مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

درخواست اسپرایت شیت
سلام دوستان کسی از شما اسپرایت شیت پنکه داره؟

فقط یه چیزی نمیخوام زیاد پر زرق و ورق باشه یه اسپرایت ساده کافیه???

ممنون میشم کمکم کنید????
برای ظهور و سلامتی امام زمان صلوات بفرستید

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
ساختنش که کاری نداره اول جداگانه پرشو درست کن بعد بدنشو درست کن خروجی بگیر ببر کانس هر دو وارد کن بعد پررو بگو هر لحظه ست انجل شه به انجل قبلی به اضافه ی مثلا۶۰ تا.
فرا کانستراکت / FARA CONSTRUCT

مرجع کانستراکت ایران
کانال رسمی مرجع تخصصی کانستراکت
si2.ir و construct2.ir

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
(1398/1/19، 11:12 عصر)kiarash نوشته: ساختنش که کاری نداره اول جداگانه پرشو درست کن بعد بدنشو درست کن خروجی بگیر ببر کانس هر دو وارد کن بعد پررو بگو هر لحظه ست انجل شه به انجل قبلی به اضافه ی مثلا۶۰ تا.

باید خدمتون عرض کنم من اصلا بلد نیستم که اسپرایت بسازم 17 
برای ظهور و سلامتی امام زمان صلوات بفرستید

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
(1398/1/21، 10:49 عصر)alireza24 نوشته:
(1398/1/19، 11:12 عصر)kiarash نوشته: ساختنش که کاری نداره اول جداگانه پرشو درست کن بعد بدنشو درست کن خروجی بگیر ببر کانس هر دو وارد کن بعد پررو بگو هر لحظه ست انجل شه به انجل قبلی به اضافه ی مثلا۶۰ تا.

شما که بلد نیستید برای چی اصلا میخاید بازی بسازید؟
بهتر نیست برید اول ابزارارو یاد بگیرید بعد بیایید بازی بسازید؟

اگه میخایید با اسپرایت ها و آهنگ هایی که از اینور اونور کش رفتید بازی بسازید رایگان هم منتشر کنین حرامه چون شما ازش اجازه نگرفتید (اینو گفتم چون از پروفت معلومه مذهبی هستی)

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: shazde
(1398/1/21، 11:21 عصر)v_buqs نوشته:
(1398/1/21، 10:49 عصر)alireza24 نوشته:

اگه میخایید با اسپرایت ها و آهنگ هایی که از اینور اونور کش رفتید بازی بسازید رایگان هم منتشر کنین حرامه چون شما ازش اجازه نگرفتید (اینو گفتم چون از پروفت معلومه مذهبی هستی)
سلام.
شما درست میگی ولی یعنی خودتون اول رفتید تمام ابزار های اسپرایت سازی و ساخت موسیقی و... رو یاد گرفتید بعد اخر اومدید کانسترکت یاد گرفتید؟ بهتره وقتی خودمونم اینطوری شروع کردیم(حالا هرقدر هم بعدکار با کانسترکت یاد گرفتی) به کسی اینطوری بی احترامی نکنیم.
اگر کمکت کردم میتونی سپاس رو بزنی
یا مثلا یه اعتباری چیزی بدی... 3 

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
(1398/1/22، 12:33 صبح)_1515Team_ نوشته:
(1398/1/21، 10:49 عصر)alireza24 نوشته: باید خدمتون عرض کنم من اصلا بلد نیستم که اسپرایت بسازم 17 

سلام.
شما درست میگی ولی یعنی خودتون اول رفتید تمام ابزار های اسپرایت سازی و ساخت موسیقی و... رو یاد گرفتید بعد اخر اومدید کانسترکت یاد گرفتید؟ بهتره وقتی خودمونم اینطوری شروع کردیم(حالا هرقدر هم بعدکار با کانسترکت یاد گرفتی) به کسی اینطوری بی احترامی نکنیم.

من اول فتوشاپ رو یاد گرفتم نه درحد طراحی حرفه ایی وقتی دیدم دو بعدی نمیتونم بخوبی کار کنم چیز عالی بزنم رفتم سه بعدی الان مایا کار میکنم (البته بگم من واقعا تلاشمو کرده بودم توی طراحی دو بعدی)
کانستراکتی نیستم من یونیتی کار میکنم برنامه Fl Studio هم بلدم ولی یکی از دوستانم حرفه اییه با چند تا خواننده هم کار کرده حتی ، اگه نیاز داشته باشم واسم میزنه

من 7 ساله تو کار بازی سازی هستم با موتور های بازی سازی زیادی کار کردم ولی چیزی منتشر نکردم تا حالا چرا؟!! چون موتور های اولیه ایی که کار کردم جواب نیاز هامو نمیداد، چون بیشتر کار با اونت و اکشن و ... بود نه با کد نویسی، چون اسپرایت آماده یا مدل آماده نمیخام بزارم همش باید کار خودم و در حد عالی باشه اگه میخاستم کپی کنم بره الان کافه بازار دسته من بود هر روز یه چرت و پرت میفرستادم بیرون 21 

بهتره زود قضاوت نکنیم 1

موفق باشید.

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: magry ، hamedbz
سلام
حرف شما تا حدودی درسته

مسلما اگه یه بازی رو از 0 همه گرافیک هاش رو خودمون درست کنیم خیلی بیشتر به آدم حال میده
ولی یه چیزی داریم به اسم صرفه جویی در زمان
یعنی چی؟یعنی میتونیم از طرح های آماده با یا بدون ویرایش توی پروژه هامون استفاده کنیم.
من خودم رو مثال میزنم , اگه گرافیکی لازم داشته باشم و رایگانش رو پیدا نکنم یا چیزی پیدا کنم که بدردم نخوره(و با ویرایش کردن هم کارم رو راه ننداره)

سفارش میدم که برام انجام بدن , هم توی وقت صرفه جویی میشه هم بیخودی اعصاب خودم رو خورد نمیکنم برای کاری که بلد نیستم(گرافیست نیستم)
 کسی که تک نفره بازی میسازه بنظر من هیچ اشکالی نداره اگه بخواد از گرافیک آماده استفاده کنه
البته باز به شرطی که بقول شما با گرافیک ضعیف نخواد بازی درست کنه و بازار رو پر کنه از بازی های بد

البته با نظر شما درمورد استفاده نکردن از گرافیک و صدا و . . . چیزای غیر رایگان کاملا موافقم.

ولی در کل یه آدمی که ماشین داره اگه از تعمیر ماشین سر درنمیاره بهتره بجای اینکه وقت خودشو تلف کنه و وضع رو خراب تر کنه , ماشین رو بده یه مکانیک تا تعمیرش کنه.
هیچکس به چنین آدمی خورده نمیگیره که چرا خودت بلد نیستی ماشینت رو درست کنی.

و البته این بخش حرف شما رو هم تایید کنم که درسته آدم اگه از پس همه ی کارای خودش بربیاد و کاراشو خودش انجام بده صددرصد حال میده ولی الزامی نیست.

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: محمد 82 ، v_buqs ، S.L.F ، hesam3 ، hamedbz ، alireza24
در تکمیل حرف های آقای شازده اینم بگم که استفاده از طرح های رایگان اینترنت بلامانع هست و اگه از طرح های پولیشون بصورت رایگان استفاده کنیم حرامه .
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد و دربند;1357
[عکس: ads.gif]

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
در ضمن کسی که تازه سمت بازی سازی میاد و تا حدودی اشنایی با بازی سازی وقتی خودش میدونه بازیش به سطح بالایی نمی رسه مگه بیکاره بیاد سه ساعت گرافیک بسازه.

بعد دوست یعنی الان شما تمام بازی هاتون گرافیک اختصاصی و صدا و ... داره.یعنی همش مال خودتونه.
فرا کانستراکت / FARA CONSTRUCT

مرجع کانستراکت ایران
کانال رسمی مرجع تخصصی کانستراکت
si2.ir و construct2.ir

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
(1398/1/22، 12:33 صبح)_1515Team_ نوشته:
(1398/1/21، 10:49 عصر)alireza24 نوشته: باید خدمتون عرض کنم من اصلا بلد نیستم که اسپرایت بسازم 17 

سلام.

دوست عزیز ، برای ساخت بازی لازم نیست اسپرایت سازی رو بلد باشید ، از اینکه میگن استفاده از فلان چیز حرام هست یا خیر هم موردی نداره اگر دوست داشته باشید رعایت کنید اگرم نه که هیچ ...

بازی سازی با کانستراکت همونقدر که ساده به نظر میرسه ، توی ساخت پروژه های حرفه ای واقعا حرفه ای و پیچیده عمل میکنه / مسلما همچنان کسی اینجا از کسی دیگه اطلاعات خیلی خیلی بیشتری نداره و فقط تعداد کمی از افراد هستند که کار کردن با کانستراکت رو حرفه ای بلد هستند توی ایران و بقیه سیاهی لشکر هستند ، البته قصد توهین به کسی رو نداشتم ، اما در جواب به صحبتی که گفتید " (حالا هرقدر هم بعدکار با کانسترکت یاد گرفتی) به کسی اینطوری بی احترامی نکنیم. " خواستم بگم که قبل اینکه بخواید خودتون رو کوچیک جلوه بدید اول ببینید طرف حسابتون کیه بعد همچین حرفی بزنید .

(1398/1/22، 12:59 عصر)kiarash نوشته: در ضمن کسی که تازه سمت بازی سازی میاد و تا حدودی اشنایی با بازی سازی وقتی خودش میدونه بازیش به سطح بالایی نمی رسه مگه بیکاره بیاد سه ساعت گرافیک بسازه.

بعد دوست یعنی الان شما تمام بازی هاتون گرافیک اختصاصی و صدا و ... داره.یعنی همش مال خودتونه.

در جواب شما هم بگم که حتی بازی ساز های حرفه ای هم گاها بین ساخت بازی ای که واقعا سطحش بالا خواهد بود یا نه اشتباه میکنند پس نمیشه گفت که چه بازیی کارش میگیره و کدوم نمیگیره .
بازی هایی با ایده های چرت و پرت از نظر ما با گرافیک های عموما تکراری و بدون سناریو گاها کارشون گرفته و حتی از نظر مادی درآمدشون به 40 . 50 میلیون تومان هم رسیده ...

مطمئنا آدم باید تمام راه های ممکن رو برای کسب درآمد دنبال کنه . افراد جامعه بازی سازی به این دانش علاقه دارن ، اما ادامه کار باانگیزه کسب درآمد ممکن هست ولاغیر ...
[عکس: Gameme.png]
بزودی ...
موفق و پیروز باشید / حسن ثنایی

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: shazde ، hamid5700