حل شده درخواست پیداکردن یا ساخت لباس برای شخصیت زیر
سلام دوستان 
من این شخصیت رو برای بازیم ساختم اما میخوام بزارمش توی یه کت شلوار (با کراوات) البته از بغل یعنی همینجوری که هست . هرچی تو اینترنت گشتم چیزی پیدا نکردم میخواستم ببینم کسی کت شلوار از بغل رو اسپرایتش رو داره یا میتونه این یه مورد رو رایگان برام درست کنه . فقط اصلا وقت ندارم خواهش میکنم سریع جواب بدید .
(برای بزرگ شدن عکس روی ان کلیک کنید.)
[تصویر:  man.png]
یه چیزی مثل این میخوام دقیقا : 
[تصویر:  93126072-fashion-man-isolated-front-back...n-suit.jpg]
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط: abiate1365 ، ᔕinaᗪehghani
(1397/10/3، 10:25 عصر)محمد 82 نوشته است: سلام دوستان 
من این شخصیت رو برای بازیم ساختم اما میخوام بزارمش توی یه کت شلوار (با کراوات) البته از بغل یعنی همینجوری که هست . هرچی تو اینترنت گشتم چیزی پیدا نکردم میخواستم ببینم کسی کت شلوار از بغل رو اسپرایتش رو داره یا میتونه این یه مورد رو رایگان برام درست کنه . فقط اصلا وقت ندارم خواهش میکنم سریع جواب بدید .
(برای بزرگ شدن عکس روی ان کلیک کنید.)
[تصویر:  man.png]
یه چیزی مثل این میخوام دقیقا : 
[تصویر:  93126072-fashion-man-isolated-front-back...n-suit.jpg]
یه شکل ساده...ببینید خوبه...البته کیفیتش خوب نشده

شخصیت شما

فقط کت و شلوار

[url=http://s9.picofile.com/file/8346767318/57u6ungv2.png]
فقط از بغل میخواسین یا همه جهات؟
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde
بله خیلی عالیه ولی خیلی بی کیفیت . همین کت شلوار رو اگه میشه با کبفیتش رو یا اصلا عکس اصلیش رو بدون ادیت خودتون بفرستید . ضمنا فقط از همین بغل میخواستم . 
استودیو بازیسازی ایروید
  پاسخ

سپاس شده توسط:

(1397/10/4، 03:32 عصر)محمد 82 نوشته است: بله خیلی عالیه ولی خیلی بی کیفیت . همین کت شلوار رو اگه میشه با کبفیتش رو یا اصلا عکس اصلیش رو بدون ادیت خودتون بفرستید . ضمنا فقط از همین بغل میخواستم . 
انسان واقعی

انسان واقعی 2

عکس اصلی

ببینید خوبن این چن تا
  پاسخ

سپاس شده توسط: محمد 82
یه سوال ، اون عکس اصلی رو چطوری اون ارم رو ازروش پاک کردید ؟؟؟ ضمنا مشکلم حل شد فقط این سوال رو جواب بدید .
استودیو بازیسازی ایروید
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1397/10/4، 08:19 عصر)محمد 82 نوشته است: یه سوال ، اون عکس اصلی رو چطوری اون ارم رو ازروش پاک کردید ؟؟؟ ضمنا مشکلم حل شد فقط این سوال رو جواب بدید .

خدا روشکر که مشکلتون حل شد

این عکس که براتون فرستادم اون نبود و یه عکس دیگه بود

زیاد بلد نیستم ولی برای خلاصی از تبلیغات عکس چن تا راه هست

یه عکس دیگه پیدا کنید از همون عکس ولی از یه سایت دیگه که بدون تبلیغات گذاشته: برای این کار یه صفحه گوگل باز کنید و تو قسمت جستجوی عکسش برید و بعد عکس مورد نظرتون که تبلیغ داره رو با موس بکشید بندازین تو قسمت سرچ گوگل ایمیج...عکستون و اون عکسایی که تو سطح وب شبیه اون هست و میاره براتون(خودم برای عکس شما از این روش استفاده کردم)

روش دوم استفاده از قسمت "spot healing brush tool" فتوشاپ هستش...شبیه چسب زخم...اونو انتخاب و رو قسمتی که تبلیغ داره بکشید تا پاک کنه تبلیغو...که البته کمی سخته و همه تبلیغارو نمیتونه پاک کنه
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde
ممنون . هردو روش رو بلد بودم ، اما با روش دوم به این خوبی در نمیاد و باروش اول هم زدم تو گوگل ولی همه سایتا تبلیغ داشتن برای همین اینجا تاپیک ایجاد کردم . به هرحال ممنون از راهنماییتون .
استودیو بازیسازی ایروید
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، abiate1365
(1397/10/4، 08:44 عصر)محمد 82 نوشته است: ممنون . هردو روش رو بلد بودم ، اما با روش دوم به این خوبی در نمیاد و باروش اول هم زدم تو گوگل ولی همه سایتا تبلیغ داشتن برای همین اینجا تاپیک ایجاد کردم . به هرحال ممنون از راهنماییتون .

بله روش دوم برا تبلیغایی جواب میده که وسط یه منطقه رنگیه

تبلیغ رو هم به شکل رنگ بغلا تغییر میده
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نرم افزار انیمیت برای کانستراکت 3؟ محمد 82 0 704 1402/2/5، 04:44 عصر
آخرین ارسال: محمد 82
  حل شده سوال در مورد گرافیک سه بعدی amin hosseini 9 3,163 1400/7/17، 04:16 عصر
آخرین ارسال: amin hosseini
  حداکثر مموری یوز مجاز، در موبایل ها ؟ Alireza3d 3 2,517 1400/6/6، 12:40 عصر
آخرین ارسال: hasansanaei
Star پس زمینه و کارکتر های full HD و زیبا erfan002pooya 8 9,758 1400/2/3، 11:46 صبح
آخرین ارسال: امیرعلی ۱۲۳
  حل شده اسپرایت گردونه شانس M.Y 4 3,240 1399/11/27، 04:55 عصر
آخرین ارسال: M.Y

پرش به انجمن: