مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

تبلیغات خارجی (دلاری)
اگر میخواهید از تبلیغات موبایل برای کسب درآمد استفاده کنید سایت های زیر این سرویس را ارائه میدهند که میتوانید از آنها به عنوان جایگزین admob گوگل استفاده کنید:

البته سایت های دیگری هم هستند که در صورت مشاهده در همین پست قرار میدهم.

سپاس و اعتبار فراموش نشه.
فرا کانستراکت / FARA CONSTRUCT

مرجع کانستراکت ایران
کانال رسمی مرجع تخصصی کانستراکت
si2.ir و construct2.ir

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: oak ، mostafanastary ، hiddendanger ، hesam3 ، shazde ، alii
ممنون
احتمالا در پلاگیدو از این ها استفاده کنم
4

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: hesam3
البته تپسل هم سرویسی رو درست کرده که درآمدش به صورت دلاری هست، شما می توانید با مراجعه به سایت تپسل، این سرویس را با توجه با شرایط تپسل راه اندازی کنید.

خوشبختی نمیتونه مسافرت کردن باشه، داشتن باشه، بدست آوردن باشه یا حتی پوشیدن !
خوشبختی یک تجربه معنوی از زندگی کردن هر دقیقه از زندگیتان با عشق، لذت و قدردانی است
__دنیس ویتلی

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: hesam3
(1398/5/23، 12:24 صبح)مهدی بابایی نوشته: البته تپسل هم سرویسی رو درست کرده که درآمدش به صورت دلاری هست، شما می توانید با مراجعه به سایت تپسل، این سرویس را با توجه با شرایط تپسل راه اندازی کنید.

تپسل رو باید یک نفر پلاگینش رو آپدیت کنه ، در غیراینصورت اون سرویس به درد افرادی که از کانستراکت استفاده میکنند نمیخوره .

البته خودشون گفتند آپدیت نمیکنند اما لینک مستندات دادن و گفتن خودتون آپدیت کنید ، من خودم دو دل هستم برای بازی هام از تپسل استفاده بکنم یا نه ، اگر بخوام استفاده کنم آپدیتش میکنم اگر نه که هیچی ، فکر نمیکنم حتی صرف داشته باشه بخوای 10 دقیقه هم پاش وقت بذاری ... با این پولی که به توسعه دهندگان میدن از تبلیغات درون برنامه استفاده نشه بهتره ، مگر اینکه ما از همین سیستم های خارجی استفاده کنیم که با دلار یا یورو بهمون پرداخت بکنن 3 تا 4 برابر پرداختی ها داخل ایران هست ( البته بدون واسط )

ماشالله واسط ها هم بخور ... ما ایرانی ها دستمون به پول برسه سیرمونی نداریم .
بزودی ...
موفق و پیروز باشید / حسن ثنایی

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: kiarash ، shazde ، rezamms
(1398/5/23، 12:24 صبح)مهدی بابایی نوشته: البته تپسل هم سرویسی رو درست کرده که درآمدش به صورت دلاری هست، شما می توانید با مراجعه به سایت تپسل، این سرویس را با توجه با شرایط تپسل راه اندازی کنید.

ولی پلاگینش برای کانس نیست.
فرا کانستراکت / FARA CONSTRUCT

مرجع کانستراکت ایران
کانال رسمی مرجع تخصصی کانستراکت
si2.ir و construct2.ir

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: hesam3 ، shazde
(1398/5/22، 07:06 عصر)oak نوشته: ممنون
احتمالا در پلاگیدو از این ها استفاده کنم
4

سلام داداش وجدانن موندیم تو خماری این پلاگیدو شما.بده بیاد بینیم چجوره.  39 39 39 4 4 4 4 4

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: hesam3 ، kiarash ، shazde
(1398/5/23، 01:28 صبح)hesam3 نوشته:

تپسل رو باید یک نفر پلاگینش رو آپدیت کنه ، در غیراینصورت اون سرویس به درد افرادی که از کانستراکت استفاده میکنند نمیخوره .

البته خودشون گفتند آپدیت نمیکنند اما لینک مستندات دادن و گفتن خودتون آپدیت کنید ، من خودم دو دل هستم برای بازی هام از تپسل استفاده بکنم یا نه ، اگر بخوام استفاده کنم آپدیتش میکنم اگر نه که هیچی ، فکر نمیکنم حتی صرف داشته باشه بخوای 10 دقیقه هم پاش وقت بذاری ... با این پولی که به توسعه دهندگان میدن از تبلیغات درون برنامه استفاده نشه بهتره ، مگر اینکه ما از همین سیستم های خارجی استفاده کنیم که با دلار یا یورو بهمون پرداخت بکنن 3 تا 4 برابر پرداختی ها داخل ایران هست ( البته بدون واسط )

ماشالله واسط ها هم بخور ... ما ایرانی ها دستمون به پول برسه سیرمونی نداریم .

تبلیغات تپسل اگه درست تو بازی پیاده بشه و مثلا کاربر مجاب بشه تبلیغ ببینه واقعا درآمد بالایی میتونه داشته باشه به اندازه پرداخت درون برنامه حتی. و اگر هم بازیتون خوب دانلود داشته باشه فکر میکنم مبالغ اختصاصی به شما پرداخت میکنن برای هر تبلیغ. 
مشکل اکثر بازیهای ایرانی همین بد پیاده کردن تبلیغاته. همشون یه گزینه گذاشتن برای چنتا سکه ی ناچیز باید تبلیغ ببینی. خب کاربر بعد یه مدت خسته میشه. تو مقاله های خارجی مهم ترین چیزی که روش تایید میشه اینه که تبلیغات باید در خدمت گیم پلی بازی باشه و جزئی از core loop یا موتور بازی باشه. بازیهای ایرانی که اینو پیاده کردن خیلی کمه ولی همونایی هستن که پرفروشن و از تبلیغات ماهانه چند ده میلیون تا چند صد میلیون درآمد دارن.
تبلیغات خارجی هم فکر کنم اکثرا اینجورین که اگه تو ایران باشی باید قندشکن بزنی تا تبلیغ نمایش بده.

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: مهدی بابایی ، kiarash ، shazde