حل شده ساخت مرحله
سلام من اولین بازیم رو دارم میسازم و مرحله اولش رو تموم کردم حالا مرحله دو رو چطوری بسازم کسایی فیلم اموزشی یا چیزی داره  که در این سوال کمکم کنه برام بفرسته
لازم دارم اموزشو سریع جواب بدید
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام
2 تا نکته:
اول این که لطفا برای تاپیک هاتون نام مناسب انتخاب کنید
دوم این که این لطف دوستان هستش که به سوال شما پاسخ میدن پس محترمانه سوالاتون رو بپرسید یا درخواست به طور مثال یک سورس رو بدید. نه این که دستور بدید..

در جواب به سوالتون: یک لایوت جدید به همراه ایونت شیت بسازید.

رو قسمت "layout" پروژتون که در منوی projects هستش کلیک راست کنید و add event sheet رو بزنید
حالا یک لایوت به همراه ایونت شیت جداگانه دارید

به علاوه حتما آموزش های "راهنمای تازه‌کاران" و "ساخت بازی پلت‌فرم" که در سایت موجود هستش رو مشاهده کنید.
[تصویر:  iyi4_6-28-2015_6-38-49_am.png]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1394/5/5، 12:40 صبح)esmail33 نوشته است: سلام
2 تا نکته:
اول این که لطفا برای تاپیک هاتون نام مناسب انتخاب کنید
دوم این که این لطف دوستان هستش که به سوال شما پاسخ میدن پس محترمانه سوالاتون رو بپرسید یا درخواست به طور مثال یک سورس رو بدید. نه این که دستور بدید..

در جواب به سوالتون: یک لایوت جدید به همراه ایونت شیت بسازید.

رو قسمت "layout" پروژتون که در منوی projects هستش کلیک راست کنید و add event sheet رو بزنید
حالا یک لایوت به همراه ایونت شیت جداگانه دارید

به علاوه حتما آموزش های "راهنمای تازه‌کاران" و "ساخت بازی پلت‌فرم" که در سایت موجود هستش رو مشاهده کنید.

ببخشید آخه تازه واردم تو انجمن بخاطر همین نمیدونم چجوری بنویسم سوالم رو
  پاسخ

سپاس شده توسط: wowxpria
در محیط کانستراکت در سمت راست بالا قسمتی هست به اسم projects که فایلهای پروژه شما رو نشون میده شما در قسمت Layouts که به شکل پوشه هست راست کلیک کن و Add Layout رو بزن حالا ازت سوال میپرسه که event sheet یا همون جایی که باید رخدادها و دستورات رو وارد بکنی هم ساخته بشه یا خیر که شما باید بزنی Add Event حالا هم Layout هم Event sheet برات ساخته میشه

حالا خیلی راحت میتونی مرحله دوم رو توش بسازی و به همین ترتیب هر مرحله نیاز به یک Layout داره که با همین روش میسازی و میری جلو

از مرحله یک خواستی بری مرحله دو یک دکمه توی مرحله اول میزاری و توی Event sheet برای دمکه دستورشو میزنی که وقتی روش کلیک شد بره به لایه بعدی

EventSeet\\Add Event\\Button\\on clicked\\Add Action\\System\\Go to Next Layout\\Next\\Done

پاسخ

سپاس شده توسط: wowxpria ، kingup72
(1394/5/5، 05:36 عصر)mehdi70 نوشته است: در محیط کانستراکت در سمت راست بالا قسمتی هست به اسم projects که فایلهای پروژه شما رو نشون میده شما در قسمت Layouts که به شکل پوشه هست راست کلیک کن و Add Layout رو بزن حالا ازت سوال میپرسه که event sheet یا همون جایی که باید رخدادها و دستورات رو وارد بکنی هم ساخته بشه یا خیر که شما باید بزنی Add Event حالا هم Layout هم Event sheet برات ساخته میشه

حالا خیلی راحت میتونی مرحله دوم رو توش بسازی و به همین ترتیب هر مرحله نیاز به یک Layout داره که با همین روش میسازی و میری جلو

از مرحله یک خواستی بری مرحله دو یک دکمه توی مرحله اول میزاری و توی Event sheet برای دمکه دستورشو میزنی که وقتی روش کلیک شد بره به لایه بعدی

EventSeet\\Add Event\\Button\\on clicked\\Add Action\\System\\Go to Next Layout\\Next\\Done

سلام میشه شما صفحه خالی بسازی و 5 مرحله بزاری توش و من کاراش رو انجام بدم
  پاسخ

سپاس شده توسط:
این آموزش را ببین.
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1394/5/5، 08:28 عصر)wowxpria نوشته است: این آموزش را ببین.

مرسی بابت آموزش ولی کامل توضیح نداده
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده خرید درون برنامه مایکت در وب ویو Arianm 3 844 1402/4/25، 12:01 عصر
آخرین ارسال: Arianm
Wink سیستم شخصی سازی خودرو Arianm 1 391 1402/4/24، 05:21 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  علت بازی نشدن وقتی نصب شده amirhosseinalizadehgharebaba81 1 314 1402/4/23، 02:22 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  چگونگی اجرا بازی روی ه‍است ایران (:--ALI--:) 8 1,461 1402/3/24، 04:50 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  وصل شدن به روح هاست قبلی :) amirhosseinalizadehgharebaba 2 2,028 1401/11/2، 09:43 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba

پرش به انجمن: