بخش گیم میکر
سلام.
از اونجایی که این انجمن خیلی وقته فقط به کانستراکت محدود نمیشه و بخش یونیتی هم داره خواستم پیشنهاد بدم که بخش گیم میکر هم اضافه کنید.
من خودم به تازگی شروع به یادگیری گیم میکر استدیو 2 کردم و بنظرم بسیار قدرتمند و به روز هست و اگر اشتباه نکنم گیم میکر کلا تو ایران طرفدارای زیادی داره.
اگر این بخش راه بیفته سعی میکنم آموزش های بدرد بخور زبان اصلی گیم میکر رو به فارسی برگردونم تا یه کمکی به پیشرفت خودم و علاقه مندان بشه.
همچنین برنامه ای دارم برای اینکه بازیهای سطح بالایی که با گیم میکر و کانستراکت ساخته شده رو تو انجمن معرفی کنم تا هم انگیزه ای بشه برای دوستان و هم case study مناسبی هست.
با تشکر.
  پاسخ

سپاس شده توسط: kakmamad ، Alireza3d ، shazde ، hamid5700 ، amin COD ، mostafanastary ، Mehrdad ، ghasem ، MohammadHadi
سلام 
خیلی هم عالی
من همین روزا سعی میکنم درست کنم بخش گیم میکر رو
امیدوارم استقبال بشه.
  پاسخ

سپاس شده توسط: hamid5700 ، amin COD ، mostafanastary ، ghasem
یه کم میشه از محسنات گیم میکر بگید ؟
افزونه های پرداخت و ... برای مارکتهای ایرانی خوب جواب میده ؟
چه نوع خروجی هایی را ساپورت می کنه ؟مثلاً خروجی PS4 امکان داره ؟
خروجی اندروید و ios راحت و سبک(کم حجم) هست ؟
پشتیبانی از زبان فارسی مثل کانستراکته ؟ 
وب فونت هم میشه استفاده کرد ؟
بین گیم میکر و یونیتی کدوم رو پیشنهاد می کنید؟من هیچ تمایلی به بازی سازی 3بعدی ندارم ،فقط 2بعدی

پاسخ

سپاس شده توسط:
(1397/12/2، 12:01 صبح)hamid5700 نوشته است: یه کم میشه از محسنات گیم میکر بگید ؟
بین گیم میکر و یونیتی کدوم رو پیشنهاد می کنید؟من هیچ تمایلی به بازی سازی 3بعدی ندارم ،فقط 2بعدی

سلام.
از اونجایی که گیم میکر استودیو ۲ خیلی وقت نیست کرک شده به همین دلیل خیلیا تو ایران هنوز کار باهاش رو شروع نکردن و اکثرا از همون نسخه استودیو استفاده میکنند، و هنوز پلاگین های تبلیغات و درون پرداخت مارکت های ایرانی برای نسخه ۲ بهینه نشده. اما ساختار دو تاشون مشابه هم هست. و تبدیل پلاگین ها راحته و سخت نیست. پلاگین هایی مثل فارسی نویسی هم به همین شکل. فقط بعضی از دوستان مثل @miladesign و ... که استاد گیم میکر هستن باید زحمتش رو بکشن. 1
درباره خروجی باید بگم که تمامی خروجی های موجود رو پشتیبانی می‌کنه از دسکتاپ و وب بگیرید تا اندروید، آی او اس، ایکس باکس، پلی استیشن و سوییچ.
خروجی اندروید هم دو نوع میده که بهترینش YYC هست که اگر اشتباه نکنم ۸ مگ به پروژه اضافه میکنه اما در کل خروجی گیم میکر بهتر و بهینه تر از خروجی کانستراکت هست و اگر یه سری نکات رو رعایت کنید به راحتی تو دستگاه های ضعیف و متوسط هم بازیتون روان اجرا میشه.
درباره انتخاب بین یونیتی و گیم میکر هم همه چیز به خودتون بستگی داره. دو تاشون قوی هستن و شرکت های سازنده شود به سختی روی پیشرفت و ارتقای محصولشون کار میکنن.
اگر دوست داشتید میتونید بازیهای ساخته شده با گیم میکر رو اینجا ببینید : https://www.yoyogames.com/showcase

پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، hamid5700
(1397/12/2، 01:37 صبح)hsnpi نوشته است:
(1397/12/2، 12:01 صبح)hamid5700 نوشته است: یه کم میشه از محسنات گیم میکر بگید ؟

سلام.
از اونجایی که گیم میکر استودیو ۲ خیلی وقت نیست کرک شده به همین دلیل خیلیا تو ایران هنوز کار باهاش رو شروع نکردن و اکثرا از همون نسخه استودیو استفاده میکنند، و هنوز پلاگین های تبلیغات و درون پرداخت مارکت های ایرانی برای نسخه ۲ بهینه نشده. اما ساختار دو تاشون مشابه هم هست. و تبدیل پلاگین ها راحته و سخت نیست. پلاگین هایی مثل فارسی نویسی هم به همین شکل. فقط بعضی از دوستان مثل @miladesign و ... که استاد گیم میکر هستن باید زحمتش رو بکشن. 1
درباره خروجی باید بگم که تمامی خروجی های موجود رو پشتیبانی می‌کنه از دسکتاپ و وب بگیرید تا اندروید، آی او اس، ایکس باکس، پلی استیشن و سوییچ.
خروجی اندروید هم دو نوع میده که بهترینش YYC هست که اگر اشتباه نکنم ۸ مگ به پروژه اضافه میکنه اما در کل خروجی گیم میکر بهتر و بهینه تر از خروجی کانستراکت هست و اگر یه سری نکات رو رعایت کنید به راحتی تو دستگاه های ضعیف و متوسط هم بازیتون روان اجرا میشه.
درباره انتخاب بین یونیتی و گیم میکر هم همه چیز به خودتون بستگی داره. دو تاشون قوی هستن و شرکت های سازنده شود به سختی روی پیشرفت و ارتقای محصولشون کار میکنن.
اگر دوست داشتید میتونید بازیهای ساخته شده با گیم میکر رو اینجا ببینید : https://www.yoyogames.com/showcase
تشکر از توضیحاتتون، ترغیب شدم نسخه آخرو نصب کردم،  4 41 41  
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام
بخش گیم میکر اضافه شد.

بخش انجین فیوژن هم اضافه شد که یکی از دوستان گفتن اگه وقت کنن فعالیتشون رو شروع میکنن برای این انجین
فقط اگه آشنایی ندارید با این انجین , فعلا پستی ارسال نکنید براش.
  پاسخ

سپاس شده توسط: mehrdad.ch ، hsnpi ، ghasem
آلوره و درود
انجین های که خروجی اندروید می گیرند . انجین هایی که رایگان هستند یا کرک شده اند. هر کدام یک انجمن بسازید.
که این سایت بشه یک سایت مرجع ، انجمن و آموزش بازی
هر انجین کاربرد خودش را دارد و برخی برای ساخت یک سبک نیرومندتر حتی از یونیتی است.
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، ghasem ، keyhan

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده حل مشکل نبود کادر سفید برای تایپ در انجمن M.Y 2 3,688 1399/12/12، 10:06 صبح
آخرین ارسال: Hossein
  حل شده ایراد big-man 2 2,227 1399/11/25، 04:00 عصر
آخرین ارسال: big-man
  ایرادات سایت big-man 11 6,403 1399/8/12، 12:32 صبح
آخرین ارسال: big-man
  پیشنهاد در مورد قالب وبسایت(اصلاح شده) big-man 1 1,708 1399/8/11، 12:54 عصر
آخرین ارسال: mostafanastary
  پیشنهاد برای تازه کار های انجمن Hossein 6 3,313 1399/8/2، 01:20 صبح
آخرین ارسال: hasansanaei

پرش به انجمن: