پلک زدن
سلام به همه بچها میشه چند راه برای انیمیشن پلک زدن بهم معرفی کنید. با رفتار فلش امتحان کردم چون کاراکترم حرکت میکنه جابه جا میشه و جالب نیست بعدم تو خود انیمیشن بی کارم که می‌زارم زود زود پلک میزنه راهی نیست بگی بعد مثلاً ۱۰ثانیه پلک بزنه ممنون
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1397/12/25، 08:25 عصر)Mahdi gamerredboy نوشته است: سلام به همه بچها میشه چند راه برای انیمیشن پلک زدن بهم معرفی کنید. با رفتار فلش امتحان کردم چون کاراکترم حرکت میکنه جابه جا میشه و جالب نیست بعدم تو خود انیمیشن بی کارم که می‌زارم زود زود پلک میزنه راهی نیست بگی بعد مثلاً ۱۰ثانیه پلک بزنه ممنون

میتونی تو انیمیشن پلک زدن قبلش چند تا انیمیشن ایستاده بزاری که بعد از گدشت اونا میره سراغ فریم های پلک زدن 
و با سرعت فریم و اینا میتونی کنترل کنی زمان پلک زدنش رو
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1397/12/25، 08:25 عصر)Mahdi gamerredboy نوشته است: سلام به همه بچها میشه چند راه برای انیمیشن پلک زدن بهم معرفی کنید. با رفتار فلش امتحان کردم چون کاراکترم حرکت میکنه جابه جا میشه و جالب نیست بعدم تو خود انیمیشن بی کارم که می‌زارم زود زود پلک میزنه راهی نیست بگی بعد مثلاً ۱۰ثانیه پلک بزنه ممنون

سلام.
از دستور wait for x seconds استفاده کنید و بعد انیمیشن رو اجرا کنید.
البته یه انیمیشن جدید براش درست کنید.
  پاسخ

سپاس شده توسط:
میشه بیشتر توضیح دهید؟
(1397/12/25، 08:50 عصر)hsnpi نوشته است:

سلام.
از دستور wait for x seconds استفاده کنید و بعد انیمیشن رو اجرا کنید.
البته یه انیمیشن جدید براش درست کنید.

پاسخ

سپاس شده توسط:
یه پلک میسازی میزاری رو چشم غیر فعالش میکنی میگی هر چند ثانیه مثلا 10 ثانیه فعال بشه و بعد از 1 ثانیه غیر فعال بشه
حتما حتما باید زیر مجموعه کاراکترت باشه که باهاش جا ب جا بشه
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام
کافیه پلک مورد نظر رو برای هردو چشم  اسپرایت ازش بسازی (مثلا:Pelk1 و Pelk2) و بعدش دو بار رو شخصیت بازی (مثلا:Man) کلیک و بعدش دو تا ٱرجین (Origin) برای چشم هاش بزاری 
بعدش تو اونت شیت ، یک اونت به نام Every X seconds بزاری. مقدار زمانش هم با خودته
اکشن هم برای Pelk 1  و Pelk 2 بزنی:
Set Position
X:Man.X
Y:Man.Y
ٱرجین پلک مورد نظر:Origin
زیاد مهم نیست همون تو صفر باشه:Layer
و تمام
شرمنده که نتونستم با سورس آموزش بدم ولی توضیحات بالا هم قابل فهم اساست.
سؤال دیگه ایی بود در خدمتم
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده خرید درون برنامه مایکت در وب ویو Arianm 3 896 1402/4/25، 12:01 عصر
آخرین ارسال: Arianm
Wink سیستم شخصی سازی خودرو Arianm 1 407 1402/4/24، 05:21 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  علت بازی نشدن وقتی نصب شده amirhosseinalizadehgharebaba81 1 329 1402/4/23، 02:22 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  چگونگی اجرا بازی روی ه‍است ایران (:--ALI--:) 8 1,476 1402/3/24، 04:50 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  وصل شدن به روح هاست قبلی :) amirhosseinalizadehgharebaba 2 2,039 1401/11/2، 09:43 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba

پرش به انجمن: