حل شده تکمیل قسمت آنلاین برنامه من
اوکی ..
پس قیمتشونو بگن چقدر میگرن ..
کل فرایند انلاین اینه که :
اول توسط من (یا مدیر اپ ) تو هاست به یک کد (کلمه عبور) یه سری اطلاعات مثل نام کاربر و تعداد پیشنهاد تعلق بگیره ..
دوم اینکه با هر بار کلیک رو دکمه پبشنهاد یه دونه از تعداد پیشنهاد کم بشه و تو هاست ذخیره بشه !
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1397/7/28، 10:47 عصر)vascity نوشته است: اوکی ..
پس قیمتشونو بگن چقدر میگرن ..
کل فرایند انلاین اینه که :
اول توسط من (یا مدیر اپ ) تو هاست به یک کد (کلمه عبور) یه سری اطلاعات مثل نام کاربر و تعداد پیشنهاد تعلق بگیره ..
دوم اینکه با هر بار کلیک رو دکمه پبشنهاد یه دونه از تعداد پیشنهاد کم بشه و تو هاست ذخیره بشه !

برا چی تعداد پیشنهاد تو هاست ذخیره بشه
به هر حال من هستم
اطلاعات برای پیام رسانی در پیام رسان تلگرام رو از طریق پیام خصوصی بفرستید
خوشبختی نمیتونه مسافرت کردن باشه، داشتن باشه، بدست آوردن باشه یا حتی پوشیدن !
خوشبختی یک تجربه معنوی از زندگی کردن هر دقیقه از زندگیتان با عشق، لذت و قدردانی است
__دنیس ویتلی
  پاسخ

سپاس شده توسط:
دوست عزیز من میتونم براتون انجام بدم.
شما اول چیزی که میخواین رو دقیقا تو تلگرام به این آیدیMaylover92472
یا توی همین انجمن پیام میدی(اگه تلگرام دارید لطفا اونجا)و بعد سرقیمت با هم به توافق میرسیم.
ممنون
غایب
  پاسخ

سپاس شده توسط: vascity ، علیرضا_
ربای اینکه دوباره با لود کردن صفحه تعداد پیشنهاد از اول همون تعداد اولیه نشه ..
میخوام خروجی html5 هم بگیرم و اپلود کنم رو هاست !
نظرتون چیه؟
  پاسخ

سپاس شده توسط:
ایدی من در تلگرام
Mahdibabaei1383@
خوشبختی نمیتونه مسافرت کردن باشه، داشتن باشه، بدست آوردن باشه یا حتی پوشیدن !
خوشبختی یک تجربه معنوی از زندگی کردن هر دقیقه از زندگیتان با عشق، لذت و قدردانی است
__دنیس ویتلی
  پاسخ

سپاس شده توسط: vascity

(1397/7/28، 10:55 عصر)محمد هادی نوشته است: دوست عزیز من میتونم براتون انجام بدم.
شما اول چیزی که میخواین رو دقیقا تو تلگرام به این آیدیMaylover92472
یا توی همین انجمن پیام میدی(اگه تلگرام دارید لطفا اونجا)و بعد سرقیمت با هم به توافق میرسیم.
ممنون

باشه .. بزار فکرامو بکنم ..اگر خواستم چشم میام
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1397/7/28، 10:56 عصر)vascity نوشته است: ربای اینکه دوباره با لود کردن صفحه تعداد پیشنهاد از اول همون تعداد اولیه نشه ..
نظرتون چیه؟

خیر دوست عزیز ، خروجی Html5 اونطوری نیست که شما به عنوان سایت بخواید ازش استفاده کنید ، لود میکنه و تمام اطلاعات دانلود میشه که اکثرا با این اینترنت های داخلی مدتی بیشتر از 1 دقیقه طول میکشه تا اطلاعات دریافت بشه ، مسلما کاربر 1 دقیقه صبر نمیکنه .

دوم اینکه برای اینکه برنامه رو بخواید آنلاین کنید و سمت سرور کنید باید از پلاگین آژاکس استفاده کنید که این مورد توی خروجی Html کار نمیکنه پس برمیگردیم سر خونه اول ، یعنی کلا نمیتونید به عنوان خروجی تحت وب استفاده کنید ازش .
  پاسخ

سپاس شده توسط: vascity
(1397/7/29، 02:20 عصر)hesam3 نوشته است:
(1397/7/28، 10:56 عصر)vascity نوشته است: ربای اینکه دوباره با لود کردن صفحه تعداد پیشنهاد از اول همون تعداد اولیه نشه ..
نظرتون چیه؟

خیر دوست عزیز ، خروجی Html5 اونطوری نیست که شما به عنوان سایت بخواید ازش استفاده کنید ، لود میکنه و تمام اطلاعات دانلود میشه که اکثرا با این اینترنت های داخلی مدتی بیشتر از 1 دقیقه طول میکشه تا اطلاعات دریافت بشه ، مسلما کاربر 1 دقیقه صبر نمیکنه .

دوم اینکه برای اینکه برنامه رو بخواید آنلاین کنید و سمت سرور کنید باید از پلاگین آژاکس استفاده کنید که این مورد توی خروجی Html کار نمیکنه پس برمیگردیم سر خونه اول ، یعنی کلا نمیتونید به عنوان خروجی تحت وب استفاده کنید ازش .
خروجی اندروید چطور ؟
اون هم مشکل داره ؟
  پاسخ

سپاس شده توسط:
خیر مشکلی نداره
غایب
  پاسخ

سپاس شده توسط: vascity ، علیرضا_

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انتخاب رشته کامپیوتر M.Y 5 2,458 1401/4/11، 06:21 عصر
آخرین ارسال: M.Y