مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

گرافیک پیکسلی
سلام بچه ها خسته نباشید به نظرتون اگه یه بازی ایده خوبی داشته باشه گیم پلی خوبی هم داشته باشه ولی گرافیکش پیکسلی با شه  در ایران ازش استقبال میشه یا نه(البته منظورم استقبال فوق العاده نیست در حد معمول).
                                                                              [عکس: 66659708_671616089950059_6192479148602753716_n.jpg]  

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
درود بر شما

جواب قطعا "بله" است.
   [عکس: pershaland.gif]  
[عکس: Ani.png]

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: shazde ، mostafanastary
سلام
بر خلاف صحبت مهرداد، من به شخصه، کمتر کسی رو دیدم که توی ایران گرافیک پیکسلی دوست داشته باشه.
شما اگه بازی فرزندان مرتا که تیم آقای فصیحی زدن رو ببینین، بهتر میتونین بررسی کنین که چه تعداد دنبال این سبک گرافیک هستند.
اما بر خلاف ایران، کشورهای آمریکایی و اروپایی ، خیلی این سبک گرافیک رو دوست دارن.
البته این نظرات شخصی من بود.

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: amin COD ، shazde ، mhp ، alii ، Mehrdad
با جناب نستری موافقم.
البته الان بهتر شده. قبلاً تو گروهای تلگرام می‌دیدم که بعضیا میگفتن بازیهای پیکسلی گرافیکشون قدیمیه و از رو گرافیک میگفتن بازی آشغاله 4
ولی الان دیگه بخاطر گرونی سیستم خیلیا رو آوردن به تجربه ی بازیهای مستقل که بعضی از شاهکارهای مستقل گرافیکشون پیکسلیه. ولی این قضیه برای pc هست و برای موبایل هنوز همون مشکل استقبال نکردن پلیرها وجود داره.

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: shazde
اگر ایده خیلی عالی باشد و خلاقانه، حتما حمایت می شود.برای مثال بازی ماین کرافت و بازی aa .
با اینکه گرافیک عالی ای ندارند ولی جذاب هستند.البته نباید از سبک گرافیک پیکسلی قدیمی استفاده کنید.یه چند نوع گرافیک پیکسلی جدید اومده که خیلی جذاب هست

خوشبختی نمیتونه مسافرت کردن باشه، داشتن باشه، بدست آوردن باشه یا حتی پوشیدن !
خوشبختی یک تجربه معنوی از زندگی کردن هر دقیقه از زندگیتان با عشق، لذت و قدردانی است
__دنیس ویتلی

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: Mehrdad
گرافیک پیکسلی خیلی خوبه
سختیها و راحتیهای خودشو داره
بازیتم کم حجم میشه
من حدود ۹۰۰ تا کاراکتر و متریال پیکسلی ساختم که در آینده میخوام استفاده کنم.

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: shazde ، Mehrdad
از اساتیدی که پاسخ دادند تشکر می کنم.

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: Mehrdad ، shazde
میدونم بحث جمع شده ولی یه بازی پیدا کردم خفن
فرض کنیم گرفیک پیکسلی مثل این درست کنی دلیلی نداره دانلود بالا نشه
The friends of Ringo Ishikawa
حتما تریلرشو نگاه کن
به هرچه بچسبی                                                                                    what you dwell on
    به همان تبدیل میشی                                                                            is what you become

اپرا وینفری                   

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: shazde
(1398/6/22، 11:27 عصر)amin COD نوشته: میدونم بحث جمع شده ولی یه بازی پیدا کردم خفن
فرض کنیم گرفیک پیکسلی مثل این درست کنی دلیلی نداره دانلود بالا نشه
The friends of Ringo Ishikawa
حتما تریلرشو نگاه کن

آقا امین عجب بازی پیدا کرده من تریلرشا دیدم . خیلی باحال بود. مرسی آقا امین.

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: