مشکل در شرط collision
Smile 
سلام من بازیم یه جوریه که وقتی به اسپرایته "Ammo_medKit" تیر بزنی جونت یا تیرت بیشتر میشه.
این اسپرایت 4 تا فریم داره:
فریم 0: این فریم مهماته که گفتم وقتی به اسپرایت خورد/اگه فریمش 0 بود به تعداد تیر اسلحه اضافه بشه
فریم 1: جعبه جون کوچیک که مقدار کمی از جونو زیاد میکنه
فریم 2: جعبه جون متوسط که یکم بیشتر از جونو زیاد میکنه
فریم 3: جعبه جون بزرگ که مقدار زیادی از جونو زیاد میکنه

این ایونت کار میکنه هاا ولی واسه فریم 1 بعد دوسه بار از کار میفته و دیگه کار نمیکنه و بقیه فریم کار میکنن

اینم عکس ایونتا:
[تصویر:  shot.png]

قسمت آبی که هیچی محض محکم کاری گفتم که یه وقت از حداثر جون بازیکن بیشتر برگردونه به آخرین عدد جون
قسمت زرد اونجاییه که از کار میفته
مثلا اگه ایونتش از اول کار نمیکرد یه کاری میشد بکنی ولی از دوسه بار کار میکنه به بعد کار نمیکنه
اها راستی ایونت 137 هست که کار نمیکنه 23

وقتی کار میکنه: تیر میخوره جعبه جون کوچیک که فریمش یکه و هم تیر و هم جون نابود میشن و صدای و افزایش جون انجام میشه
وقتی کار نمیکنه: بعد دوسه بار انجام کارای بالا دیگه این اتفاق نمیفته و تیر از توی جونی که فریمش یکه رد میشه و نه جون و نه تیر نابود نمیشن و هیچ اتفاقی نمیفته

تروخدا کمکم کنید این تنها باگیه که حل نمیشه ایونتی دیگه روهم دیدم ولی هیچ ربطی به این مشکل نداشتن 20
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1398/2/18، 02:39 صبح)Mahdyar_81 نوشته است: سلام من بازیم یه جوریه که وقتی به اسپرایته "Ammo_medKit" تیر بزنی جونت یا تیرت بیشتر میشه.
این اسپرایت 4 تا فریم داره:
فریم 0: این فریم مهماته که گفتم وقتی به اسپرایت خورد/اگه فریمش 0 بود به تعداد تیر اسلحه اضافه بشه
فریم 1: جعبه جون کوچیک که مقدار کمی از جونو زیاد میکنه
فریم 2: جعبه جون متوسط که یکم بیشتر از جونو زیاد میکنه
فریم 3: جعبه جون بزرگ که مقدار زیادی از جونو زیاد میکنه

این ایونت کار میکنه هاا ولی واسه فریم 1 بعد دوسه بار از کار میفته و دیگه کار نمیکنه و بقیه فریم کار میکنن

اینم عکس ایونتا:
[تصویر:  shot.png]

قسمت آبی که هیچی محض محکم کاری گفتم که یه وقت از حداثر جون بازیکن بیشتر برگردونه به آخرین عدد جون
قسمت زرد اونجاییه که از کار میفته
مثلا اگه ایونتش از اول کار نمیکرد یه کاری میشد بکنی ولی از دوسه بار کار میکنه به بعد کار نمیکنه
اها راستی ایونت 137 هست که کار نمیکنه 23

وقتی کار میکنه: تیر میخوره جعبه جون کوچیک که فریمش یکه و هم تیر و هم جون نابود میشن و صدای و افزایش جون انجام میشه
وقتی کار نمیکنه: بعد دوسه بار انجام کارای بالا دیگه این اتفاق نمیفته و تیر از توی جونی که فریمش یکه رد میشه و نه جون و نه تیر نابود نمیشن و هیچ اتفاقی نمیفته

تروخدا کمکم کنید این تنها باگیه که حل نمیشه ایونتی دیگه روهم دیدم ولی هیچ ربطی به این مشکل نداشتن 20

سلام دوست عزیز بهتره به نظر من سه تا اسپرایت بسازید و هر کدوم از این جعبه هارو بزارید توش و اینجوری کارتون راحت تره و نیاز به ایونت نویسی اضاقه برای رفع باگ ندارید.
هرکاری نیاز به تمرین و خلاقیت و علاقه داره پس سعی کن هرچه بهتر این سه مورد رو روش پیاده کنی.
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده خرید درون برنامه مایکت در وب ویو Arianm 3 899 1402/4/25، 12:01 عصر
آخرین ارسال: Arianm
Wink سیستم شخصی سازی خودرو Arianm 1 407 1402/4/24، 05:21 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  علت بازی نشدن وقتی نصب شده amirhosseinalizadehgharebaba81 1 332 1402/4/23، 02:22 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  چگونگی اجرا بازی روی ه‍است ایران (:--ALI--:) 8 1,477 1402/3/24، 04:50 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  وصل شدن به روح هاست قبلی :) amirhosseinalizadehgharebaba 2 2,040 1401/11/2، 09:43 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba

پرش به انجمن: