سیاهی گوشه صفحه در بازی

[تصویر:  Untitled.png]
اینم ایونتا . ببینید من حتی اون puase رو هم گفتم بره سمت راست لیوت اما هنوز سیاهه سمت راست

الان سورس رو نگاه کردم برای اینکه puase گوشه قرار بگیره setposition(viewportRight-40,viewporttop+40) قراربدید

سورس دکمه ها و بکگراند رو میزارم صفحه مرورگر رو کوچیک بزرگ کنید به خطوط ابی دقت کنید

سورس دکمه ها

با scale outter هم سازگاره

پاسخ

سپاس شده توسط: mahdi.p ، kakmamad
بله خودم با یه روش ابداعی شبیه به این درستش کردم و حل شد و تموم شد
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1398/7/19، 03:05 عصر)محمد 82 نوشته است: بله خودم با یه روش ابداعی شبیه به این درستش کردم و حل شد و تموم شد

خب روش رو اگر دوست داری توضیح بده که اگر کسی مشکلش مثل تو بود بتونه حلش کنه.
  پاسخ

سپاس شده توسط: MohammadHadi ، meysam.p.n ، mahdi.p
(1398/7/19، 03:05 عصر)محمد 82 نوشته است: بله خودم با یه روش ابداعی شبیه به این درستش کردم و حل شد و تموم شد

سلام لطفا روش ابداعیتو بگو تا دوستان هم استفاده کنن.
  پاسخ

سپاس شده توسط: mahdi.p ، meysam.p.n
منم مشتاقم روش ابداعی ایشون رو یاد بگیرم

بالاخره برای ما هم لازم میشه استفاده کنیم توی بازیامون.
  پاسخ

سپاس شده توسط:
دادا چرا جواب مارو نمیدی؟

اگه خالی بستی و روشی اختراع نکردی و سرکارمون گذاشتی _ لااقل بهمون بگو _ خجالت نکش.
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1398/7/21، 11:36 عصر)mahdi.p نوشته است: دادا چرا جواب مارو نمیدی؟

اگه خالی بستی و روشی اختراع نکردی و سرکارمون گذاشتی _ لااقل بهمون بگو _ خجالت نکش.

عزیز من چرا نمیفهمید که اگر طرف استارتر شعور داشت یا میخواست توضیح بده دیگه خودش توی همون پست توضیح میداد ؟؟؟

بس کنید دیگه ، این مشکل قبلا ی پست مجزا براش زده شده بود و اصلا احتیاجی به روش ابداعی چیزی نداره .

این آقا کلا خودشو یا مارو نمیدونم چی فرض کرده که اول از ده نفر جواب میگیره و بعد میره چهارتا چیز بهش اضافه میکنه میگه ابداعی یا راه حل خودم ، جمع کنید دیگه 22
  پاسخ

سپاس شده توسط: mahdi.p ، kakmamad
من چندروزی روش های مختلفو از این و اون پرسیدم و تست کردم تا آخر خودم به این رسیدم ، پس هزینه استفاده داره و هزینه استفاده اش هم یک عدد اعتباره  4
روش ابداعی خاصی نیست . همونه که گفته شد . از view port استفاده کردم . چون تنها چیزی که تو سایز صفحه های مختلف گوشی تغییر میکنه ، همینه و wondow size و layout size و orginalsize (اخری رو دقیقشو نمیدونم یه همچین چیزاییه) ، تو گوشی های مختلف تغییر نمیکنه . من همه رو امتحان کردم و فقط همین تغییر کرد . پس میگیم در ابتدای لیوت اندازه بکگراند بشه اندازه veiw port (فک کنم بهترین 0 لایر هست) . و چون لیوت تو گوشی های مختلف فقط از راست و پایین تغییر میکنه و بالا و چپش ثابته ، فقط کافیه بگید عرض بکگراند بشه view port tight و ارتفاع بکگراند بشه همین ولی bottem . به همین سادگی . بعد هم تمام اسپرایت های موجود در صفحه رو با همین view port ها ست کنید . مثلا تقسیم بر دو یا منهای یه عددی. اینطوری و به همین سادگی . در هر لیوت میتونید با یک اونت اضافه اینارو تعریف کنید . 
ضمنا من که گفتم راهمو ، کسی که میگفت من بقیه رو چی فرض کردم ، من بقیه رو آدم فرض میکنم همیشه اونم ادم مثبت مگراینکه خلافش ثابت بشه اما شما که انقد راحت مارو بی شعور کردی و همیشه ام کارت سرکوب زدن به دیگرانه ، شما نظرت درمورد بقیه چیه ؟؟؟

شاید روش ساده باشه و با فکر کردن به ذهن برسه و شایدم قبلا کسی گفته بوده چنین چیزی تو انجمن اما به هرحال من براش خیلی فکر کردم .
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط: meysam.p.n ، mohammed_fn

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده خرید درون برنامه مایکت در وب ویو Arianm 3 914 1402/4/25، 12:01 عصر
آخرین ارسال: Arianm
Wink سیستم شخصی سازی خودرو Arianm 1 415 1402/4/24، 05:21 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  علت بازی نشدن وقتی نصب شده amirhosseinalizadehgharebaba81 1 347 1402/4/23، 02:22 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  چگونگی اجرا بازی روی ه‍است ایران (:--ALI--:) 8 1,490 1402/3/24، 04:50 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  وصل شدن به روح هاست قبلی :) amirhosseinalizadehgharebaba 2 2,043 1401/11/2، 09:43 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba

پرش به انجمن: