کم کردن حجم عکس با نرم افزار و...
سلام به همه کاربرای گل انجمن
من با نرم افزار تمام تصاویرم رو کم حجم کردم و واقعا عالیه،بک گراندم 70 کیلو بایت حجمش بود با این نرم افزار تقریبا بدون افت کیفیت شد 7 مگابایت،حالا مشکلی که من دارم اینه که وقتی تو کانستراکت فایل عکس تایل بک گراندم رو با تصویر کم حجم تعویض میکنم هیچ حجمی از پروژه من کم نمیشه،من فکر کردم 2 مگ حجمی که تایل بک گراند به بازیم اضافه کرده با این روش میشه 200 کیلوبایت،لطفا راهنماییم کنید،راستی وقتی تایل بکگراند رو کلا پاک میکنم حجمش از بازیم کم میشه اما حجم عکس که کم میشه،از حجم پروژم کم نمیشه...
  پاسخ

سپاس شده توسط:
دوستان عزیزی نیست جواب من رو بده،لطفا راهنماییم کنید...ممنون میشم...
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام. اگه حجم تصویر، بدون تغییر اندازه کم بشه، حجم تصویر در حافظه هیچ تغییری نمی‌کنه (چون در حافظه تصاویر از حالت فشرده خارج می‌شن). موقع خروجی گرفتن هم کانستراکت یک بار دیگه سعی می‌کنه فرمت تصاویر رو تغییر بده (اگه خودتون جداگانه فشرده کردید، گزینه‌ی PNG recompression رو روی No قرار بدین).
معجزات طبیعت هایی هستند که با آن‌ها مأنوس نشده‌ایم
و طبیعت معجزه‌ایست که با آن انس گرفته‌ایم
علی صفایی حائری
  پاسخ

سپاس شده توسط:
ممنونم آقا مجتبی
پس به نظرتون چیکار کنم،یه بنده خدایی گفت اگه با نرم افزار حجم عکست رو کم کنی،پروژت هم حجمش خیلی کم میشه،آخه تایل بکگراند رو نمیتونم اندازش رو تغییر بدم چون تصویر دوتایی میشه و تنظیمش بهم میخوره،لطفا اگه راهی برای کاهش حجم پروژه هست به من بگید ممنون میشم...
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1394/5/4، 09:57 عصر)Americanboy نوشته است: ممنونم آقا مجتبی
پس به نظرتون چیکار کنم،یه بنده خدایی گفت اگه با نرم افزار حجم عکست رو کم کنی،پروژت هم حجمش خیلی کم میشه،آخه تایل بکگراند رو نمیتونم اندازش رو تغییر بدم چون تصویر دوتایی میشه و تنظیمش بهم میخوره،لطفا اگه راهی برای کاهش حجم پروژه هست به من بگید ممنون میشم...

برای کاهش حجم پروژه، بد نیست این آموزش رو بخونید:
http://si2.ir/?p=510
معجزات طبیعت هایی هستند که با آن‌ها مأنوس نشده‌ایم
و طبیعت معجزه‌ایست که با آن انس گرفته‌ایم
علی صفایی حائری
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده خرید درون برنامه مایکت در وب ویو Arianm 3 891 1402/4/25، 12:01 عصر
آخرین ارسال: Arianm
Wink سیستم شخصی سازی خودرو Arianm 1 407 1402/4/24، 05:21 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  علت بازی نشدن وقتی نصب شده amirhosseinalizadehgharebaba81 1 329 1402/4/23، 02:22 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  چگونگی اجرا بازی روی ه‍است ایران (:--ALI--:) 8 1,476 1402/3/24، 04:50 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  وصل شدن به روح هاست قبلی :) amirhosseinalizadehgharebaba 2 2,039 1401/11/2، 09:43 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba

پرش به انجمن: