خروجی مستقیم روی سیستم شخصی
سلام دوستان
من چند وقت هست که کانالی رو در یوتیوب دنبال میکنم که آموزش ساخت بازی های مختلفی رو با کانستراکت میده
چند وقت پیش یه روش برای خروجی مستقیم روی سیستم شخصی آموزش داد که چون من وقت تست کردنش رو نداشتم توی انجمن مطرح نکردم
ولی چند روز پیش که آقا حسام به مشکل خروجی برخورد کرد از این خروجی استفاده کرد و خوشبختانه مشکلش حل شد و فهمیدیم که این خروجی با هیچ پلاگینی در تضاد نیست که از این جهت از تمام خروجی ها حتی وینوس هم بهتره
به علاوه میتونید به صورت مستقیم بدون هیچ برنامه و سایت خاصی خروجی رو دریافت کنید

این لینک فیلم در یوتیوب هست
فقط زبونش فکر کنم هندیه 4 ...که البته اهمیتی نداره چون به صورت تصویری کاملا میفهمید که چیکار میکنه
کسانی که فیلتر شکن ندارند تا فردا صبح صبر کنند به صورت مستقیم لینکش رو از پیکوفایل می گیرم
  پاسخ

سلام
خسته نباشی
کارت درسته
اما اطلاعات بیشتری که بدم
این روش رو خود اشلی معرفی کرده و برای کار با این روش باید نسخه کانستراکتتون r246 ب بالا باشه و نکته دیگه این هست که کانستراکت ۳ خروجی کردواش همون خروجی کروا کانستراکت۲ r246 بالا هست و خروجی کانستراکت ۳ هم به همین روش هست و من خودم قصد دارم که برای کانستراکت۲+ هم از همین استفاده کنم که فایل کردوا رو همونجا داخل کانستراکت ب سروری که ساختم بفرسته و دستورات انجام شه و....
ولی خب کسایی که عجله دارند میتونند از وینوس استفاده کنند یا اگه میخواند از همین روش استفاده کنند میتونند از اینآموزش خروجی cordova cli هم استفاده کنند که از صفر تا صد( نصب برنامه ها و....) هست استفاده کنند که مشکلش زبان خارجی هست که اگه دقت کنید متوجه میشید و یا اینکه ی مقدار صبر میکنیم که آقا حسام آموزش با زبان شیرین فارسی رو تهیه کنند.
موفق باشید

غایب
  پاسخ

سپاس شده توسط: aag ، amin COD ، shazde ، hasansanaei ، oak ، علیرضا_
(1398/5/3، 12:37 عصر)amin COD نوشته است: سلام دوستان
من چند وقت هست که کانالی رو در یوتیوب دنبال میکنم که آموزش ساخت بازی های مختلفی رو با کانستراکت میده
چند وقت پیش یه روش برای خروجی مستقیم روی سیستم شخصی آموزش داد که چون من وقت تست کردنش رو نداشتم توی انجمن مطرح نکردم
ولی چند روز پیش که آقا حسام به مشکل خروجی برخورد کرد از این خروجی استفاده کرد و خوشبختانه مشکلش حل شد و فهمیدیم که این خروجی با هیچ پلاگینی در تضاد نیست که از این جهت از تمام خروجی ها حتی وینوس هم بهتره
به علاوه میتونید به صورت مستقیم بدون هیچ برنامه و سایت خاصی خروجی رو دریافت کنید

این لینک فیلم در یوتیوب هست
فقط زبونش فکر کنم هندیه 4 ...که البته اهمیتی نداره چون به صورت تصویری کاملا میفهمید که چیکار میکنه
کسانی که فیلتر شکن ندارند تا فردا صبح صبر کنند به صورت مستقیم لینکش رو از پیکوفایل می گیرم

سلام
ممنون که این رو گذاشتید ولی نیازی به لینک مستقیم از پیکوفایل و فیلتر شکن نیست !
وارد سایت  9xbuddy.com  بشید ، لینک یوتیوب رو وارد کنید
از بین لینک ها اونهایی که جلوشون عبارت ALTERNATE نوشته شده برای دانلود نیازی به فیلتر شکن ندارن.
[تصویر:  Capture.PNG]
  پاسخ

سپاس شده توسط: MohammadHadi ، shazde ، amin COD ، hamid5700
اینطوری هم میشه که پسوند لینک یوتیوب که اینجوری هست : 
http://www.youtube.com/asidhhadsiohasidh

اون تیکه رو که رنگ کردم پاک کنید و جاش pwn بذارید به صفحه دانلود میرید و سایتی که برای دانلود مد نظرتون هست انتخاب کنید.
کانال مطالب آرشیوی کانستراکت 2

آیدی کانال
  پاسخ

سپاس شده توسط: MohammadHadi ، amin COD ، hamid5700
قضیه این خروجی چیه ؟؟؟ من در جریان نیستم . میشه درموردش توضیح بدید ؟؟؟ یعنی با همه همه همه پلاگین ها حتی پلاگین های نصبی مثل ابزار اندروید مشکلی نداره ؟؟؟ و حجم بازی و .... ؟؟؟؟؟
لطفا همه چی رو توضیح بدید . یعنی الان همه با این خروجی میگیرن ؟؟؟
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
بنده بازی شتاب رو با همین روش خروجی گرفتم .
با پلاگین ها مشکلی نداره ، بنده خروجی کراسواک گرفتم ازش که کارم رو راه انداخت ؛ پس نتیجه میگیریم مشکلی نداره .
موضوع دیگه اینکه همین دوست استارترمون با همین لینکی که به بنده هم دادند باعث شدند مشکل خروجی من برطرف بشه . از اون جایی که توی این ویدئو دوست هندیمون تمام توضیحات رو کامل داده شما راحت تر از هر آموزش دیگه ای که توی ایران موجود هست میتونید خروجی کوردوا رو بصورت مستقیم روی سیستمتون راه اندازی کنید .
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، amin COD
کانواس پلاس چی ؟؟؟ من ویدئو رو کامل ندیدم . تو جه نرم افزاری خروجی میگیره ؟؟؟ cmd ؟؟؟ و اینکه پرفورمنس و ... از وینوس بهتره ؟؟؟ و اینکه پلاگین های خارج کانستراکت رو خود به خود پشتیبانی میکنه ؟؟؟
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1398/5/3، 04:56 عصر)محمد 82 نوشته است: کانواس پلاس چی ؟؟؟ من ویدئو رو کامل ندیدم . تو جه نرم افزاری خروجی میگیره ؟؟؟ cmd ؟؟؟ و اینکه پرفورمنس و ... از وینوس بهتره ؟؟؟ و اینکه پلاگین های خارج کانستراکت رو خود به خود پشتیبانی میکنه ؟؟؟

خروجیش دقیقا مثل وینوس هست ؛ به عبارت دیگه وینوس هم از همین خروجی استفاده میکنه ... ویدئو رو هم نگاه بکنید جواب هاتونو میگیرید .
چیزی به اسم خود به خود نداریم ، پلاگین های غیره رو باید وارد کنید ، مثل وینوس ...

چیزی که این خروجی رو نسبت به وینوس متمایز میکنه این هست که شما از هر SDK یا از هر نسخه گرادل یا نسخه بروز شده خروجی که بخواید میتونید استفاده بکنید ...

مثلا بنده در خروجی بازی شتاب که مشکل داشتم با وینوس ، چون نسخه گرادل و نسخه خروجی کراسواک وینوس پایین بود ، با این خروجی من آخرین نسخه کراسواک رو از گیت هاب دانلود کردم و ازش استفاده کردم .

(1398/5/3، 01:40 عصر)محمد هادی نوشته است: سلام
خسته نباشی
کارت درسته
این روش رو خود اشلی معرفی کرده و برای کار با این روش باید نسخه کانستراکتتون r246 ب بالا باشه و نکته دیگه این هست که کانستراکت ۳ خروجی کردواش همون خروجی کروا کانستراکت۲ r246 بالا هست و خروجی کانستراکت ۳ هم به همین روش هست و من خودم قصد دارم که برای کانستراکت۲+ هم از همین استفاده کنم که فایل کردوا رو همونجا داخل کانستراکت ب سروری که ساختم بفرسته و دستورات انجام شه و....
ولی خب کسایی که عجله دارند میتونند از وینوس استفاده کنند یا اگه میخواند از همین روش استفاده کنند میتونند از اینآموزش خروجی cordova cli هم استفاده کنند که از صفر تا صد( نصب برنامه ها و....) هست استفاده کنند که مشکلش زبان خارجی هست که اگه دقت کنید متوجه میشید و یا اینکه ی مقدار صبر میکنیم که آقا حسام آموزش با زبان شیرین فارسی رو تهیه کنند.
موفق باشید

فکر میکردم کسی نفهمیده این موضوع رو  21 24
  پاسخ

سپاس شده توسط:
برای من این ارور رو میده
لینک
http://s9.picofile.com/file/8367803892/2...203612.jpg

چی کار کنم؟
aag-studio
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1398/5/3، 07:23 عصر)hesam3 نوشته است:
(1398/5/3، 04:56 عصر)محمد 82 نوشته است: کانواس پلاس چی ؟؟؟ من ویدئو رو کامل ندیدم . تو جه نرم افزاری خروجی میگیره ؟؟؟ cmd ؟؟؟ و اینکه پرفورمنس و ... از وینوس بهتره ؟؟؟ و اینکه پلاگین های خارج کانستراکت رو خود به خود پشتیبانی میکنه ؟؟؟

خروجیش دقیقا مثل وینوس هست ؛ به عبارت دیگه وینوس هم از همین خروجی استفاده میکنه ... ویدئو رو هم نگاه بکنید جواب هاتونو میگیرید .
چیزی به اسم خود به خود نداریم ، پلاگین های غیره رو باید وارد کنید ، مثل وینوس ...

چیزی که این خروجی رو نسبت به وینوس متمایز میکنه این هست که شما از هر SDK یا از هر نسخه گرادل یا نسخه بروز شده خروجی که بخواید میتونید استفاده بکنید ...

مثلا بنده در خروجی بازی شتاب که مشکل داشتم با وینوس ، چون نسخه گرادل و نسخه خروجی کراسواک وینوس پایین بود ، با این خروجی من آخرین نسخه کراسواک رو از گیت هاب دانلود کردم و ازش استفاده کردم .

(1398/5/3، 01:40 عصر)محمد هادی نوشته است: سلام
خسته نباشی
کارت درسته
موفق باشید

فکر میکردم کسی نفهمیده این موضوع رو  21 24
چه موضوعی؟
غایب
  پاسخ

سپاس شده توسط: علیرضا_

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش ساخت بازی ماشینی در کنستراکت mahdikafshgar 3 5,364 1399/2/6، 12:09 عصر
آخرین ارسال: amin COD
  خروجی اندروید با (Android Studio) تست نشده M.gh 2 2,837 1398/11/23، 08:48 عصر
آخرین ارسال: M.gh
  levelzero (تراز زفر) mehrdad.ch 2 3,687 1394/10/19، 12:08 عصر
آخرین ارسال: mehrdad.ch
  اموزش کامل مبتدیان arminfk 3 5,374 1394/9/28، 10:17 عصر
آخرین ارسال: arminfk
Video آموزش تصویری ساخت نوار سلامتی برای آبجکت mahdikafshgar 3 5,521 1394/9/27، 01:46 عصر
آخرین ارسال: arminfk

پرش به انجمن: