وب یو در کانستراکت
سلام میخواستم بدونم که چگونه صفه های وب را در کانستراکت باز کنیم باچه پلاکینی
  پاسخ

سپاس شده توسط:
با پلاگین اندروید تولز
خوشبختی نمیتونه مسافرت کردن باشه، داشتن باشه، بدست آوردن باشه یا حتی پوشیدن !
خوشبختی یک تجربه معنوی از زندگی کردن هر دقیقه از زندگیتان با عشق، لذت و قدردانی است
__دنیس ویتلی
  پاسخ

سپاس شده توسط: ehsansayrafi
اگه میخوای داخل برنامه باز شه باید از پلاگین html iframe استفاده کنی. وگرنه اندروید تولز هم میشه
سایت سی - لایف سایتی نوین و واقعاً عالی در زمینه بازی سازی امید وارم شما هم به ما سر بزنید:

کانال آپاراتی :

تلگرام : 

[تصویر:  c_life.jpg]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1397/10/21، 11:48 صبح)ehsansayrafi نوشته است: اگه میخوای داخل برنامه باز شه باید از پلاگین html iframe استفاده کنی. وگرنه اندروید تولز هم میشه

1 ممنون
  پاسخ

سپاس شده توسط:
البته اگه میخواید فقط صفحه وب باز کنید ، نمیخواد پلاگین اندروید تولز رو استفاده کنید و مجبور بشید تو کوکون یا هر خروجی گیری اضافش کنید . میتونید از browser هم استفاده کنید . اونت open URl
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1397/10/21، 06:26 عصر)محمد 82 نوشته است: البته اگه میخواید فقط صفحه وب باز کنید ، نمیخواد پلاگین اندروید تولز رو استفاده کنید و مجبور بشید تو کوکون یا هر خروجی گیری اضافش کنید . میتونید از browser هم استفاده کنید . اونت open URl

البته من از پلاکین browser استفاده کردم اما این پلاکن فقط برای ادرس دادن به فایل های درون برنامه به کارم رفت منضورم اینگه یگ فایل html درونه پروجه کانستراکت استخراج میکنی و بعد ادرس فایل به اون میدی و اون فایل اجرا میشه من اینتوری فکر میکنم هنوز امتهانش نکردم
  پاسخ

سپاس شده توسط:
نه دوست عزیز . من اینی که شما میگی رو اصلا نفهمیدم چطوری اینکارو کردی که فک کنم خیلی کار جالبی هم هست . اما برای باز کردن یه صفحه وب ، هر وبی مثلا اینجا سایت بنده رو میگیریم . میرید توی اکشن میرید تو بروزر و بعد open URL ، اونجا تو کادر URL وبی که میخواید کاربر با زدن دکمه بره توش رو آدرسش رو میزنید . به همین سادگی .
کد:
browser>>>open URL >>> URL:www.iiroidgames.rzb.ir
یا
browser>>>open URL >>> URL:t.me/iiroid
یا
browser>>>open URL >>> URL:......
 اگه فقط میخواید همین کارو کنید الکی پلاگین اندروید تولز رو اضافه نکنید اما اگه میخواید از قابلیت های دیگه این پلاگین استفاده کنید باز کردن صفحه وب رو هم به همون بسپارید . 
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde
(1397/10/22، 11:31 صبح)محمد 82 نوشته است: نه دوست عزیز . من اینی که شما میگی رو اصلا نفهمیدم چطوری اینکارو کردی که فک کنم خیلی کار جالبی هم هست . اما برای باز کردن یه صفحه وب ، هر وبی مثلا اینجا سایت بنده رو میگیریم . میرید توی اکشن میرید تو بروزر و بعد open URL ، اونجا تو کادر URL وبی که میخواید کاربر با زدن دکمه بره توش رو آدرسش رو میزنید . به همین سادگی .
کد:
browser>>>open URL >>> URL:www.iiroidgames.rzb.ir
یا
browser>>>open URL >>> URL:t.me/iiroid
یا
browser>>>open URL >>> URL:......
 اگه فقط میخواید همین کارو کنید الکی پلاگین اندروید تولز رو اضافه نکنید اما اگه میخواید از قابلیت های دیگه این پلاگین استفاده کنید باز کردن صفحه وب رو هم به همون بسپارید . 
منون  1  
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده خرید درون برنامه مایکت در وب ویو Arianm 3 841 1402/4/25، 12:01 عصر
آخرین ارسال: Arianm
Wink سیستم شخصی سازی خودرو Arianm 1 390 1402/4/24، 05:21 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  علت بازی نشدن وقتی نصب شده amirhosseinalizadehgharebaba81 1 314 1402/4/23، 02:22 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  چگونگی اجرا بازی روی ه‍است ایران (:--ALI--:) 8 1,461 1402/3/24، 04:50 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  وصل شدن به روح هاست قبلی :) amirhosseinalizadehgharebaba 2 2,026 1401/11/2، 09:43 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba

پرش به انجمن: