تایپیک گفتگوی آزاد
(1400/1/17، 06:03 عصر)MahdiYazdian نوشته است: سلام

یکی از دوستان گفتن برنامه
Swish max 4

سلام من با سوییش مکس تا حدودی کار کردم توی تمپلت های آماده اش نیست و باید خودشون درست کنند که اگر بخوان درست کنن باید اکشن اسکریپت بلد باشن که تا بیان یاد بگیرن چند ماه گذشته...
پس سوییش مکس میره کنار...
نقل قول:
 لحظه ها را ميگذرانديم تا به خوشبختي برسيم؛ غافل از اينكه خوشبختي در آن لحظه ها بود كه گذرانديم.
  پاسخ

سپاس شده توسط: amin COD
درسته
  پاسخ

من از این پیشنهاد رو ندادم
یکی از دوستان گقت بنویس گفتم چشم
بالاخره انتظار ها به پایان رسید:
ریزی منتشر شد! 
  پاسخ

(1400/1/17، 03:14 عصر)amin COD نوشته است: به نام خدا

سلام دوستان عزیز
می خوام یه بکگراند برای یک ویدیو درست کنم که به صورت loop یا همون تکرار شونده یه سری عکس ها بیان و برن
یک نمونه دیگه رو هم می خوام که یه متن بیاد و بره
مثل این عکس ها
[تصویر:  Background-Loops-1.jpeg]
[تصویر:  welcome-message-background-loop-in-red-text-video.jpg]
[تصویر:  creat-a-looping-background-with-you-logo.png]

البته با افتر افکت نمونه متنی رو میتونم درست کنم (هر چند آخرش اونی که میخوام در نمیاد) ولی عکسی رو نمیتونم
کسی نرم افزاری را آموزشی برای این کار سراغ نداره

خب محمد امین جان اگر مشکلت رو درست فهمیده باشم من یک پیشنهاد احمقانه بهت میدم که قطعا راه حلهای بهتر و راحت تر و منطقی تر از روش من برای اینکار وجود داره اما اگر من همچین ویدیویی احتیاج داشتم خودم از روش احمقانه زیر میرفتم و میساختمش. من این افکتها رو با کانستراکت میساختم و بعد از صفحه فول اسکرین شده منیتورم در پیش نمایش کانستراکت فیلم میگرفتم (با نرم افزارهای فیلمبرداری از اسکرین صفحه)
من تو کانستراکت یک بک گراند ثابت مینداختم پشت کار و عکس و یا تکستهای تکرار شونده رو به صورت اسپرایت png میاوردم داخل کانستراکت و اگر قرار بود اسپرایتها از راست به چپ (مثلا) حرکت کنن اونها رو تو فواصل زمانی مشخص و یا شاید رندوم در اولین نقطه سمت راست صفحه لی اوت creat میکردم و مشخصه که این اسپرایتها رو متحرک و با جهت حرکت از راست به چپ (مثلا) تنظیم میکردم و با اینکار ویدیوم کاملا سفارشی شده روحیه خودم تهیه میشد.
میدونم روشم احمقانه هست اما این سبک حل مشکل منه دیگه...
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani ، amin COD ، FARZAD BLACK
(1400/1/17، 07:00 عصر)nariman نوشته است: خب محمد امین جان اگر مشکلت رو درست فهمیده باشم من یک پیشنهاد احمقانه بهت میدم که قطعا راه حلهای بهتر و راحت تر و منطقی تر از روش من برای اینکار وجود داره اما اگر من همچین ویدیویی احتیاج داشتم خودم از روش احمقانه زیر میرفتم و میساختمش. من این افکتها رو با کانستراکت میساختم و بعد از صفحه فول اسکرین شده منیتورم در پیش نمایش کانستراکت فیلم میگرفتم (با نرم افزارهای فیلمبرداری از اسکرین صفحه)
من تو کانستراکت یک بک گراند ثابت مینداختم پشت کار و عکس و یا تکستهای تکرار شونده رو به صورت اسپرایت png میاوردم داخل کانستراکت و اگر قرار بود اسپرایتها از راست به چپ (مثلا) حرکت کنن اونها رو تو فواصل زمانی مشخص و یا شاید رندوم در اولین نقطه سمت راست صفحه لی اوت creat میکردم و مشخصه که این اسپرایتها رو متحرک و با جهت حرکت از راست به چپ (مثلا) تنظیم میکردم و با اینکار ویدیوم کاملا سفارشی شده روحیه خودم تهیه میشد.

سلام آقا نریمان...
این روش اصلا احمقانه نیست منم داشتم یه نرم افزار بر پایه همین روش براشون می‌ساختم که شما زحمت توضیحش رو کشیدید اما برای ضبط صفحه میشه با پلاگین های خود کانس هم اینکار رو انجام داد...
و حتما نیازی به ضبط صفحه با برنامه ی خاصی نیست...

پلاگین usermedia و اکشن canvasrecord...
سورس canvasrecord پیش‌فرض کانس رو هم ببینید
نقل قول:
 لحظه ها را ميگذرانديم تا به خوشبختي برسيم؛ غافل از اينكه خوشبختي در آن لحظه ها بود كه گذرانديم.
  پاسخ

سپاس شده توسط: amin COD ، nariman ، FARZAD BLACK

Swish max 4

سلام مهدی گل
با swish max خیلی وقت پیش حدودا هفت هشت سال پیش کار کردن
چیز زیادی ازش نمیدونم فکر کنم یادگیریش زمان بر باشه
بازم ممنون
(1400/1/17، 06:25 عصر)SinaDehghani نوشته است:

Swish max 4

سلام من با سوییش مکس تا حدودی کار کردم توی تمپلت های آماده اش نیست و باید خودشون درست کنند که اگر بخوان درست کنن باید اکشن اسکریپت بلد باشن که تا بیان یاد بگیرن چند ماه گذشته...
پس سوییش مکس میره کنار...
سلام  سینا عزیز
اره پس هیچی دیگه اسکریپتم بخوام یاد بگیرم به قول خودت چند ماه زمان میبره
(1400/1/17، 07:00 عصر)nariman نوشته است: خب محمد امین جان اگر مشکلت رو درست فهمیده باشم من یک پیشنهاد احمقانه بهت میدم که قطعا راه حلهای بهتر و راحت تر و منطقی تر از روش من برای اینکار وجود داره اما اگر من همچین ویدیویی احتیاج داشتم خودم از روش احمقانه زیر میرفتم و میساختمش. من این افکتها رو با کانستراکت میساختم و بعد از صفحه فول اسکرین شده منیتورم در پیش نمایش کانستراکت فیلم میگرفتم (با نرم افزارهای فیلمبرداری از اسکرین صفحه)

‌سلام نریمان جان عزیز
اتفاقا احمقانه نیست
خودمم اولین انیمیشنمو همینجوری با کانستراکت درست کردم 21
ولی خب مشکل داره
مثلا اینکه کیفیت رو میاره پایین چون بالاخره داری ضبط میکنی
و اینکه ممکنه زمانش رو نتونی درست جور کنی
یعنی منظورم اینه که بین بعضی تکست ها و عکس ها بیشتر و بین بعضی هاشون کمتر فاصله باشه

تو فکرم با انیمه استودیو درست کنم
ولی خب اون هم باید دستی اینکارو بکنم که باز هم بحث فاطله و تایمینگ هست
با پارتیکل انیمه استودیو کار کردم و بلدم
اگه میشه به جای اشیای توی انیمه استدیو موهو یا تکست رو توی پارتیکل به کار برد اونوقت میشد
کسی تا حالا تونسته اینکار رو بکنه ؟ یعنی تکست و عکس رو توی پارتیکل بزاره؟
سهراب سپهری

ﮔﺎﻫﮕﺎﻫﯽ ﮐﻪ ﺩﻟﻢ ﻣﯿﮕﯿﺮﺩ به خودم میگویم در دیاری که پر از دیوار است
ﺑﻪ ﮐﺠﺎ ﺑﺎﯾﺪ ﺭﻓﺖ؟
ﺑﻪ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﭘﯿﻮﺳﺖ؟
ﺑﻪ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﺩﻝ ﺑﺴﺖ
ﺣﺲ ﺗﻨﻬﺎﯼ ﺩﺭﻭﻧﻢ ﮔﻮﯾﺪ :
ﺑﺸﮑﻦ ﺩﯾﻮﺍﺭﯼ ، ﮐﻪ ﺩﺭﻭﻧﺖ ﺩﺍﺭﯼ !
ﭼﻪ ﺳﻮﺍﻟﯽ ﺩﺍﺭﯼ؟!
ﺗﻮ " خدﺍ " ﺭﺍ ﺩﺍﺭﯼ
" ﺧﺪﺍ "
ﺍﻭﻝ ﻭ ﺁﺧر با توست....

پاسخ

سپاس شده توسط: nariman ، ᔕinaᗪehghani
محمد امین جان در مورد یکسان نبودن زمان بین تکست و عکس که خب این اتفاق نمی افته چون داری با روش creat کردن اجزا در فواصل زمانی مشخص ویدیو رو میسازی پس قطعا فواصل زمانی نمیتونه متفاوت بشه.
در مورد کیفیت هم که سینا جان پیشنهاد خوبی دادن
در مورد سیستم پارتیکل انیمه استودیو این کار صد در صد شدنیه. این کلیپ انیمیشن من رو ببین که چند سال پیش ساختمش, حرکت برگهاش با سیستم پارتیکل انیمه استودیو ساخته شده:
https://aparat.com/v/aYHI6
اما مدتهاست که دست به انیمه استودیو نزدم و الانم که به سیستم دسترسی ندارم و یادم نمیاد دقیقا چیکار کردم.
اما قطعا شدنیه.
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani ، amin COD
مجددا عرض سلام 4
آقا نریمان عزیز
فهمیدم با پارتیکل صد در صد شدنیه برای متن
حتی برای شکل هایی که تو محیط خود برنامه درست میکنی هم شدنیه (درست مثل همین برگ های انیمیشن شما ولی به صورت منظم) ولی واسه عکس نه
که برای اون هم یه راهکار دیگه پیدا کردم که دستیه هنوز امتحان نکردم
ولی تا فردا با همین انیمه استدیو درش میارم
بازم ممنون

پیام سینا جون رو هم واقعیت درست نخونده بودم چون همون موقع خودمم داشتم تایپ میکردم
پلاگین رو امتحان نکردم ولی تا فردا اون رو هم احتمالا تست میکنم هر چند بعید میدونم بخوام با کانستراکت درستش کنم دیگه
ممنون سینا جون
سهراب سپهری

ﮔﺎﻫﮕﺎﻫﯽ ﮐﻪ ﺩﻟﻢ ﻣﯿﮕﯿﺮﺩ به خودم میگویم در دیاری که پر از دیوار است
ﺑﻪ ﮐﺠﺎ ﺑﺎﯾﺪ ﺭﻓﺖ؟
ﺑﻪ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﭘﯿﻮﺳﺖ؟
ﺑﻪ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﺩﻝ ﺑﺴﺖ
ﺣﺲ ﺗﻨﻬﺎﯼ ﺩﺭﻭﻧﻢ ﮔﻮﯾﺪ :
ﺑﺸﮑﻦ ﺩﯾﻮﺍﺭﯼ ، ﮐﻪ ﺩﺭﻭﻧﺖ ﺩﺍﺭﯼ !
ﭼﻪ ﺳﻮﺍﻟﯽ ﺩﺍﺭﯼ؟!
ﺗﻮ " خدﺍ " ﺭﺍ ﺩﺍﺭﯼ
" ﺧﺪﺍ "
ﺍﻭﻝ ﻭ ﺁﺧر با توست....

پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani ، nariman
ميگم انجمن دوباره شلوغ شده ها !
[تصویر:  default-yellow.svg]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1400/3/3، 11:37 صبح)oak نوشته است: ميگم انجمن دوباره شلوغ شده ها !

تا وقتی که کسی سوال نداشته باشه انجمن خلوته
ولی اگه کسی سوال داشته باشه انجمن باز شلوغ میشه

البته میتونته به اینم ربط داشته باشه که الان فصل امتحاناست!
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوال : استیم hasansanaei 1 1,712 1400/7/24، 11:18 صبح
آخرین ارسال: mostafanastary
  زبان برنامه نویسی M.Y 16 8,511 1400/6/19، 03:25 عصر
آخرین ارسال: Prince
  طرح صیانت مجلس شورای اسلامی M.Y 9 4,305 1400/5/26، 02:11 عصر
آخرین ارسال: M.Y
  جشنواره بازی های هایپر کژوال Kwalee amin COD 2 3,325 1400/4/18، 07:14 عصر
آخرین ارسال: محمد40