بازی ماجرایی"پناهنده1942"قسمت اول منتشر شد!
سلام خدمت همه اعضای انجمن،
بازی "پناهنده 1942" امروز توسط ESRA رده بندی و مجوز اون صادر شد. پناهنده یک بازی ماجرایی-ترسناک برای پلتفرم اندروید هست که با انجین Construct2 ساخته شده.  به غیر از چند مورد از آیکون های بکار رفته در محیط و رابط کاربری،تمامی آبجکت های گرافیکی،اسپرایت ها و محیط ها، همچنین طراحی کاراکترها و انیمیشن ها توسط خودم انجام شده.

داستان بازی:

"در طول جنگ جهانی دوم حدود 120000 پناهنده لهستانی در ایران پناه داده شدند. بین سالهای 1942 تا 1945 حدود 30000 کودک لهستانی در اصفهان اسکان یافتند".
حالا بعد از گذشت بیش از نیم قرن ازین رویداد، "کارن"یک روزنامه نگار ایرانی، ماجرای ناپدید شدن  کودکی لهستانی  را در سال 1942 در اصفهان پیگیری میکند. اما ماجرا از آنچه کارن فکر میکند پیچیده تر است...

تصاویری از محیط بازی:

[تصویر:  fzmm_003a.jpg]

[تصویر:  cgmp_006a.jpg]

[تصویر:  isxq_005a.jpg]

[تصویر:  r3xn_001a.jpg]

لینک های دانلود:
دانلود از کافه بازار

دانلود از مایکت

دوستانی که بازی رو دانلود کردند، اگر در هنگام اجرای بازی مشکلی رو مشاهده کردن لطفا همینجا گزارش بدن تا بررسی بشه.
همینطور کسانی که تمایل دارن میتونن با تکمیل فرم زیر به بهبود کیفیت بازی کمک کنن.

فرم نظر سنجی
  پاسخ

سلام
خسته نباشید واقعا.
میتونم بگم فقط از گرافیک 3 یا 4 تا از بازی های بچه های انجمن خوشم اومده تا حالا و گرافیک بازی شما هم جزو اون هاست الان.
ترکیب خوب و چشم نوازی دارن و خوب چیده شدن کنار هم.
منتظر انتشارش هستم.
  پاسخ

سپاس شده توسط: kaveh_pzh ، kakmamad
سلام
بازی جذابی هست.در سبک خوبی هست.
و در گرافیک هم عالی هست.
البته می تونی عالی تر هم بکنیدش و با ایجاد سایه و نور و تکستچر می‌تونه از بازی های رتبه ی ۱ بازار های اندرویدی باشه.
البته بهتره که این مورد را در چندین نسخه بعد یا فصل دیگر به نمایش بگذارید.
موفق باشید.
خوشبختی نمیتونه مسافرت کردن باشه، داشتن باشه، بدست آوردن باشه یا حتی پوشیدن !
خوشبختی یک تجربه معنوی از زندگی کردن هر دقیقه از زندگیتان با عشق، لذت و قدردانی است
__دنیس ویتلی
  پاسخ

سپاس شده توسط: kaveh_pzh
(1397/12/20، 02:03 صبح)shazde نوشته است: سلام
خسته نباشید واقعا.
میتونم بگم فقط از گرافیک 3 یا 4 تا از بازی های بچه های انجمن خوشم اومده تا حالا و گرافیک بازی شما هم جزو اون هاست الان.
ترکیب خوب و چشم نوازی دارن و خوب چیده شدن کنار هم.
منتظر انتشارش هستم.

خیلی ممنون
بله واقعا سعی کردم بازی گرافیک خوبی داشته باشه. البته هنوز هم با اون چیزی که در ذهن من بود فاصله داره.

(1397/12/20، 08:22 صبح)مهدی بابایی نوشته است: سلام
بازی جذابی هست.در سبک خوبی هست.
و در گرافیک هم عالی هست.
البته می تونی عالی تر هم بکنیدش و با ایجاد سایه و نور و تکستچر می‌تونه از بازی های رتبه ی ۱ بازار های اندرویدی باشه.
البته بهتره که این مورد را در چندین نسخه بعد یا فصل دیگر به نمایش بگذارید.
موفق باشید.

خیلی ممنون بابت نظرتون
بله دقیقا همینطوره.اما من میخواستم قسمت اول قبل از عید منتشر بشه و به همین دلیل یه مقدار کارم عجله ای شد و نتونستم جزئیات زیادی رو وارد کار کنم. البته قسمت اول هم بیشتر یک دمو هست تا ذائقه مخاطب دستم بیاد. اما در قسمت های بعدی حتما بیشتر به این نکات میپردازم.
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، Mahdibabaei M.N
سلام.واقعا تبریکککککککککککککک.
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، kaveh_pzh ، Mahdibabaei M.N
(1397/12/20، 10:34 صبح)kakmamad نوشته است: سلام.واقعا تبریکککککککککککککک.

خیلی ممنون دوست عزیز
  پاسخ

سپاس شده توسط: Mahdibabaei M.N
خوبه ، فقط میشه بگید لوکیشن بازی کجاست ؟؟؟ اگه ایرانه که هیچی شبیه ایران نیست .
ضمنا حتماراهنمای کامل بازی رو بزارید . تو یه تجربه ای که من داشتم و تو بازیم راهنما نبود ، کاربرا الکی به خاطر یه سوال یه ستاره میدادن اما الان که راهنما رو گذاشتم این پدیده کمتر و تقریبا به 0 رسیده .
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

(1397/12/20، 05:02 عصر)محمد 82 نوشته است: خوبه ، فقط میشه بگید لوکیشن بازی کجاست ؟؟؟ اگه ایرانه که هیچی شبیه ایران نیست .
ضمنا حتماراهنمای کامل بازی رو بزارید . تو یه تجربه ای که من داشتم و تو بازیم راهنما نبود ، کاربرا الکی به خاطر یه سوال یه ستاره میدادن اما الان که راهنما رو گذاشتم این پدیده کمتر و تقریبا به 0 رسیده .

داستان بازی در اصفهان اتفاق میفته، اما محل اصلی وقوع حوادث یک صومعه متروکه در همین شهره. البته این نکته رو قبول دارم که فضا سازی ها شبیه ایران نیست و این تاحد زیادی عمدی بوده.
درمورد راهنما هم موافق هستم و خودم بهش فکر کردم اما فعلا بازی راهنمایی برای حل معما ها نداره. احتمالا در آپدیت بعدی اضافه کنم.
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام . تبریک میگم .
یک سوال داشتم : اینه که آیا داستان واقعی هستش یا نوشته ی خودتون هست؟؟؟
کانال مطالب آرشیوی کانستراکت 2

آیدی کانال
  پاسخ

(1397/12/20، 06:25 عصر)kiarash نوشته است: سلام . تبریک میگم .
یک سوال داشتم : اینه که آیا داستان واقعی هستش یا نوشته ی خودتون هست؟؟؟

مبنای داستان بازی که مربوط میشه به پناهندگان لهستانی که در طول جنگ جهانی دوم به ایران اومدن واقعیه. اما داستان خود بازی شامل حوادث، شخصیت ها و مکان ها تخیلی هستن.

اگر میخواید در مورد مبنای تاریخی این موضوع بیشتر بدونید، عبارت"اصفهان شهر کودکان لهستانی" رو در اینترنت سرچ کنید.
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بازی تانک وار کامل شد (:--ALI--:) 0 150 1402/12/7، 03:57 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  بازی جواب طلایی alirezauu13 4 522 1402/8/17، 06:52 عصر
آخرین ارسال: hasansanaei
Smile اولین بازی من :) SHAMIRZA 4 776 1402/6/30، 08:35 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  قسمت چهار منطقه آلوده منتشر شد alii 3 880 1402/6/26، 09:33 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba81