+construct2 به زودی
سلام 
[تصویر:  construct2_.png]
دوستان چند وقتی هست که روی این پروژه کار میکنم و سعی دارم توش برخی مشکلات رو حل کنم و بعضی از قابلیت های کانستراکت سه رو اضافه کنم و تا الان موفق شدم که تقریبا قابلیت خروجی مستقیم رو اضافه کنم ولی هنوز کار خیلی داره.(ممکنه نیاز باشه به اینترنت متصل باشید ولی خب حداقل بدون هیچ دردسری خروجی رو میده.(همچنین بقیه خروجی هارو حذف نمیکنم چون مثلا با کردوا هنوز هم میشه با نرم افزار وینوس خروجی عالی گرفت و حتی بعد انتشار هم نیاز به وینوس هست برای کسانی که مشتاق کار با نرم افزار وینوس هستند.از جمله خودم))
مثلا میخوام بهش قابلیت کد نویسی رو هم که کانستراکت سه داره رو اضافه کنم برا همین گفتم اگر شما هم نظری دارید بگید تا اعمال کنم.
ممنون میشم واگر‌کسی هم قصد همکاری داره بگه.
[تصویر:  bandicam_2019_06_11_02_27_52_893.jpg]
میدونم که لوگو خروجیش خیلی خوب درنیمده ولی خب ایشالله درستش میکنم.
موفق باشید 
خدانگهدار
غایب
  پاسخ

سپاس شده توسط: Mehrdad ، hb1221 ، error20 ، shazde ، amin COD ، hmdnjf ، danials008 ، danials008 ، amin hosseini ، علیرضا_ ، ᔕinaᗪehghani
(1398/3/21، 03:03 عصر)محمد هادی نوشته است: سلام 
[تصویر:  construct2_.png]
دوستان چند وقتی هست که روی این پروژه کار میکنم و سعی دارم توش برخی مشکلات رو حل کنم و بعضی از قابلیت های کانستراکت سه رو اضافه کنم و تا الان موفق شدم که تقریبا قابلیت خروجی مستقیم رو اضافه کنم ولی هنوز کار خیلی داره.(ممکنه نیاز باشه به اینترنت متصل باشید ولی خب حداقل بدون هیچ دردسری خروجی رو میده.(همچنین بقیه خروجی هارو حذف نمیکنم چون مثلا با کردوا هنوز هم میشه با نرم افزار وینوس خروجی عالی گرفت و حتی بعد انتشار هم نیاز به وینوس هست برای کسانی که مشتاق کار با نرم افزار وینوس هستند.از جمله خودم))
مثلا میخوام بهش قابلیت کد نویسی رو هم که کانستراکت سه داره رو اضافه کنم برا همین گفتم اگر شما هم نظری دارید بگید تا اعمال کنم.
ممنون میشم واگر‌کسی هم قصد همکاری داره بگه.
[تصویر:  bandicam_2019_06_11_02_27_52_893.jpg]
میدونم که لوگو خروجیش خیلی خوب درنیمده ولی خب ایشالله درستش میکنم.
موفق باشید 
خدانگهدار

چطوره آیکون ها رو هم بیشتر به کانستراکت 3 شبیه کنیم
اگه خواستی این کارو بکنی منم هستم
گروه بازی سازی دلفین
  پاسخ

سپاس شده توسط:
فکر خوبیه منتظر پیام شما هستم
آیدی:محمد هادی
غایب
  پاسخ

سپاس شده توسط: علیرضا_
سلام
واقعا عالیه!

چند مورد بود:
خروجی ios رو میتونید اضافه کنید؟
فارسی سازی هم بشه خوبه
اگر هم شد قسمت لایسنس رو هم بردارید.

راستی اگر کمکی از دست من برمیومد من هستم
  پاسخ

سپاس شده توسط: MohammadHadi
خیلی خوبه موفق باشید
  پاسخ

سپاس شده توسط:
عالی
سایت سی - لایف سایتی نوین و واقعاً عالی در زمینه بازی سازی امید وارم شما هم به ما سر بزنید:

کانال آپاراتی :

تلگرام : 

[تصویر:  c_life.jpg]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
دادا دمت گرم
کفمون برید 4
وینوس که ما رو کشت لااقل اینطوری خروجی بگیریم
  پاسخ

سپاس شده توسط:
مهمترین چیز اینه که کلاینت های تبلیغات توش خوب کار کنه مخصوصا تبلیغات خارجی
شرکت های تبلیغاتی ایرانی گداخونس تو این گرونی ها 1 ریال هم اضافه نکردن هیچ کمتر هم شده
  پاسخ

سپاس شده توسط:
از مشکلات مهم کانستراکت اینه که دوربین نداره که حتی توی کانستراکت 3 هم حل نشده یه پلاگین ساخته بودند که دوربین رو به بازی اضافه میکرد اگه اون پلاگین به عنوان یکی از پلاگین های اصلی باشه عالی میشه
گروه بازی سازی دلفین
  پاسخ

سپاس شده توسط:
ببین داداش تو که داری می زنی این چیز رو خب از اول اسمش رو کلا تغییر بده و آیکونش هم همینطور و امکاناتی رو بهش اضافه کن و یکم از وجه گرافیکی تغییرش بده و یک متور کلّا جدید با امکاناتی کلا جدید درست کن
اگه ما ایرانی ها بخواهیم همه اش بنشینیم تا خارجی ها برایمان چیز درست کنند به جایی نمیرسیم. 
تو که داری این چیز رو می زنی خب یکم بیشتر عوضش کن تا بشی سازنده یک متور کاملا ایرانی ...
راستی منم دارم یک همچین چیزی با خود کانس میزنم
لینکش روی امضا است برو ببین خوشت اومد بهم پیام خصوصی بده تا بهت بگم چیکار می کنیم
[تصویر:  default-yellow.svg]
  پاسخ

سپاس شده توسط: Amirmahdy

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انتخاب رشته کامپیوتر M.Y 5 2,526 1401/4/11، 06:21 عصر
آخرین ارسال: M.Y
  خرید سورس بازی های شما Hamed85 4 2,167 1401/1/31، 11:02 صبح
آخرین ارسال: Hamed85
  فروش سورس شبه بازی ۴۱۱۴۸ امیرعلی فیروزبخش 0 1,372 1400/11/18، 09:09 عصر
آخرین ارسال: امیرعلی فیروزبخش
  track گوگل انالیتیکس M.Y 6 2,749 1400/10/27، 12:03 عصر