دانلود از لینک مشخص شونده در برنامه
سلام
دوستان من یه سوال داشتم که فک کنم الگوریتم باشه.
سوالم این هست که همیشه بگه وقتی‌روی اسپرایت کلیک مثلا دانلود کنه‌از لینکی که نام اون پوشه یا تیکه آخر لینک با‌uidاسپرایت یکی باشه.
مثلا من چند لینکی به این صورت دارم
localhost/file/12
localhost/file/11
localhost/file/10
.....
حالا مثلا من چند تا اسپرایت دارم که uidهای اونا‌به ترتیب .......10.11.12باشه حالا کاربر کلیک میکنه روی یه اسپرایت و حالا‌ من به صورت پیشفرض لینکی که به پلاگین دانلود دادم این باشه
localhost/file/uid
حالا لینک تیکه ی آخرش تغییر کنه(uid)به uidاسپرایتی که روش کلیک شده بشه اگه ۱۰بود بشه ۱۰و.....
ممنون میشم راهنمایی کنید.
غایب
  پاسخ

سپاس شده توسط: علیرضا_
سلام
دقیقا متوجه نشدم چی نوشتید ولی تا جایی که فهمیدم تست کنید ببینید اینطوری میشه یا نه؟
کد:
localhost/file/ & sprite.uid
اون علامت & میاد و میگه این لینک ماست localhost/file/ و حالا بیا یه چیز دیگه هم بهش اضافه کن و اون هم uid اسپرایته

البته بجای uid میتونید از متغیر محلی هم استفاده کنید و به متغیر هر دکمه یه مقدار مشخص بدید.
  پاسخ

سپاس شده توسط: MohammadHadi
خب از کجا ببفهمه که کدوم اسپرایت؟که uidروبرداره؟
غایب
  پاسخ

سپاس شده توسط: علیرضا_
شما وقتی روی یک اسپرایت کلیک میکنید , اکشن هایی بنویسید براش اگه درمورد اون اسپرایت باشه , uid خودش رو میگیره
یعنی مثلا شما 1 اسپرایت دارید و 5 تا از اون رو توی صفحه میزارید و میگید وقتی کلیک شد روی اون اسپرایت , حذف بشه , فقط اسپرایتی حذف میشه که روش کلیک شده نه همه شون.

پاسخ

سپاس شده توسط: MohammadHadi

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده خرید درون برنامه مایکت در وب ویو Arianm 3 840 1402/4/25، 12:01 عصر
آخرین ارسال: Arianm
Wink سیستم شخصی سازی خودرو Arianm 1 389 1402/4/24، 05:21 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  علت بازی نشدن وقتی نصب شده amirhosseinalizadehgharebaba81 1 313 1402/4/23، 02:22 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  چگونگی اجرا بازی روی ه‍است ایران (:--ALI--:) 8 1,461 1402/3/24، 04:50 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  وصل شدن به روح هاست قبلی :) amirhosseinalizadehgharebaba 2 2,026 1401/11/2، 09:43 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba

پرش به انجمن: