آیا این پکیج را میخواهید؟
بله میخواهم
73.33%
22
نه نیازی ندارم
26.67%
8
30 رأی
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

پکیج ویژه وینوس + آموزش تصویری
سلام پکیج کامل وینوس آماده شد.
این آموزش حاوی سه ویدیو آموزشی:
نصب موبه مو پیش نیاز ها
گرفتن خروجی و نصب پلاگین در وینوس
آپدیت پروژه در وینوس

شامل تمامی پیش نیاز ها به صورت پرتابل و آماده
 توجه: بعد ازین که فایل zip را از حالت فشرده خارج کردید طبق آموزش اول پیش برید.

توجه حجم این پکیج ۱۰۰۰ مگ هست و برای شما ۵۰۰ مگابایت حساب میشود.

توجه با دانلود این پکیج دیگر نیاز به نصب دستی پیش نیاز ها نیست

توجه: اگر قبلا پیش نیاز ها را در حدی جلو رفتید و مقدار مکان ها های آنها رو وارد سیستم کردید آن مقادیر را پاک کنید
مثلا
JAVA_HOME
رو وارد کردید آن را پاک کنید

این پکیج خود وینوس رو داره.۱.۲.۰

[url=http://ilyadl.parsaspace.com//pack_vinoos.zip]لینک دانلود رایگان پکیج ویژه وینوس + آموزش با ترافیک نیم بها

اگر این پکیج به کارتون اومد ما رو حمایت کنید

لینک حمایت
  پاسخ

سلام دوست عزیز ، پیشنهاد میکنم حتما حتما اینکارو بکنید ، هم برای کسایی که الان نیاز دارن و هم برای کسایی که بعدا به جمع کانستراکتی ها میپیوندن و نیاز دارن . ضمنا حتما در آموزش یا کل پیش نیاز ها رو فایل هاش رو بزارید (پیش نیاز هایی که با نسخشون تست کردید و درست بوده دقیقا همون نسخه) یا دقیقا لینک جایی که خودتون دانلود کردید رو بزارید . ضمنا من خودم یکی از نیازدارندگانم ، لطفا سریع تر اینکارو انجام بدید .
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، گاندور
(1398/1/27، 07:57 عصر)construct2j.blog.ir نوشته است:
(1398/1/27، 07:22 عصر)محمد 82 نوشته است: سلام دوست عزیز ، پیشنهاد میکنم حتما حتما اینکارو بکنید ، هم برای کسایی که الان نیاز دارن و هم برای کسایی که بعدا به جمع کانستراکتی ها میپیوندن و نیاز دارن . ضمنا حتما در آموزش یا کل پیش نیاز ها رو فایل هاش رو بزارید (پیش نیاز هایی که با نسخشون تست کردید و درست بوده دقیقا همون نسخه) یا دقیقا لینک جایی که خودتون دانلود کردید رو بزارید . ضمنا من خودم یکی از نیازدارندگانم ، لطفا سریع تر اینکارو انجام بدید .

سلام دوست عزیز ممنون بابت حمایت فقط میخواستم ببینم اگه بخواهم این پکیج کامل رو بسازم مبلغ 2000 خوبه براش؟یانه؟
این پکیج خود وینوس رو داره
کوردوا رو داره
گرادل رو داره
sdk کامل داره
امضا کننده ی برنامه ها رو داره چون خود وینوس امضا کنندش(keysotre) کار نمیکنه
جاوا رو داره
node js رو داره

آموزش ها:
نصب تمام پیش نیاز ها مو به مو
نحوه تنظیم وینوس
نحوه گرفتن خروجی کراسواک ,کوردوا,وب ویو
نحوه آپدیت پروژه
نحوه نصب پلاگین
و...

الان من خودم وینوس رو دارم و کار میکنه.

توجه کابران عزیز راه حل مشکل نشناختن کوردوا در پکیج آموزش داده خواهد شد.

اگر حجم پکیج هر چقدر که باشه با ترافیک نیم بها محاسبه میشود.

سلام
خیلی خوبه حتما انجام بدید
"امضا کننده ی برنامه ها رو داره چون خود وینوس امضا کنندش(keysotre) کار نمیکنه"
امضا کننده وینوس من کار میکنه 1 باید کی استور رو خودتون بسازید (apk signer) بیاریدش تو وینوس دقیقا همون رمز رو بزنید کار میکنه
|| فروشگاه نپتونـ! ||
|| nneptune.ir ||
|| کلیکـ کـنید ||
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde
خیلی هم عالی.
خیلی از کاربران گزارش دادن که وینوس کار نمیکنه. امیدوارم که آموزش شما این مشکلات رو حل کنه.

در ضمن وینوس خود من هم مشکل داره 21
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام اینکه میخاید آموزش بسازید عالیه ولی سوالم اینجاست که چرا وقتی سازنده وینوس اونو رایگان اراِیه داده و کلی وقت هم گذاشته پاش چرا شما میخاید این کار خوبتونو پولی کنید.بنظرم رایگان باشه خیلی بهتره.
  پاسخ

سپاس شده توسط:
به شخصه اگه پولی بزارید نمیگیرم هر قدر هم که مبلغ کم باشه.
شما اگه میخوای به بقیه کمک کنی اموزش میسازی.
بعدشم شما چند تا چیز رایگانو دانلود می کنید میزارید کنار هم میفروشید؟به نظر من که درست نیست (به قول نفر قبلی)وقتی تمام اون نرم افزار های استفاده شده رایگانن اموزش پولی باشه؟
فکر نکنم اصلا کسی برای چند تا نرم افزار رایگان با چند دقیقه اموزش پول بده.
حالا خود دانی.
اگر کمکت کردم میتونی سپاس رو بزنی
یا مثلا یه اعتباری چیزی بدی... 3 
  پاسخ

سپاس شده توسط:
من هم فکر میکنم بیشتر کاربران نمیتونن این آموزش رو پولی بخرند.
پیشنهاد می کنم که رایگان بزارید ولی مثلا از طریق opizo لینک دانلود رو در سایتش قرار بدید تا بتونید با دانلود کاربران درامد کسب کنید
  پاسخ

سپاس شده توسط: wof team
اینجور آموزش ها اصلا ارزش خریداری ندارند ...
حالا نمیدونم چطوری با خودتون فکر کردید پولی بذارید .
علاوه بر اون من فکر میکنم آموزش جزئی خود میلاد گذاشته بود ، نمیدونم چرا بازم بعضیا اینقدر به مشکل میخورن ، وقتی ی حرف ساده رو درک نمیکنید چطوری میخواید واقعا بازی بسازید ؟ اگر میخواید بازی بسازید یکم سطح فکریتونو بالا ببرید به جای اینکه سر چیزای الکی وقتتونو هدر بدید .
  پاسخ

سپاس شده توسط: S.L.F
پست اول ویرایش شد.آموزش اضافه شد
  پاسخ

سپاس شده توسط: hasansanaei ، shazde ، user-11
(1398/1/27، 07:22 عصر)محمد 82 نوشته است: سلام دوست عزیز ، پیشنهاد میکنم حتما حتما اینکارو بکنید ، هم برای کسایی که الان نیاز دارن و هم برای کسایی که بعدا به جمع کانستراکتی ها میپیوندن و نیاز دارن . ضمنا حتما در آموزش یا کل پیش نیاز ها رو فایل هاش رو بزارید (پیش نیاز هایی که با نسخشون تست کردید و درست بوده دقیقا همون نسخه) یا دقیقا لینک جایی که خودتون دانلود کردید رو بزارید . ضمنا من خودم یکی از نیازدارندگانم ، لطفا سریع تر اینکارو انجام بدید .

سلام آموزش و پکیج به پست اضافه شد میتونید دانلود کنید
  پاسخ

سپاس شده توسط: user-11

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star مهم آموزش خروجی اندروید روی سیستم شخصی rezamms 127 76,508 1402/8/24، 09:00 عصر
آخرین ارسال: mehdiosw
  مهم آموزش تصویری خروجی مستقیم - یکبار برای همیشه! rezamms 33 17,754 1401/2/13، 09:39 عصر
آخرین ارسال: kamran_cn
  خروجی اندرید davinmstr1 2 2,163 1400/8/4، 10:23 عصر
آخرین ارسال: ᔕinaᗪehghani
  AAB (بسته برنامه اندروید) چيست؟ + نحوه خروجي گرفتن در كرودوا ᔕinaᗪehghani 15 7,032 1400/6/21، 01:55 صبح
آخرین ارسال: mehdi1100
  رفع مشکل خروجی فونگپ (: M.gh 11 7,342 1400/4/10، 02:17 صبح
آخرین ارسال: oak

پرش به انجمن: