بازی اندرویدی "خودروی جنگی" (آپدیت سوم ارائه شد)
(1398/4/15، 05:00 عصر)همایون فریدونی نوشته است: سلام .

بازی اندرویدی "خودروی جنگی" دوباره آپدیت شد.

لیست تغییرات:

1- تغییر رنگ و نور محیط بازی

2- تغییر گرافیک منوها

3- بهبود صداهای محیطی

4- بهبود سیستم سلامتی خودرو (کم شدن 20 درصد از سلامتی خودرو در صورت برخورد با موانع)

5- کاهش 50 درصدی قیمت آپشنهایی که با الماس خریداری میشود (ضد گلوله شدن، شلیک پنج گلوله همزمان، گلوله بینهایت...)

6- ...

دانلود از کافه بازار.

دانلود از مایکت.

لطفا نظرات و پیشنهادات خودتون رو بفرمایید.

با تشکر.

[تصویر:  oiqv_updated-1.2.0.jpg]

[تصویر:  otaq_change.jpg]

ایده ی بسیار جالب و قشنگی داشتید .
گرافیک هم عالی .
اما مطئمن هستم سناریو خاصی برای بازیتون نداشتید !!!
بازیتون تقریبا موفق شده و اگر نهایتا 3 ماه دیگه روش کار کنید میتونید نصب های فعالش رو به 50 هزار هم افزایش بدید ( فقط بازار ) بماند که مایکت بیشتر از بازی ها حمایت میکنه و احتمال داره توی مایکت موفق تر باشید ...

اما موضوعاتی رو لازم دونستم بهتون گوش زد بکنم .

اگر بازیتون سناریو نداره باید از همین الان این کار و شروع کنید ؛ تا جایی که دیدم بازیتون پرداخت درون برنامه نداره ، یک بازی کاملا رایگان هست در حالی که در این سبک از بازی ها شما میتونید 100 ها نوع سیستم فروشگاهی قرار بدید و حتما و حتما به درآمد خوبی هم برسه ...
البته شما مثل آقای حیدرزاده نکنید که از موقعی که بازیشونو منتشر کردند ی روزم توی نظراتشون نشد نبینیم که کاربر مینویسن ( منابع خیلی گرونه و بازی سازش فقط به فکر پوله ) ؛ پرداخت درون برنامه باید با سناریو بازی پیش بره ، لازم نمیدونم اما بهتر بود قبل از انتشار بازیتون حتما یک نسخه تست برای بچه ها توی انجمن میذاشتید تا بچه ها بهتون کمک بکنند .
مسلما ما اینجا هستیم بهم کمک بکنیم ، امثال محمد و مجتبی و ... اما این دوستان تقریبا دیگه مشکلی با کانستراکت ندارند و تنها دلیل وجودشون توی انجمن همین کمک کردن هاست که اگر در کنار تمام اساتید از دوستان دیگه هم بهره بگیرید ی چیز واقعا بهتری در میاد .

شاید هم دلیل دیگه ای دارید که پرداخت درون برنامه نذاشتید ، اما بنده به هر حال نظرم همونه.
  پاسخ

سپاس شده توسط: hiddendanger ، shazde ، همایون فریدونی
(1398/4/15، 05:15 عصر)محمد 82 نوشته است: تبریک ویژه
اما دو سوال :
1 - با چی خروجی گرفتید ؟؟؟ وینوس ؟؟؟
2 - با اپدیت کردن امتیازات کاربرا نپرید ؟؟؟ چون من وقتی بازیم رو اپدیت کردم امتیازات دوباره همه 0 شد . برای حل این مشکل چیکار کردید ؟؟؟

ممنونم از شما.
1- بله با وینوس خروجی گرفتم.
2- نه امتیازات از بین نمیره. واسه اینکار باید پکیج نیم و ورژن آپدیت مناسب با ورژن اولیه باشه و همینطور از سیستم ذخیره امتیازات استفاده کنید. من امتیازات رو به عنوان متغیر در حافظه ی گوشی ذخیره میکنم. زمان اجرای بازی هم که وارد صفحه ی اصلی میشم در اولین فرصت متغیرهای امتیازات رو لود میکنم تا سیستم بدونه آخرین امتیازات چی بوده.
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، محمد 82
(1398/4/15، 06:59 عصر)hesam3 نوشته است: ایده ی بسیار جالب و قشنگی داشتید .
گرافیک هم عالی .
بازیتون تقریبا موفق شده و اگر نهایتا 3 ماه دیگه روش کار کنید میتونید نصب های فعالش رو به 50 هزار هم افزایش بدید ( فقط بازار ) بماند که مایکت بیشتر از بازی ها حمایت میکنه و احتمال داره توی مایکت موفق تر باشید ...

اگر بازیتون سناریو نداره باید از همین الان این کار و شروع کنید ؛ تا جایی که دیدم بازیتون پرداخت درون برنامه نداره ، یک بازی کاملا رایگان هست در حالی که در این سبک از بازی ها شما میتونید 100 ها نوع سیستم فروشگاهی قرار بدید و حتما و حتما به درآمد خوبی هم برسه ...
البته شما مثل آقای حیدرزاده نکنید که از موقعی که بازیشونو منتشر کردند ی روزم توی نظراتشون نشد نبینیم که کاربر مینویسن ( منابع خیلی گرونه و بازی سازش فقط به فکر پوله ) ؛ پرداخت درون برنامه باید با سناریو بازی پیش بره ، لازم نمیدونم اما بهتر بود قبل از انتشار بازیتون حتما یک نسخه تست برای بچه ها توی انجمن میذاشتید تا بچه ها بهتون کمک بکنند .
مسلما ما اینجا هستیم بهم کمک بکنیم ، امثال محمد و مجتبی و ... اما این دوستان تقریبا دیگه مشکلی با کانستراکت ندارند و تنها دلیل وجودشون توی انجمن همین کمک کردن هاست که اگر در کنار تمام اساتید از دوستان دیگه هم بهره بگیرید ی چیز واقعا بهتری در میاد .

شاید هم دلیل دیگه ای دارید که پرداخت درون برنامه نذاشتید ، اما بنده به هر حال نظرم همونه.

مرسی از نظرات و پیشنهادات خیلی خوبتون.
راستش من چون حدودا تجربه ی ده ساله در زمینه ی کار انیمیشن سه بعدی داشتم در ابتدا کلی ایده و سناریوی خوب واسه این بازی داشتم، اما بعد از محاسبات اولیه متوجه شدم که به عنوان اولین تجربه ی بازیسازی نباید خیلی خودم رو درگیر کار کنم و بهتره با یه بازی ساده شروع کنم. در حین کار هم چندین بار گرافیک و گیم پلی رو تغییر دادم. در نهایت به اینی که الان هست رضایت دادم و با خودم گفتم به مرور بازی رو با آپدیت بهتر میکنم. در حقیقت این بازی یه جورایی واسه کسب تجربه بود.
الان هم از شما و بقیه دوستان عزیز این درخواست رو دارم که واسه بهتر شدن و ارتقاء این بازی، نظرات، پیشنهادات و تجربیات خودتون رو دریغ نکنید تا بازی از اینی که هست بهتر بشه.
در مورد پرداخت درون برنامه هم، اول بخاطر زمانی که برای اجرا و پیاده سازی باید صرف میکردم و دوم هم چند جایی خوندم که کاربرا معمولا واسه بازیها پولی پرداخت نمیکنن و سوم بازم خوندم که این روش از امنیت مناسبی برخوردار نیست از خیر انجامش گذشتم.
اما اگه فکر میکنید مشکلی وجود نداره و انجامش میتونه مفید باشه مسلما منم انجامش میدم. فقط اگه میشه ایده هایی که مد نظر دارید واسه پرداخت درون برنامه لطف کنید اون ایده ها روبفرمایید.
بازم ممنونم از توجه و وقتی که اختصاص دادین.
  پاسخ

سپاس شده توسط: hiddendanger
(1398/4/16، 01:02 صبح)همایون فریدونی نوشته است:
(1398/4/15، 05:15 عصر)محمد 82 نوشته است: تبریک ویژه
اما دو سوال :
1 - با چی خروجی گرفتید ؟؟؟ وینوس ؟؟؟
2 - با اپدیت کردن امتیازات کاربرا نپرید ؟؟؟ چون من وقتی بازیم رو اپدیت کردم امتیازات دوباره همه 0 شد . برای حل این مشکل چیکار کردید ؟؟؟

ممنونم از شما.
1- بله با وینوس خروجی گرفتم.
2- نه امتیازات از بین نمیره. واسه اینکار باید پکیج نیم و ورژن آپدیت مناسب با ورژن اولیه باشه و همینطور از سیستم ذخیره امتیازات استفاده کنید. من امتیازات رو به عنوان متغیر در حافظه ی گوشی ذخیره میکنم. زمان اجرای بازی هم که وارد صفحه ی اصلی میشم در اولین فرصت متغیرهای امتیازات رو لود میکنم تا سیستم بدونه آخرین امتیازات چی بوده.
ممنون از پاسختون . سیستم ذخیره امتیاز که رو حافظه ذخیره میشه منظورتون همون وب استوریج هست ؟؟؟ یعنی اگه اون رو بزاریم و برای بازی اپدیت بدیم و اون عدد نسخه که 1و2و3و... (نسخه 1.0.0 که تو مارکت نمایش میده نه . اونی که خودمون تنظیم میکنیم) رو تغییر بدیم امتیازات ذخیره شده در وب استوریج پاک نمیشه ؟؟؟
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1398/4/16، 04:43 عصر)محمد 82 نوشته است: ممنون از پاسختون . سیستم ذخیره امتیاز که رو حافظه ذخیره میشه منظورتون همون وب استوریج هست ؟؟؟ یعنی اگه اون رو بزاریم و برای بازی اپدیت بدیم و اون عدد نسخه که 1و2و3و... (نسخه 1.0.0 که تو مارکت نمایش میده نه . اونی که خودمون تنظیم میکنیم) رو تغییر بدیم امتیازات ذخیره شده در وب استوریج پاک نمیشه ؟؟؟

من لوکال استوریج استفاده کردم. مقادیر ذخیره شده هم با آپدیت تغییری نمیکنه (مگه تو آپدیت جدید از قصد مقادیر رو تغییر بدیم).

اونجا هم که در مورد ورژن صحبت کردم به این خاطر بود که مطمئن باشیم ورژن جدید به عنوان آپدیت نصب میشه نه به عنوان یه بازی جدید. چون اگه پکیج نیم و ورژن همخونی نداشته باشه به عنوان یه بازی جدید نصب میشه و مسلما مقادیر امتیازات هم، از صفر (یا مقادیر پیشفرض دیگه) شروع میشه.
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، hiddendanger
بله نسخه رو میدونم ولی این ذخیره امتیازات رو نمیدونستم . ممنون ، خیالم راحت شد ‌
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط: همایون فریدونی
(1398/4/16، 01:30 صبح)همایون فریدونی نوشته است:
(1398/4/15، 06:59 عصر)hesam3 نوشته است: ایده ی بسیار جالب و قشنگی داشتید .
گرافیک هم عالی .

مرسی از نظرات و پیشنهادات خیلی خوبتون.
راستش من چون حدودا تجربه ی ده ساله در زمینه ی کار انیمیشن سه بعدی داشتم در ابتدا کلی ایده و سناریوی خوب واسه این بازی داشتم، اما بعد از محاسبات اولیه متوجه شدم که به عنوان اولین تجربه ی بازیسازی نباید خیلی خودم رو درگیر کار کنم و بهتره با یه بازی ساده شروع کنم. در حین کار هم چندین بار گرافیک و گیم پلی رو تغییر دادم. در نهایت به اینی که الان هست رضایت دادم و با خودم گفتم به مرور بازی رو با آپدیت بهتر میکنم. در حقیقت این بازی یه جورایی واسه کسب تجربه بود.
الان هم از شما و بقیه دوستان عزیز این درخواست رو دارم که واسه بهتر شدن و ارتقاء این بازی، نظرات، پیشنهادات و تجربیات خودتون رو دریغ نکنید تا بازی از اینی که هست بهتر بشه.
در مورد پرداخت درون برنامه هم، اول بخاطر زمانی که برای اجرا و پیاده سازی باید صرف میکردم و دوم هم چند جایی خوندم که کاربرا معمولا واسه بازیها پولی پرداخت نمیکنن و سوم بازم خوندم که این روش از امنیت مناسبی برخوردار نیست از خیر انجامش گذشتم.
اما اگه فکر میکنید مشکلی وجود نداره و انجامش میتونه مفید باشه مسلما منم انجامش میدم. فقط اگه میشه ایده هایی که مد نظر دارید واسه پرداخت درون برنامه لطف کنید اون ایده ها روبفرمایید.
بازم ممنونم از توجه و وقتی که اختصاص دادین.

با توجه به اینکه از نظر سناریو مشکلی ندارید پس فکر میکنم خودتون بهتر میتونید درباره اشیا قابل فروش داخل بازیتون دخل و تصرفی به کار ببرید ، ارتقا سلاح های درون بازی ( خرید تانک های جدید و یا ارتقا تانک و ... ) و حتی گاها نیرو هایی به اسم مثلا نیروی کمکی و ...

درباره با اینکه گفتند کاربر ها پولی خرج نمیکنند که اشتباه بهتون رسوندن ، بنده طی سال های 92 تا 95 روی یک پروژه بازی کار میکردم که اون موقع با 5000 کاربر فعال ماهانه حداقل 500 هزار تومان درآمد داشت مهم این هست که بازیتون سناریو درست و درمون برای خرج کردن داشته باشه و طوری باشه که کاربران هم از خرج کردنشون ناراضی نباشند .
خرج کردن برای تفریحات توی ایران به قدری زیاد هست که اگر فقط کمی زرنگ باشید میتونید درآمد ماهیانه خودتون از بازی سازی رو به ماهانه بیش از 10 میلیون برسونید .
پرداخت درون برنامه بازار نسخه امن شدش توسط آقا میلاد عزیز به اسم نیواد منتشر شده که 10 هزار تومان میدید و میخریدش ...
پرداخت درون برنامه امن مایکت رو نیز بنده به همین زودیا منتشر خواهم کرد .
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، همایون فریدونی ، hiddendanger
(1398/4/17، 07:47 عصر)hesam3 نوشته است: با توجه به اینکه از نظر سناریو مشکلی ندارید پس فکر میکنم خودتون بهتر میتونید درباره اشیا قابل فروش داخل بازیتون دخل و تصرفی به کار ببرید ، ارتقا سلاح های درون بازی ( خرید تانک های جدید و یا ارتقا تانک و ... ) و حتی گاها نیرو هایی به اسم مثلا نیروی کمکی و ...

درباره با اینکه گفتند کاربر ها پولی خرج نمیکنند که اشتباه بهتون رسوندن ، بنده طی سال های 92 تا 95 روی یک پروژه بازی کار میکردم که اون موقع با 5000 کاربر فعال ماهانه حداقل 500 هزار تومان درآمد داشت مهم این هست که بازیتون سناریو درست و درمون برای خرج کردن داشته باشه و طوری باشه که کاربران هم از خرج کردنشون ناراضی نباشند .
خرج کردن برای تفریحات توی ایران به قدری زیاد هست که اگر فقط کمی زرنگ باشید میتونید درآمد ماهیانه خودتون از بازی سازی رو به ماهانه بیش از 10 میلیون برسونید .
پرداخت درون برنامه بازار نسخه امن شدش توسط آقا میلاد عزیز به اسم نیواد منتشر شده که 10 هزار تومان میدید و میخریدش ...

باهاتون موافقم و سعی میکنم این کار رو انجام بدم.
در کنار این قضایا دارم رو ایده ی یه مودِ دفاع از سنگرِ خودی، واسه همین بازی کار میکنم. دیگه محیط بازی به صورت خطی و در راستای طول یک مسیر نیست. بلکه باید محیط اطراف سنگر خودی رو پاکسازی کنیم و از حمله ی دشمنان جلوگیری کنیم. اگه بخوام این مود رو اجراش کنم در قالب یه آپدیت به همین بازی اضافش میکنم، اگرم دیدم قابلیتهای متفاوت و بهتری داره شاید به عنوان یه بازی جدا بسازمش (اما احتمال آپدیت بودنش بیشتره).
با وجود این مود خیلی آپشنهای متنوع میشه به بازی اضافه کرد.
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، hasansanaei ، hiddendanger
(1398/4/17، 07:47 عصر)hesam3 نوشته است: پرداخت درون برنامه بازار نسخه امن شدش توسط آقا میلاد عزیز به اسم نیواد منتشر شده که 10 هزار تومان میدید و میخریدش ...

1- پلاگین نیواد منظورتون اینه:

http://vinoos.ir/help/plugins/iap.php

اگه آره که این پلاگین رایگانه ظاهرا. البته میدونم که باید از آقا میلاد حمایت کرد اما فکر کردم شاید منظور شما یه نسخه ی دیگه باشه.

2- همین پلاگین نیواد، پرداخت درون برنامه امن مایکت رو که داره. دلیل خاصی داره که شما هم میخواید یه دونه منتشر کنید؟
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1398/4/28، 12:03 عصر)همایون فریدونی نوشته است:
(1398/4/17، 07:47 عصر)hesam3 نوشته است: پرداخت درون برنامه بازار نسخه امن شدش توسط آقا میلاد عزیز به اسم نیواد منتشر شده که 10 هزار تومان میدید و میخریدش ...

1- پلاگین نیواد منظورتون اینه:

http://vinoos.ir/help/plugins/iap.php

اگه آره که این پلاگین رایگانه ظاهرا. البته میدونم که باید از آقا میلاد حمایت کرد اما فکر کردم شاید منظور شما یه نسخه ی دیگه باشه.

2- همین پلاگین نیواد، پرداخت درون برنامه امن مایکت رو که داره. دلیل خاصی داره که شما هم میخواید یه دونه منتشر کنید؟

21
نیواد نیواد هست ، اینها پرداخت درون برنامه معمولی هست ، توی سرچ انجمن بزنید نیواد ، پلاگینش میاد براتون .
البته با اینها هم میشه با برنامه نویسی سمت سرور امن کرد اما خب باید اون کار هاشو هم بلد باشید .

به همین زودیا پرداخت درون برنامه مایکت رو خواهم گذاشت .
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، همایون فریدونی

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بازی تانک وار کامل شد (:--ALI--:) 0 150 1402/12/7، 03:57 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  بازی جواب طلایی alirezauu13 4 522 1402/8/17، 06:52 عصر
آخرین ارسال: hasansanaei
Smile اولین بازی من :) SHAMIRZA 4 776 1402/6/30، 08:35 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  قسمت چهار منطقه آلوده منتشر شد alii 3 880 1402/6/26، 09:33 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba81