آیا با برگزاری جشنواره موافقید؟
بله...صد درصد
100.00%
7
خیر...اصن حرفشم نزن
0%
0
7 رأی
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

جشنواره داخلی بازیسازی
Wink 
سلام دوستان بازیساز 3

طبق تجربه ای که من در زندگیم به دست آوردم انسان ها در سختی و تلاش و در رقابت با یکدیگر پیشرفت میکنند
رقابت به این معنا که فردی برای مثال در بازیسازی بازی خوبی می سازه و بعد فرد دیگری تلاش میکنه تا بازی بهتری بسازه و همینطور تا آخر که این کار موجب پیشرفت در بازیسازی همه آنها که در این رقابت بودند میشه
پس اگر فردی رو ببینیم که چیز بهتری از ما خلق می کنه ما هم سعی می کنیم که آنرا خلق کنیم بلکه هم بهتر

چیزی که به ذهنم رسیده برگزاری جشنواره داخلی مخصوص اعضای انجمن کانستراکت
به این معنی که طی مدت زمان های مشخص مثلا اخر هر سال تا هر شش ماه برترین های انجمن در هر بخش معرفی بشن تا بقیه اعضا اونها رو الگو قرار بدن و سعی کنند که پیشرفتی در بازیسازی خود بدهند....
بخش هایی مثل:
بهترین بازی
بهترین بازیساز
بهترین گرافیک بازی
بهترین گرافیست
بهترین داستان
بهترین صداگذاری
بهترین ایده جدید
بهترین سورس
بهترین اموزش
و...

در خواستم اینه که آقا مجتبی و مدیران عزیز انجمن و کله گنده های انجمن(برترین سپاس شده ها) برای اولین بار در آخر تابستان امسال همچین جشنواره ای برگزار کنند و با نظردهی بین خودشون بهترین ها رو در هر بخش معرفی کنند که باعث ایجاد حس رقابت و زنده بودن بازیسازی بین اعضای انجمن بشه...ایشالا

بعد از انتخاب برنده ها هم اسمشان تا یه هفته یا بیشتر صدر انجمن باشه و اسمشان در شماره های مختلف فوت و فن کانستراکت بیاد تا برای خودشان هم انگیزه دوباره بشه برای کسب این مقام

با این کار میشه به صورت داخلی در انجمن باعث پیشرفت هر چه تمام تر در بازیسازی شد

آیا موافقید؟

پاسخ

سپاس شده توسط: mostafanastary ، hasansanaei ، rezamms ، danials008
سلام
تشکر از ایده ی خوبتون

من خودم خیلی وقت پیش میخواستم یه مسابقه بازیسازی راه بندازم بین بچه های انجمن و با یکی از بچه های انجمن هم که صحبت کردم گفتن که تابستون میتونیم راه بندازیمش
و جوایز هم قرار شد یه چیزی رو هم بزاریم و به نفرات اول و یا شاید فقط نفر اول بدیم.

ولی این چیزی که شما مد نظرت هست نیاز به کمک داره و مدیرها و مخصوصا آقا مجتبی کمک کنند برای راه اندازیش.
امیدوارم تابستون بتونیم راه بندازیم همچین چیزی رو.
  پاسخ

سپاس شده توسط: amin COD ، mostafanastary ، hasansanaei
(1398/2/27، 12:09 صبح)amin COD نوشته است: سلام دوستان بازیساز 3

طبق تجربه ای که من در زندگیم به دست آوردم انسان ها در سختی و تلاش و در رقابت با یکدیگر پیشرفت میکنند
رقابت به این معنا که فردی برای مثال در بازیسازی بازی خوبی می سازه و بعد فرد دیگری تلاش میکنه تا بازی بهتری بسازه و همینطور تا آخر که این کار موجب پیشرفت در بازیسازی همه آنها که در این رقابت بودند میشه
پس اگر فردی رو ببینیم که چیز بهتری از ما خلق می کنه ما هم سعی می کنیم که آنرا خلق کنیم بلکه هم بهتر

چیزی که به ذهنم رسیده برگزاری جشنواره داخلی مخصوص اعضای انجمن کانستراکت
به این معنی که طی مدت زمان های مشخص مثلا اخر هر سال تا هر شش ماه برترین های انجمن در هر بخش معرفی بشن تا بقیه اعضا اونها رو الگو قرار بدن و سعی کنند که پیشرفتی در بازیسازی خود بدهند....
بخش هایی مثل:
بهترین بازی
بهترین بازیساز
بهترین گرافیک بازی
بهترین گرافیست
بهترین داستان
بهترین صداگذاری
بهترین ایده جدید
بهترین سورس
بهترین اموزش
و...

در خواستم اینه که آقا مجتبی و مدیران عزیز انجمن و کله گنده های انجمن(برترین سپاس شده ها) برای اولین بار در آخر تابستان امسال همچین جشنواره ای برگزار کنند و با نظردهی بین خودشون بهترین ها رو در هر بخش معرفی کنند که باعث ایجاد حس رقابت و زنده بودن بازیسازی بین اعضای انجمن بشه...ایشالا

بعد از انتخاب برنده ها هم اسمشان تا یه هفته یا بیشتر صدر انجمن باشه و اسمشان در شماره های مختلف فوت و فن کانستراکت بیاد تا برای خودشان هم انگیزه دوباره بشه برای کسب این مقام

با این کار میشه به صورت داخلی در انجمن باعث پیشرفت هر چه تمام تر در بازیسازی شد

آیا موافقید؟

سلام

پیشنهادتون به نوع خودش ستودنی هست .

اما من نفهمیدم ؛ افرادی که حرفه ای هستند چرا باید خودشونو به دیگران نشون بدن ؟
اگرم بخواد همچین سیستمی کار بیوفته باید برای افراد مبتدی و تازه کار باشه که متاسفانه هیچ وقت هیچ پیشرفتی در نوع کارشون دیده نمیشه 22

جالب هست بدونید من از سال 95 که به این انجمن اومدم و عضو شدم بسیاری از سوالات و جواب ها تکراری و کلیشه ای بوده ...
از همون سال هم تا همین امروز هم یک بارم ندیدم کسی پاشو جلو تر از این بازی های چرت و پرت ماجراجویی و کلماتی و امثال اینها بره .

شما اگر مسابقه ای هم برگزار کنید مسلما 90 درصد بازی ها توی همین سبک ها هست  24
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، hamedbz ، amin COD ، Mahdibabaei M.N ، S.L.F
دوست عزیز ما خیلی بازی های موفق هم داشتیم . ضمنا بازی های ماجراجویی و کلماتی به مراتب سخت تر از بقیه سبک ها هستن و ساخت اونها دلیل بر ساده بودنشون نیست ، بلکه به خاطر اینکه که الان کاربران بیشتر این سبک هارو دانلود میکنن . 
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط: amin COD

اما من نفهمیدم ؛ افرادی که حرفه ای هستند چرا باید خودشونو به دیگران نشون بدن ؟

سلام 
همه جا همین مرسومه 
تو انواع جشنواره ها مثل مراسم گالا یا مثلا اسکار بهترین ها رو معرفی می کنند
و اما در مورد تکراری بودن سبک بازی ها 
وقتی بهترین بازی رو یا بهترین ایده جدید رو معرفی کنیم بچه ها می فهمن که ایده های جدید بهتره پس اونها هم سعی می کنن که دیگه داخل سبک تکراری بازی نسازن

ولی این چیزی که شما مد نظرت هست نیاز به کمک داره و مدیرها و مخصوصا آقا مجتبی کمک کنند برای راه اندازیش.

امیدوارم تابستون بتونیم راه بندازیم همچین چیزی رو.

ایشالا محمد 

اگه بشه خیلی خوب میشه

[url=http://construct2.ir/private.php?action=send&uid=510]
  پاسخ

سپاس شده توسط: hasansanaei
سلام
به عنوان عضو کوچیکی از این انجمن، منم با اینکار موافق هستم و همونطور که محمدآقا، اشاره کرد، صحبتهایی در خصوص مسابقه همراه با جایزه در این خصوص شده قبلا.
فکر میکنم بشه یه کارهایی انجام داد و کار رو جلو برد.

ممنون از پیشنهادت امین آقا 41
  پاسخ

سپاس شده توسط: amin COD ، hasansanaei ، shazde ، S.L.F
(1398/2/27، 02:57 صبح)محمد 82 نوشته است: دوست عزیز ما خیلی بازی های موفق هم داشتیم . ضمنا بازی های ماجراجویی و کلماتی به مراتب سخت تر از بقیه سبک ها هستن و ساخت اونها دلیل بر ساده بودنشون نیست ، بلکه به خاطر اینکه که الان کاربران بیشتر این سبک هارو دانلود میکنن . 

نمیدونم چرا نسبت به این حرفاتون نمیتونم سختی بازی های ماجراجویی و کلماتی رو درک کنم !!!

مسلما هرکسی از ی چیزی لذت میبره که شاید حالا به فرض هم یک میلیون نفر رفتن ی بازی ماجراجویی رو دانلود کردن ، حالا ما باید 3 سال بازی ماجراجویی با کیفیت های مختلف ببینیم ؟

نکته ای هم باقی میمونه که همه دوستان که تازه به کانستراکت اومده باشند همچین سبک هایی رو تمرین کردند ، پس لطفا شما به من درباره سختی این سبک ها نگو ...
تا زمانی که همچین چیز هایی سخت به نظر برسن هیچ کسی پیشرفتی نمیکنه .
  پاسخ

سلام
واقعا ایده خوبی هست که کاربران بتونن بازی های خودشون رو قرار بدن و در یک مسابقه شرکت کنند.

انشا الله که این جشنواره به زودی آماده بشه
  پاسخ

اگه قراره جایزه خوبی بزارید به نظرم فقط روی کانستراکت محدودش نکنید!
  پاسخ

(1398/2/27، 06:12 عصر)wof team نوشته است: اگه قراره جایزه خوبی بزارید به نظرم فقط روی کانستراکت محدودش نکنید!

جایزه خاصی که بنظرم قرار نیست باشه
و تازه هدف از این جشنواره پیشرفت بچه ها توی کانستراکت هست نه پخش کردنشون روی موتور های دیگه
  پاسخ

سپاس شده توسط: Mahdibabaei M.N ، hasansanaei ، kakmamad ، wof team

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده حل مشکل نبود کادر سفید برای تایپ در انجمن M.Y 2 3,689 1399/12/12، 10:06 صبح
آخرین ارسال: Hossein
  حل شده ایراد big-man 2 2,228 1399/11/25، 04:00 عصر
آخرین ارسال: big-man
  ایرادات سایت big-man 11 6,404 1399/8/12، 12:32 صبح
آخرین ارسال: big-man
  پیشنهاد در مورد قالب وبسایت(اصلاح شده) big-man 1 1,709 1399/8/11، 12:54 عصر
آخرین ارسال: mostafanastary
  پیشنهاد برای تازه کار های انجمن Hossein 6 3,314 1399/8/2، 01:20 صبح
آخرین ارسال: hasansanaei

پرش به انجمن: