چطور به Intel xdk پلاگین بدم؟
سلام
من تو بازیم از پلاگین Instance Group استفاده کردم و حالا میخوام تو خروجی XDK اضافش کنم

[تصویر:  Intel_XDK_Cordova_TP_Plugins.png]
پلاگین رو بصورت Import local  بهش میدم ولی توی صفخه Build ارور همین پلاگین رو میده و نمیتونه نصبش کنه... ارورش مثل اینه

[تصویر:  Capture46080f.jpg]
نکته اینکه توی پوشه پروژه xdk پلاگین هایی که خودش داره شکلشون با پلاگینی که من دارم فرق داره و یه سری پوشه و فایل اضافی تو هر پلاگینش هست در صورتی که پلاگینی (Instance Group) که من استفاده میکنم فقط 4تا فابل داره

ممنون میشم راهنمایی کنید

پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام

پلاگین‌های کانستراکت ربطی به Intel XDK ندارند، یعنی اصلاً Intel XDK نمی‌فهمه شما از چه پلاگین‌هایی استفاده کردید یا نکردید.

این مشکل شما هم از قرار معلوم هیچ ربطی به پلاگین Instance Group نداره. مشکل به یکی از پلاگین‌های Cordova یعنی cc.fovea.cordova.purchase ربط داره، که برای پرداخت درون‌برنامه به کار می‌ره.

اگه هم Get Plugin from the web رو بزنید احتمالاً خودش می‌تونه به صورت خودکار لینک این پلاگین رو پیدا کنه و به پروژه‌تون اضافه کنه.
معجزات طبیعت هایی هستند که با آن‌ها مأنوس نشده‌ایم
و طبیعت معجزه‌ایست که با آن انس گرفته‌ایم
علی صفایی حائری
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده خرید درون برنامه مایکت در وب ویو Arianm 3 899 1402/4/25، 12:01 عصر
آخرین ارسال: Arianm
Wink سیستم شخصی سازی خودرو Arianm 1 407 1402/4/24، 05:21 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  علت بازی نشدن وقتی نصب شده amirhosseinalizadehgharebaba81 1 332 1402/4/23، 02:22 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  چگونگی اجرا بازی روی ه‍است ایران (:--ALI--:) 8 1,477 1402/3/24، 04:50 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  وصل شدن به روح هاست قبلی :) amirhosseinalizadehgharebaba 2 2,040 1401/11/2، 09:43 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba

پرش به انجمن: