پلاگین تپسل
(1400/1/22، 08:33 عصر)SinaDehghani' نوشته است: من با كرودواي 10 خروجي ميگيرم اما وقتي خروجي رو باز ميكنم صفحه سياه هست... يه سياهي مطلق بدون هيچ چيزه ديگه... مشكلش چيه؟!... ممنون ميشم راهنمايي كنيد...

واسه اینکه دلیلشو بفهمید بهتره اینکارا رو انجام بدید:
  • موقع خروجی گرفتن گوشیتون رو به کامپیوتر وصل کنید با کابل و usb debugging رو فعال کنید از تنظیمات گوشی.
  • بعد از اینکه خروجی روی گوشیتون خودکار نصب و اجرا شد برید توی کروم و به آدرس chrome://inspect برید.
  • گوشیتون توی لیست ظاهر میشه به همراه تمامی صفحات وبی که باز هستن که یکی از اونا خروجی حودتونه.
  • روی گزینه inspect مربوط به خروجیتون کلیک کنید تا صفحه لاگ باز بشه. (دفعه اول نیاز به فیلترشکن داره)
  • اونجا بهتون خطاهای مربوط به جاوااسکریپت رو نشون میده. اگه خطایی اونجا نبود مشکل از کدهای جاواس. سیاهی صفحه احتمال زیاد به جاوااسکریپت مربوطه.
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani ، hasansanaei
(1400/1/22، 10:57 عصر)miladesign نوشته است:
(1400/1/22، 08:33 عصر)SinaDehghani' نوشته است: من با كرودواي 10 خروجي ميگيرم اما وقتي خروجي رو باز ميكنم صفحه سياه هست... يه سياهي مطلق بدون هيچ چيزه ديگه... مشكلش چيه؟!... ممنون ميشم راهنمايي كنيد...

واسه اینکه دلیلشو بفهمید بهتره اینکارا رو انجام بدید:
  • موقع خروجی گرفتن گوشیتون رو به کامپیوتر وصل کنید با کابل و usb debugging رو فعال کنید از تنظیمات گوشی.
  • بعد از اینکه خروجی روی گوشیتون خودکار نصب و اجرا شد برید توی کروم و به آدرس chrome://inspect برید.
  • گوشیتون توی لیست ظاهر میشه به همراه تمامی صفحات وبی که باز هستن که یکی از اونا خروجی حودتونه.
  • روی گزینه inspect مربوط به خروجیتون کلیک کنید تا صفحه لاگ باز بشه. (دفعه اول نیاز به فیلترشکن داره)
  • اونجا بهتون خطاهای مربوط به جاوااسکریپت رو نشون میده. اگه خطایی اونجا نبود مشکل از کدهای جاواس. سیاهی صفحه احتمال زیاد به جاوااسکریپت مربوطه.

سلام فقط اين ارور رو داده:

کد:
c2runtime.js:334
Uncaught TypeError: Tapsell.vs is not a function
    at p.Sa.b.ca (c2runtime.js:334)
    at d.Nf (c2runtime.js:118)
    at XMLHttpRequest.Ge.b.onload (c2runtime.js:86)

تيك گزینه minify رو برداشتم درست شد! ممنونم از آقا ميلاد ... البته اينجوري امنيت بازي و موارد دیگه مثل سرعت و ... به خطر نمي افته؟
نقل قول:
 لحظه ها را ميگذرانديم تا به خوشبختي برسيم؛ غافل از اينكه خوشبختي در آن لحظه ها بود كه گذرانديم.
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1400/1/23، 09:04 صبح)SinaDehghani' نوشته است: سلام فقط اين ارور رو داده:

کد:
c2runtime.js:334
Uncaught TypeError: Tapsell.vs is not a function
at p.Sa.b.ca (c2runtime.js:334)
at d.Nf (c2runtime.js:118)
at XMLHttpRequest.Ge.b.onload (c2runtime.js:86)

تیک گزینه minify موقع خروجی گرفتن توی کانستراکت رو بردارید.

پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani ، hasansanaei ، persiangamer
سلام اقا میلاد
من فایل خودتون خروجی گرفتم تو وینوس ولی ارور داد
وقتی خوده فایل اکسپورت میگیرم میارم تو وینوس خروجی میگیرم مشکلی نداره و ارور نمیده 
ولی وقتی پلاگین تپسل تو وینوس نصب میکنم و خروجی میگریم ارور میده 

حتی اینم اضافه کردم به فایل کانفیگ ولی فایده ای نداشت 
<
preference

name
=
"AndroidXEnabled"

value
=
"true"
 />

[تصویر:  %D8%A7%D8%B1%D9%88%D8%B1.png]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1400/2/1، 02:27 صبح)mohammadrj' نوشته است: ولی وقتی پلاگین تپسل تو وینوس نصب میکنم و خروجی میگریم ارور میده 

نسخه gradle که روی سیستمتون نصبه قدیمیه باید آپدیتش کنید.

پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani ، mohammadrj
(1400/2/1، 11:47 صبح)miladesign' نوشته است:
(1400/2/1، 02:27 صبح)mohammadrj' نوشته است: ولی وقتی پلاگین تپسل تو وینوس نصب میکنم و خروجی میگریم ارور میده 

نسخه gradle که روی سیستمتون نصبه قدیمیه باید آپدیتش کنید.

من به اخرین نسخه اپدیت کردم 
ولی همچنان همون ارور رو میده

پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام
تپسل بتازگی موقع خروجی ارور میده :

Object moved

بعد بررسی کردم دیدم سایت bintray دیگه ساپورت نمیکنه و فایلها پاک شدن،

Object moved

کسی راه حلی داره ؟
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani
اگر کسی به این مشکل برخورد کرد خود تپسل راه حل پیشنهاد داده
Object moved

البته من هنوز تست نکردم
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani
پلاگین تپسل منسوخ شد.
پیام تپسل در مورد پلاگین تپسل: هشدار! این SDK دیگر پشتیبانی نمی‌شود اگر تاکنون برای تبلیغات درون اپلیکیشن از تپسل استفاده می‌کردید، بهتر است زین‌پس از تپسل‌پلاس استفاده نمایید.
تپسل پلاس، علاوه بر دارا بودن تمام امکانات تپسل، الگوریتم‌های هوشمندانه‌تر، تبلیغات متنوع‌تر و عملکرد بهتری دارد.همچنین فرصت کسب درآمد ارزی را از طریق نمایش تبلیغات شبکه‌های تبلیغاتی خارجی (نظیر AdMob) فراهم می‌کند.نسخه‌های منتشر شده تپسل در صورتی که پیش‌تر پیاده‌سازی شده باشند، کماکان به کار خود ادامه می‌دهند و تبلیغ دریافت می‌کنند امّا آپدیت نشده و باگ‌ها پشتیبانی نمی‌شوند.
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani ، amin COD ، محمد40
یعنی از پلاگین تپسل پلاس خودتون استفاده کنیم ؟ چون تو تاپیکش زدید فقط برای ادموب تپسل هست !
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star پلاگین پرداخت درون برنامه تمام مارکت ها miladesign 89 55,694 1402/1/31، 09:08 عصر
آخرین ارسال: nimemah
  پلاگین فارسی ارسال نوتیفیکشن آفلاین rezamms 11 9,027 1401/8/7، 03:50 عصر
آخرین ارسال: kamran_cn
  پلاگین درخواست لینک دانلود مثال های مجموعه پلاگین REX'S PLUGINS firooz 0 3,820 1401/6/13، 11:26 عصر
آخرین ارسال: firooz
  پلاگین درخواست پلاگین table یا 2d dictionary aliCo 0 1,327 1401/5/9، 03:24 صبح
آخرین ارسال: aliCo
  پلاگین زرین پال (اندروید) miladesign 8 8,009 1401/3/11، 01:34 صبح
آخرین ارسال: ahmad44

پرش به انجمن: