون پلاگین uid . اگه میشه یه توضیحی درمورد اون بدید که چیکار میکنه . ممنون

سورسی که ساختید بی نظیره و کامل مشکلم رو همونطور که میخوام حل میکنه ، فقط مونده همون دوتا مشکل که گفتم .ضمنا نمیشه به جای اون خطه هم یه اسپرایت وارد کنیم ؟؟؟

1- مقدار اولیه متغیر lastuid رو بکنید منفی یک
2- می شود یک حرف رو دوبار انتخاب کرد اما خطوط روی هم می افتند.
3- پلاگین uid to properties با استفاده از uid شی ، مشخصات اون رو برگشت میده.
  پاسخ

سپاس شده توسط: محمد 82 ، shazde
میشه یه حرف رو دوبار انتخاب کرد اما دیگه نمیشه بعد اون حرفی رو انتخاب کرد . ضمنا مثلث رو نمیشه کامل کرد . یجاش باز میمونه . شاید من بخوام حرف انتخاب شده او دوباره اخر انتخاب کنم چطور میشه ؟؟؟ خواهش میکنم این مشکل انتخاب شدن دوباره حرف رو هم حل کنید ، چون مشکلم دیگه داره برطرف میشه و همین یه مورد مونده . ممنون
استودیو بازیسازی ایروید
  پاسخ

سپاس شده توسط:
نگاه کنید من تا counter = 3 براتون آماده کردم.
با همون الگویی که برای هرکدام نوشتم برای counter =4 یا بیشتر (با توجه به حرف های توی مرحله) ایونت اضافه کنید مشکل حل میشه.
البته یه جای کار ایراد داره برای همون کم ایونت ها زیاد می شوند.
منظورم از ایراد این نیست که بازی اجرا نمیشه، منظورم اینه که خودتون روش فکر کنید شاید روش راحت تری هم شد.
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده خرید درون برنامه مایکت در وب ویو Arianm 3 899 1402/4/25، 12:01 عصر
آخرین ارسال: Arianm
Wink سیستم شخصی سازی خودرو Arianm 1 407 1402/4/24، 05:21 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  علت بازی نشدن وقتی نصب شده amirhosseinalizadehgharebaba81 1 333 1402/4/23، 02:22 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  چگونگی اجرا بازی روی ه‍است ایران (:--ALI--:) 8 1,477 1402/3/24، 04:50 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  وصل شدن به روح هاست قبلی :) amirhosseinalizadehgharebaba 2 2,040 1401/11/2، 09:43 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba

پرش به انجمن: