نرم افزار قفل گرافيک دقيقا چيکار ميکنه؟؟؟
سلام دوستان 
با توجه به اينکه برنامه قفل گرافیک ديگه کارايي نداره ،ميخواستم ببينم اين برنامه دقيقا چيکار ميکرد ؟؟؟ چون من باهاش کار نکردم . يه ايده هايي توي ذهنمه که بايد ببينم درسته يا نه که اگه درست باشه ، ميشه همون کار رو بدون نرم افزار اجرا کرد . فقط کسايي که باهاش کار کردن بگن چيکار ميکرد دقيقا ؟؟؟؟ فقط پسوند فایل های png و اسم اونها تو فایل های متنی رو عوض میکرد ؟؟؟ اگه اینه و تایید میکنید بگید که من راه جدید رو بگم .
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1397/10/23، 08:26 عصر)محمد 82 نوشته است: سلام دوستان 
با توجه به اينکه برنامه قفل گرافیک ديگه کارايي نداره ،ميخواستم ببينم اين برنامه دقيقا چيکار ميکرد ؟؟؟ چون من باهاش کار نکردم . يه ايده هايي توي ذهنمه که بايد ببينم درسته يا نه که اگه درست باشه ، ميشه همون کار رو بدون نرم افزار اجرا کرد . فقط کسايي که باهاش کار کردن بگن چيکار ميکرد دقيقا ؟؟؟؟ فقط پسوند فایل های png و اسم اونها تو فایل های متنی رو عوض میکرد ؟؟؟ اگه اینه و تایید میکنید بگید که من راه جدید رو بگم .
سلام همین نوشته ها خودش ایدس اگه بشه
میتونید پسوند فایل ها و عکس ها رو تغییر بدید و بعد مسیر آن را در فایل index.html تغییر دهید
16
  پاسخ

سپاس شده توسط:

بنظرم بهترین کار اینه که روی کارت کپی رایت بذاری
توی قسمت About یا یه لیوت مشابه که تیم رو معرفی می کنی کتبا ذکر کنی که همه آثار بکار رفته در این بازی تحت رایت تیمه
البته مشروط بر اینکه گرافیکها کار خودت باشه و از اسپرایت آماده و رایگان و غیره استفاده نکرده باشی
توی ایران اگه کسی کپی کنه میتونی پیگیری کنی، بجز ایرانم هم کسی کپی رایتو زیر پا نمیذاره(بجز چین 30 )
  پاسخ

سپاس شده توسط:
یه کاری میشه کرد . این کار اینه که تمام اسپرایت ها و صدا و هر چیز که نمیخواید دست کسی بیوفته اینه که همه رو بریزی تو یه پوشه اولش نقطه بذاری بعد اسمه پوشه رو بنویسی اینجوری پوشه مخفی میشه و به احتمال هفتاد درصد از هک گرافیک جلوگیری میشه
کانال مطالب آرشیوی کانستراکت 2

آیدی کانال
  پاسخ

سپاس شده توسط:
دوستان جواب من رو ندادید . اگه فقط تغییر نام تمام گرافیک باهم  و تغییراونا تو فایل های متنی مد نظر هست ، با توجه به اینکه کار سختی هست ، من آموزشش رو بزارم و اگرم که غیر اینه توضیح بیشتر بدید . 

ضمنا من این راه شما (kiarash) رو نفهمیدم . میشه توضیح بدید .

(1397/10/23، 09:11 عصر)construct2j.blog.ir نوشته است:
سلام همین نوشته ها خودش ایدس اگه بشه
میتونید پسوند فایل ها و عکس ها رو تغییر بدید و بعد مسیر آن را در فایل index.html تغییر دهید
16
ضمنا فقط نوشته ها تو index نیست ، خیلی فایل های دیگه توشون نام نوشته شده . گفتم اگه راه همینه بگید آموزشش رو بزارم .
استودیو بازیسازی ایروید
  پاسخ

سپاس شده توسط:
جواب بدید دیگه !!!! واقعا چنین اموزش کاربردی نمیخواید ؟؟؟
استودیو بازیسازی ایروید
  پاسخ

سپاس شده توسط:
خب اگه اسم هر پوشه ای رو برای مثال اینجوری بذاری (construct.) نقطه باشه توی گوشی ها و کامپیوتر مخفی میشه
راستی خب اموزشت رو هم بذار
کانال مطالب آرشیوی کانستراکت 2

آیدی کانال
  پاسخ

سپاس شده توسط:
من نقطه گذاشتم ولی پنهان نشد. تنها راهش تیک گزینه hedden هست که خب اونم اگه تو کامپیوتری نمایش این فایل ها تیک خورده باشه ، خیلی راه بدرد بخوری نیست . باید دنبال راه بهتری باشیم . 
استودیو بازیسازی ایروید
  پاسخ

سپاس شده توسط:

سلام دوست عزیز
این برنامه تمام گرافیک ها را در صد ها پوشه که داخل هر کدام ده پوشه و بود جا سازی می کرد و نام آن ها را به fgrdfg5dfg5dg55gdfg.dgf5gf5g64d8g4 مثلا تغییر میداد و حدود سه برابر فایل های اصلی فایل فیک درست می کرد 
برای پیدا کردن حتی یک گرافیک باید ساعت ها وقت گذاشت تا پیدا کرد 
فقط این که گفتید الان کاربرد نداره منظورتون چی بود؟؟؟؟
  پاسخ

سپاس شده توسط:
من این برنامه رو دارم ولی دیگه نمیشه باهاش کار کرد ، انگار از ریشه مشکل پیدا کرده . مگه واسه شما کار میکنه ؟؟؟
استودیو بازیسازی ایروید
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده خرید درون برنامه مایکت در وب ویو Arianm 3 840 1402/4/25، 12:01 عصر
آخرین ارسال: Arianm
Wink سیستم شخصی سازی خودرو Arianm 1 389 1402/4/24، 05:21 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  علت بازی نشدن وقتی نصب شده amirhosseinalizadehgharebaba81 1 313 1402/4/23، 02:22 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  چگونگی اجرا بازی روی ه‍است ایران (:--ALI--:) 8 1,461 1402/3/24، 04:50 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  وصل شدن به روح هاست قبلی :) amirhosseinalizadehgharebaba 2 2,026 1401/11/2، 09:43 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba

پرش به انجمن: