کدام طرح صفحه ثبت نام و ورود بهتر بود ؟
طرح اول
38.89%
7
طرح دوم
5.56%
1
طرح سوم
55.56%
10
18 رأی
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

کمک در انتخاب طرح نهایی
(1398/6/4، 03:42 عصر)rezamms نوشته است: سلام
حسام جان شما که اصلا بدون هیچ مشکلی حرف رک رو زدی چه الان و چه قبلا. و این خیلی خوبه که تو حرف اصلی رو میزنی. همینه که همه تو رو استاد این کار میدونن.

واسه پروژه هم ( برای پروژه های بعدیت ) حتما از انجمن کمک بگیر واسه گرافیک چون بچه های انجمن بدون 1 ریال برات طرح میزنن .

اگر هم شد حتما واسه من و بقیه یه دوره بزار برای پلاگین نویسی چون خیلیا بهش نیاز دارن.
در کل با همین دنده برو جلو  21

سلام
1

بله رضا جان ؛ من همیشه همین دنده بودم  21
والا بچه های انجمن حتی با پولم انجام ندادن  24 ی هفته ای پست گذاشتم دیدم خبری نشد رفتم گرافیست استخدام کردم .

بلعکس دیشب سر این قضیه پلاگین هم با محمد ( شازده ) صحبت هایی داشتیم ، بهم گفت بچه ها چند تا پلاگین احتیاج دارن که بهش گفتم من با اینکه جاوا اسکریپت رو فول هستم اما کمی کد نویسی برای پلاگین کانستراکت فرق میکنه ( چهارچوب های خاصی داره ) ، یکم که باهاش سر و کله بزنم و بفهمم قضیه اش چیه پلاگین هایی هم میسازم و میدم بیرون ؛ قصد داشتم پلاگین سالم ادموب رو بسازم که متاسفانه نتونستم فعلا ؛ فعلا دوتا پلاگین نوشتم که یکیش البته پلاگین نیست ، رفتار هست .

و ای کاش که کانستراکت 2 اوپن سورس بود که میشد خیلی بیشتر توش دست برد .
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde
انگار محمد هادی تونسته بود توی کانستراکت 2 دست ببره.
باهاش صحبت کن ببین به نتیجه ای میرسی یا نه. 
(در ضمن کمک خواستی بگو)
  پاسخ

سپاس شده توسط: hasansanaei ، shazde
اگه کمکی از من هم بر میاد بگید .
 کمک کنم
کانال مطالب آرشیوی کانستراکت 2

آیدی کانال
  پاسخ

سپاس شده توسط: hasansanaei ، shazde
(1398/6/4، 07:51 عصر)rezamms نوشته است: انگار محمد هادی تونسته بود توی کانستراکت 2 دست ببره.
(در ضمن کمک خواستی بگو)

فعلا با همین پلاگین ها میشه یک کاری کرد ؛ محمد هادی ظاهرا به مشکل خورده .

خودم باید بشینم کد های نوشته شده پلاگین های دیگه رو ببینم ، ببینم چطوری نوشته شدند و اون هایی که گیت هاب هم دارن باید ببینم چطوری روش کار کردن تا بنده هم همونطوری بسازم .

خودم یک پلاگین ساختم که میشه باهاش کد نویسی مستقیم در کانستراکت 2 انجام داد  4 البته نمیخواستم این رو الان بگم و بعدا که دقیقا درست شد انتشار بدم ؛ الان در حال حاضر در مرحله تست کمی مشکل داره پلاگین که دارم درستش میکنم ، اگرم نتونم درستش کنم که هیچی ولی اگر بشه خیلی خوب میشه ، اینطوری مستقیما جاوا اسکریپت مینویسید ( فایل .js ) در قسمت فایل یا دایرکتوری برنامه میریزید و از طریق پلاگین فایل رو توی ایونت شیت اینکلود میکنید .
منتها الان مشکل داره و اگر بتونم حلشون کنم منتشر میکنم .

(1398/6/4، 08:11 عصر)kiarash نوشته است: اگه کمکی از من هم بر میاد بگید .
 کمک کنم

والا فعلا در مرحله خرگیجی هستم  21 اگر فهمیدم چی شد و کمکی خواستم حتما درخواست کمک از دوستان میکنم  3
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde
من خودم یک دفع پلاگین ادموب رو نشستم درستش کردم ولی نمیدونم چرا کار نکرد.خیلی واسه پلاگینه زحمت کشیدم ولی کار نکرد . نفهمیدم مشکلش از کجا بود؟؟

آیدی کانال
  پاسخ

سپاس شده توسط: hasansanaei
(1398/6/5، 12:10 صبح)kiarash نوشته است: من خودم یک دفع پلاگین ادموب رو نشستم درستش کردم ولی نمیدونم چرا کار نکرد.خیلی واسه پلاگینه زحمت کشیدم ولی کار نکرد . نفهمیدم مشکلش از کجا بود؟؟

برای من بفرستید ببینم شاید شد مال شمارو با مال خودم مقایسه ای بکنم و ببینم اگر میشه درستش کنم .

راستش زوره برام بخوام 50 . 60 درصد پول مفت بدم امثال تپسل و چشمک و دلال و این آشغالا بخورن ، بخاطر همین هرجور شده پلاگین ادموب رو راه میندازم و در اختیار بقیه هم میذارم ، هرکسیم مشکل نقد کردن داشت به خودم میگه با فی کم براش درستش میکنم ؛ فعلا بحث پولش مهم نیست ، نهایتا یکی دو ماهی سر پولم صبر میکنم و بعد درستش میکنم ولی پلاگینش تا نباشه نمیشه کاری کرد !

حساب و کتابی که من کردم ، اگر شما یک اپ یا بازی داشته باشی با 40000 نصب فعال ، راحت میتونی ماهی 3 .4 میلیون در بیاری ، تازه این موضوع با جای گیری بهتر بنر و ویدئو ها بهتر هم میشه و درآمد با همین نوع بازی ها میتونه تا ماهی 6 میلیون و حتی بیشتر هم برسه .
شما وقتی این مبلغ رو میدی به سایت هایی مثل تپسل برای خودت 1 . 2 تومن میمونه زیبا نیست ؟  4
  پاسخ

سپاس شده توسط:
چشم فردا براتون میفرستم

آیدی کانال
  پاسخ

من تا حالا با ادموب کار نکرده بودم.
اما مشکل این پلاگین چیه؟

(1398/6/4، 11:48 عصر)hesam3 نوشته است:
(1398/6/4، 07:51 عصر)rezamms نوشته است: انگار محمد هادی تونسته بود توی کانستراکت 2 دست ببره.
(در ضمن کمک خواستی بگو)

فعلا با همین پلاگین ها میشه یک کاری کرد ؛ محمد هادی ظاهرا به مشکل خورده .

خودم باید بشینم کد های نوشته شده پلاگین های دیگه رو ببینم ، ببینم چطوری نوشته شدند و اون هایی که گیت هاب هم دارن باید ببینم چطوری روش کار کردن تا بنده هم همونطوری بسازم .

خودم یک پلاگین ساختم که میشه باهاش کد نویسی مستقیم در کانستراکت 2 انجام داد  4 البته نمیخواستم این رو الان بگم و بعدا که دقیقا درست شد انتشار بدم ؛ الان در حال حاضر در مرحله تست کمی مشکل داره پلاگین که دارم درستش میکنم ، اگرم نتونم درستش کنم که هیچی ولی اگر بشه خیلی خوب میشه ، اینطوری مستقیما جاوا اسکریپت مینویسید ( فایل .js ) در قسمت فایل یا دایرکتوری برنامه میریزید و از طریق پلاگین فایل رو توی ایونت شیت اینکلود میکنید .
منتها الان مشکل داره و اگر بتونم حلشون کنم منتشر میکنم .

اتفاقا من پلاگین این رو دیدم توی سایت کانستراکت و الان دارم فارسیش میکنم تا راحت قابل استفاده باشه. دقیقا هم همین کار ها رو میکرد
  پاسخ

ببخشید من نظری ندارم 17 فقط اومدم بگم من چجوری میتونم مثل شماها مطلب بذارم و لینک عکس و اینا  39 اخه منم تو ساخت بازیم مشکل دارم ولی نمیدونم چجوری بذارمش 2
  پاسخ

سپاس شده توسط:
به موضوعی که میخواید برید و بیاید پایین صفحه یک دکمه هست به اسم موضوع جدید از اونجا میتونید تاپیک ایجاد کنید. برای کار های دیگه هم میتونید از اون دکمه های همین کادر استفاده کنید.

آیدی کانال
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انتخاب رشته کامپیوتر M.Y 5 2,508 1401/4/11، 06:21 عصر
آخرین ارسال: M.Y
  خرید سورس بازی های شما Hamed85 4 2,165 1401/1/31، 11:02 صبح
آخرین ارسال: Hamed85
  فروش سورس شبه بازی ۴۱۱۴۸ امیرعلی فیروزبخش 0 1,368 1400/11/18، 09:09 عصر
آخرین ارسال: امیرعلی فیروزبخش