مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

راهنمایی > سیستم مناسب یونیتی
(1398/6/8، 10:56 عصر)amirgoli نوشته: کار با یونیتی رو کنار کذاشتم رفتم سراغ همون کانستراکت

سلام

من یک موضوعی رو به شما بگم که درگیری با خودتون و باقی دوستان نداشته باشید .

شما اصلا یونیتی کار نیستید که بخواید بذاریدش کنار یا حتی برنامه نویس یا هرچی ...
اینو حداقل منی که چندین ساله دارم کار میکنم میدونم ؛ حتی میتونم از الان پیش بینی کنم چی میخواید بگید  21
سیستم منم مثل شما ضعیفه ، یعنی سیستم قبلیم که کلا ذغالی بود ، رم 2 و سی پی یو 2 هسته 2 گیگا  24
حالا سیستم جدیدم یکم پیشرفت کرده رمش 4 و سی پی یو 2 هسته 3 گیگا هرتز هست ؛ حالا این که شما میگید سیستمتون ضعیف هست ی چیزه ، اینکه اصلا نمیتونید یا بلد نیستید با یونیتی کار بکنید ی چیز دیگه !

من همیشه و همیشه اینو گفتم و بازم میگم ؛ یک برنامه نویس واقعی هیچ وقت هیچ جایی گیر نمیکنه ، اینکه من برنامه نویس باشم و هنوز کار کردن با گوگل رو بلد نباشم مثل سربازی میمونه که هنوز کار کردن با اسلحه رو بلد نیست !

برنامه نویسی صرفا این نیست که شما مثل استاد فیزیک و شیمی همه چیزو حفظ کنید و عین طوطی به این و اون بگید ! حتی همون استادها هم سال ها تمرین و حتی گاها شب تدریس چیز هایی که قراره فرداش بگن رو حفظ میکنند ؛ برنامه نویسی یعنی درک مشکل و درک موقعیت ، شما نمیدونی ارور GTK چی هست ، لازم نیست اونو پست کنی ؛ تحریم شکن رو روشن میکنی و میری گوگل و راحت مشکلت رو حل میکنی ...
به علت برخی مشکلات خانوادگی تا مدتی برنامه نویسی و بازی سازی نخواهم کرد .
بازی های در حال توسعه از جمله " شتاب " بعد از گذشت این مدت توسعه و منتشر خواهند شد .

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: shazde
ممنون حسن جان ولی این مشکل واقعا منو دیونه کرده هیچ راهی نتونستم براش پیدا کنم قبلا یعنی از یک سال پیش همین مشکلو دارم
ادرس فروشگاه ما جهت سفارش هاست ارزان قیمت www.hostssd.ir 

ادرس انجمن انیمیشن سازی : uassets.ir

بازی aa+ در حال ساخت است
[img]<a href=[/img][عکس: 0mm9_mm_thumb.png]

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: