مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

مهم درآمد دلاری با آفتاب
سلام دوستان
امیدوارم حالتون خوب باشه.
همونطور که میدونید برای تبلیغات داخل بازی ما میتونیم از تپسل و عدد و مگنت استفاده کنیم , مگنت و عدد رو میتونیم راحت ازش بگذریم
میمونه تپسل که تبلیغات ویدیویی و بنری داره و خیلیا هم ازش استفاده میکنن
 ولی خب تجربه ای که خودم ازش دارم اینه که تا یه مدت خوبه ولی بعد از یه مدت میبینید که پول کمی به شما میده بابت هر کلیک یا نمایش ویدیو , کما اینکه همچنان سرویس بهتری نسبت به عدد و مگنت هست.

اما یه سرویس دیگه هم داریم به اسم آفتاب که واسطه ای هست بین ما و ادموب تا بتونیم از ادموب کسب درآمد کنیم و درآمدمون رو بصورت ریالی از آفتاب تحویل بگیریم.
نیازی نیست حتما بازیتون دانلودش بالا باشه و از اول میتونید بازیتون رو ثبت کنید و کدهاش رو بگیرید.

برای پیاده سازی ادموب توی بازیتون هم کافیه از پلاگین cocoon ads استفاده کنید. 

نکته دیگه اینکه مدیر سایت آفتاب گفتند که میتونن برای انجمنِ ما تخفیف هایی قائل بشن که در این مورد حتما خودشون برامون توضیح میدن و همچنین سوالی هم اگر داشتید , همینجا بپرسید تا ایشون جواب بدن.

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: alirezaa82 ، hamid5700 ، amin COD ، mhp ، ghasem ، محمد هادی ، kaveh_pzh
(1398/6/21، 02:25 عصر)shazde نوشته:
سلام دوستان
امیدوارم حالتون خوب باشه.
همونطور که میدونید برای تبلیغات داخل بازی ما میتونیم از تپسل و عدد و مگنت استفاده کنیم , مگنت و عدد رو میتونیم راحت ازش بگذریم
میمونه تپسل که تبلیغات ویدیویی و بنری داره و خیلیا هم ازش استفاده میکنن
 ولی خب تجربه ای که خودم ازش دارم اینه که تا یه مدت خوبه ولی بعد از یه مدت میبینید که پول کمی به شما میده بابت هر کلیک یا نمایش ویدیو , کما اینکه همچنان سرویس بهتری نسبت به عدد و مگنت هست.

اما یه سرویس دیگه هم داریم به اسم آفتاب که واسطه ای هست بین ما و ادموب تا بتونیم از ادموب کسب درآمد کنیم و درآمدمون رو بصورت ریالی از آفتاب تحویل بگیریم.
نیازی نیست حتما بازیتون دانلودش بالا باشه و از اول میتونید بازیتون رو ثبت کنید و کدهاش رو بگیرید.

برای پیاده سازی ادموب توی بازیتون هم کافیه از پلاگین cocoon ads استفاده کنید. 

نکته دیگه اینکه مدیر سایت آفتاب گفتند که میتونن برای انجمنِ ما تخفیف هایی قائل بشن که در این مورد حتما خودشون برامون توضیح میدن و همچنین سوالی هم اگر داشتید , همینجا بپرسید تا ایشون جواب بدن.

سلام 
ارسطو سنقری هستم مدیر پنل تبلیغاتی آفتاب
خوشحال میشیم با دوستان در صنعت گیم همکاری داشته باشیم و اگر سوالی هست در خدمت عزیزان هستیم
از مدیر انجمن هم تشکر میکنم بابت اطلاع رسانی موضوع
امید وارم همکاری خوبی رو تجربه کنیم

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: shazde ، alirezaa82 ، ghasem ، محمد هادی ، kaveh_pzh ، ASk13
چه باحال  41
فقط ۱۵ درصد برای پنل رایگان  54
و سهم توسعه دهنده هم ۸۵ درصد 

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
سلام.
سایت که باز نمیشه و ارور 404 میده.
سوالم اینه که تبلیغات ادموب داخل ایران نمایش داده میشن یا کاربر باید فیلترشکن زده باشه ؟

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
سلام
با تشکر از شازده و ارسطو سنقری
شازده لطف میکنی اگه پلاگین کاکون ادز رو بزاری دانلود کنیم
و از اقای سنقری هم سوال داشتم
سوالم اینه که تبلیغات شما به چه صورته؟ینی فیلمی یا بنری؟
سوال دیگه رک بخوام بپرسم به ازای هر تبلیغ چقدر می تونیم کسب درآمد کنیم؟
به هرچه بچسبی                                                                                    what you dwell on
    به همان تبدیل میشی                                                                            is what you become

اپرا وینفری                   

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
کانستراکت 2 از تبلیغات ویدیویی فعلا پشتیبانی نمیکنه و فقط پلاگین cocoon ads هست کار میکنه که اون هم فقط بنری و تمام صفحه داره.

در ضمن لینک سایت خرابه

در ضمن لینک سایت خرابه
فرا کانستراکت / FARA CONSTRUCT

مرجع کانستراکت ایران
کانال رسمی مرجع تخصصی کانستراکت
si2.ir و construct2.ir

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
اقا چرا اطلاعات اشنباه میدید ؟؟؟ چرا تبلیغات ویدئویی پشتیبانی نمیشه ؟؟؟ بستگی به پلاگینش داره نمیخوایم ویدئو بزاریم تو کانستراکت که 

ضمنا چنتا سوال . چرا اولین باز خطای 404 میده ؟؟؟ و چرا توضیح و ... چیزی نداره ، فقط یه صفحه ورود و ثبت نامه . یخورده به نظرم غیرقابل اعتماده . نه مجوزی نه چیزی !!!

قوانینش هم که نوشته در حال نگرش . ما اون رو علامت بزنیم و فردا خدای نکرده میتونه با نوشتن قوانینی مشکل ایجاد بشه . لطفا اجازه بدید سایت کامل بشه بعد تبلیغش رو بکنید /

اگه قضیه اعتماد درست بشه من خودم خیلی خوشحالم که چنین سایتی راه اندازی شده .
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[عکس: ads.gif]

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: kiarash ، kaveh_pzh
نقل قول:اقا چرا اطلاعات اشنباه میدید ؟؟؟ چرا تبلیغات ویدئویی پشتیبانی نمیشه ؟؟؟ بستگی به پلاگینش داره نمیخوایم ویدئو بزاریم تو کانستراکت که 

من کی اطلاعات اشتباه دادم . منظورم از اینکه پشتیبانی نمیشه این هست که پلاگینی برای نمایش تبلیغات ویدیویی وجود نداره.
همه پلاگین ها فقط بنری و تمام صفحه دارند که اون هم به غیر از cocoon ads هیچکدوم کار نمیکنه.
من خودم تمام پلاگین های ادموب رو تست کردم و هیچ کدوم تبلیغات ویدیویی نمایش نمیدن و فقط پلاگین cocoon ads کار میکنه.
فرا کانستراکت / FARA CONSTRUCT

مرجع کانستراکت ایران
کانال رسمی مرجع تخصصی کانستراکت
si2.ir و construct2.ir

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
خب این پلاگین تبلیغات ویدئویی نشون نمیده ؟؟؟

بله حق باشماست . این پلاگین هم اکشنی برای تبلیغات ویدئویی نداره و فقط بنری هست .
من اشتباه متوجه شدم ، فک کردم شما فک میکنی باید از پلاگین video آستفاده بشه .

اینم پلاگین cocoon-ads . هرکی میخواد دانلود کنه . فقط تبلیغات بنری ، بینابینی و یدونه پاداشی داشت که نمیدونم پاداشیش از ویدئو پشتیبانی میکنه یانه منظورش چیز دیگه است . حالا خود مدیر سایت آفتاب انشااله توضیح میدن .
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[عکس: ads.gif]

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
cocoon-ads

فکر کنم پلاگین cocoon_ads پیشفرض روی کانستراکت باشه ولی اگه نبود از اینجا دانلود کنید.
این پلاگین فقط بنری و تمام صفحه رو داره که برای ایران بدون مشکل نشون میده
ویدیویی رو نداره ولی اگه داشت هم به کار کاربرای ایرانی نمی اومد چون برای ip ایران ویدیو پخش نمیکنه.

اگه وارد صفحه 404 شدید کاراکترهای بعد از com رو حذف کنید و دوباره ریلود کنید صفحه رو.

آفتاب فقط یه واسطه اس و این تبلیغاتی که نمایش داده میشه مالِ ادموب هستش که چون ما تحریم هستیم نمیتونیم مستقیم با ادموب کار کنیم.

برای ویدیویی هم شاید بشه پلاگینی ساخت که همه ی تبلیغات رو داشته باشه
ولی در هرصورت ویدیوی برای کاربرای خارجی یا اونایی که فیلترشکن استفاده میکنن خوبه.

درمورد اعتماد هم بگم که الان حدودا 7 ماهی میشه آفتاب داره فعالیت میکنه.

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: amin COD ، hamid5700