آیا موافقید دوره رو برگزار کنیم ؟
بلی
100.00%
9
خیر
0%
0
9 رأی
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

آموزش PHP برای توسعه سرویس خود
Video 

به نام خداوندی که هرچه داریم از اوست

سلام خدمت شما عزیزان و دوستان محترم . قصد دارم دوره کوتاه آموزش کار با PHP رو براتون بزارم که انشا... قراره با این آموزش ها وب سرویس و یا سیستم های دلخواه خود مانند :
1- سیستم ثبت نام
2- سیستم ورود
3- سیستم نظر سنجی
4- سیستم امتیازات
5- سیستم ارسال پست و یا سیستم مدریت محتوا ( خیلی کوچک )
6- وکلی سیستم های دلخواه خودتون که همراه این آموزش ها میتونید بسازید و مشکلی در ساخت این نوع سیستم ها نداشته باشید .

فقط قبل از شروع دوره ما به طور کامل php رو یاد نمیدیم چون واقعا آموزش کامل که تو همه سایت ها هستن الکیه و نمیشه گفت 100 درصد هست پس منم نمیگم 100 میگم به طوری یاد میدم که بتونید سیستم خودتون رو راه اندازی کنید و شروع به کسب درامد کنید .

دوره ها رو به چند بخش تقسیم میکنم که زیاد خسته نشین و البته باید توضیحات زیادی بدم در مورد کد ها تا کسانی که برای اولین بار میخواهن شروع به برنامه نویسی php میکنن ، دچار مشکل نشوند .

دوره ای که در نظر گرفتم رایگان هست فقط هزیتش دعا کنید امام زمان ظهور کنه از ته قلب . لیست دوره رو میگم :
1- نحوه کار با فایل ها تو php
2- نحوه کار با سیتنکس ها
3- نحوه کار با Variable و echo , print
4- بررسی انواع دیتا ها
5- آموزش String ها
6- کار با علام جمع و تقسیم و ....
7- کاربا if و switch و for , while
8- کار با functions ها
9- کاربا Arrey
10- کار با Global Variables
11- کار با زمان و تاریخ و include
12- کار با فایل های محلی
13- کار با coockie
14- کار با Sessions ها
15- کار با دیتابیس

این لیست دروه بود البته بخش اول دوره که میخواهیم شروع کنیم به ظبتش بعد لیست دوم هم به این صورت هست:
1- آموزش ساخت فرم ثبت نام ساده و ورود
2- آموزش سیستم ثبت امتیازات
3- آموزش ساخت سیستم نظر سنجی
4- آموزش ساخت سیستم ارسال پست خیلی کم حجم

یک دوره سوم هم میزاریم برای نحوه ارتباط این ها با کانستراکت که بسیار هم ساده میباشد و هر سرویسی که دوست داشتید میتونید با php بسازید و در کانستراکت استفاده کنید. خب دوستان امید وارم زنده باشیم تا دوره رو بزودی شروع کنیم و هیج مشکلی تو زمینه php نداشته باشیم . هر نظر و یا ایده و یا آموزش در مورد هر سیستم داشتید بگین تا بررسی کنیم . تشکر
  پاسخ

سپاس شده توسط: shayan100 ، shazde ، mhc ، hamed008 ، mostafanastary
برای php نباید زبان دیگه ای بلد بود
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1397/6/23، 10:59 عصر)Kiarash نوشته است: برای php نباید زبان دیگه ای بلد بود

اگر همراهش html و Css هم بدونین عالی میشه ولی شاید استفاده نکنم
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام
دمتون گرم واقعا
دوره های این چنینی واقعا لازم و کاربردی هست.

و من هم امیدوارم زنده باشیم و دوره شما رو ببینیم 4
  پاسخ

سپاس شده توسط:
اخه من خوندم که برای php باید جاوا اسکریپت و سی اس اس و اچ تی ام ال کمی باید مسلط باشیم .
  پاسخ

سپاس شده توسط:
همونطور که گفتن , برای بخش های فعلی شاید استفاده نکنن , این یعنی اینکه بخش اصلی با همون php هستش

اگه هم استفاده کردن از زبان دیگه ای حتما توضیحی میدن درموردش
  پاسخ

سپاس شده توسط: amirho24
(1397/6/24، 01:10 صبح)Kiarash نوشته است: اخه من خوندم که برای php باید جاوا اسکریپت و سی اس اس و اچ تی ام ال کمی باید مسلط باشیم .

خیر اصلا نیازی نیست مسلط بشین چون زبان جداست و فرق میکنه نوع نوشتن ها البته نه زیاد . اینها به خاطر اینکه راحت تر بتونید سیستمتون رو بزنید این حرف ها رو میزنن و اگر نیاز هم باشه من تو آموزش ها حتما یاد میدم تا به مشکل نخورید . و البته یک دوره کوتاه برای html و css هم میزارم تا دیگه راحت بشین . تشکر
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star مهم آموزش خروجی اندروید روی سیستم شخصی rezamms 127 76,075 1402/8/24، 09:00 عصر
آخرین ارسال: mehdiosw
  مهم آموزش تصویری خروجی مستقیم - یکبار برای همیشه! rezamms 33 17,645 1401/2/13، 09:39 عصر
آخرین ارسال: kamran_cn
  خروجی اندرید davinmstr1 2 2,139 1400/8/4، 10:23 عصر
آخرین ارسال: ᔕinaᗪehghani
  AAB (بسته برنامه اندروید) چيست؟ + نحوه خروجي گرفتن در كرودوا ᔕinaᗪehghani 15 6,988 1400/6/21، 01:55 صبح
آخرین ارسال: mehdi1100
  رفع مشکل خروجی فونگپ (: M.gh 11 7,298 1400/4/10، 02:17 صبح
آخرین ارسال: oak

پرش به انجمن: