مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

چه نرم افزار هایی پرداخت درون برنامه ای هک می کنند؟
(1397/9/7، 02:58 عصر)kakmamad نوشته: سلام
مقادیر کانسترکت با برنامهه های هک 
هک نمیشن
با  پالگین آقا میلاد هم پرداخت ها هک نمیشن.

پس عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی شد 41 41 41 4 4 4 4 4 4 4 21 21 21 21
Ballot Studio

______|______
____|____
__|__

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
هک نمیشن

سلام

مقادیر کانستراکت هک میشن .

با پلاگین های معمولی درون پرداخت هم هک میشن ( مگر اینکه تحت سرور یا به عبارتی مثل پلاگین درون پرداخت بازار که با نیواد میلاد عزیز بالا آورده بود غیر قابل هک میشن )

اطلاعات کافی ندارید ، اطلاعات غلط ندید .
در کل این وسواسی که اوایل بازی هست که طرف بیشتر از کیفیت و سناریو بازی به فکر اینه که بازیش هک نشه رو همه دارن ، ولی کو کیفیت ؟ کو اصلا دانلود کننده  15
تهش میخواید ی بازی کلماتی دیگه بسازید با کیفیت های پایین و همش به دنبال این هستید که هک نشه در حالی که اصلا تعداد دانلود های برنامه به 100 عدد هم نمیرسه .

در کل اول روی کیفیت بازی کار کنید ، نسخه اول رو انتشار بدید ، اگر استقبال شد همون هفته اول نسخه دوم رو میتونید منتشر کنید ( یا در صورتی که رفت صفحه اول بازار ) .

بزودی با بازی استراتژیک اساطیری ما آشنا خواهید شد .
این بازی حاصل بیش از 4 ماه تلاش ما تا الان 20:00:06 1395/04/22 هست .
این بازی بصورت آنلاین و تحت سیستم عامل های ( اندروید ، ویندوز ، آی او اس و مکینتاش ) خواهد بود
موفق و پیروز باشید / حسن ثنایی

==========================
بازی تمام آنلاین نبرد مدرن ، منتشر شد !
https://cafebazaar.ir/app/hasan.sanaee.mbattle/?l=fa

[عکس: hasan.sanaee.mbattle8.jpg]

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
(1397/9/8، 06:51 عصر)hesam3 نوشته:
هک نمیشن

سلام

با پلاگین های معمولی درون پرداخت هم هک میشن ( مگر اینکه تحت سرور یا به عبارتی مثل پلاگین درون پرداخت بازار که با نیواد میلاد عزیز بالا آورده بود غیر قابل هک میشن )

در کل این وسواسی که اوایل بازی هست که طرف بیشتر از کیفیت و سناریو بازی به فکر اینه که بازیش هک نشه رو همه دارن ، ولی کو کیفیت ؟ کو اصلا دانلود کننده  15
تهش میخواید ی بازی کلماتی دیگه بسازید با کیفیت های پایین و همش به دنبال این هستید که هک نشه در حالی که اصلا تعداد دانلود های برنامه به 100 عدد هم نمیرسه .

در کل اول روی کیفیت بازی کار کنید ، نسخه اول رو انتشار بدید ، اگر استقبال شد همون هفته اول نسخه دوم رو میتونید منتشر کنید ( یا در صورتی که رفت صفحه اول بازار ) .

سلام دوست عزیز
من روی چند تا گوشی برنامه های game hacker و game killer , چند تای دیگه رو هم تست کردم حقیقت هیچ جوره هک نشد چه کانواس پلاس چه کراسوالک چه وب ویو.اینم بگم  بیشتر بازیا از جمله traffic racer  و rider و کلی بازی دیگه رو هک کردم پس نگید اطلاعی ندارید.
با لاکی پچر هم تست کردم پرداخت آقا میلاد رو نمیتونست هک کنه.

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
(1397/9/9، 01:37 صبح)kakmamad نوشته:
(1397/9/8، 06:51 عصر)hesam3 نوشته:
هک نمیشن

سلام

سلام دوست عزیز
من روی چند تا گوشی برنامه های game hacker و game killer , چند تای دیگه رو هم تست کردم حقیقت هیچ جوره هک نشد چه کانواس پلاس چه کراسوالک چه وب ویو.اینم بگم  بیشتر بازیا از جمله traffic racer  و rider و کلی بازی دیگه رو هک کردم پس نگید اطلاعی ندارید.
با لاکی پچر هم تست کردم پرداخت آقا میلاد رو نمیتونست هک کنه.

از نظر اطلاعات نمیدونم در این مورد اطلاعات شما بیشتره یا بنده  1
ولی خوشحال میشم وقتی خودتون با همین مشخصاتی که اعلام کردید بازی ساختید بهتون بگم قابل هک هست یا خیر .

موفق باشید /
بزودی با بازی استراتژیک اساطیری ما آشنا خواهید شد .
این بازی حاصل بیش از 4 ماه تلاش ما تا الان 20:00:06 1395/04/22 هست .
این بازی بصورت آنلاین و تحت سیستم عامل های ( اندروید ، ویندوز ، آی او اس و مکینتاش ) خواهد بود
موفق و پیروز باشید / حسن ثنایی

بازی تمام آنلاین نبرد مدرن ، منتشر شد !
https://cafebazaar.ir/app/hasan.sanaee.mbattle/?l=fa

[عکس: hasan.sanaee.mbattle8.jpg]

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
آخرش چی شد منم با آقای ثنایی موافقم
Ballot Studio

______|______
____|____