سپر امنیتی گوگل
سلام دوستان
بازیم موقع نصب ارور سپر امنیتی میده . دوتا کی استور رو هم امتحان کردم اما همچنان هست . چرا دوستان میشه کمک کنید ؟؟؟ چون یه جایی پیدا کردم میگه شما به یه کی استور خاص نیاز دارید که در برابر دریافت یه مبلغی میسازه کی استورو . اگه اینکارو کنم مشکل حل میشه ؟؟؟ نقل قول اون دوست :
نقل قول: شما به یک امضای دیجیتال معتبر و مورد تایید گوگل توی سرورهای vps دارید، اگه خواستین ما این امضا رو با هزینه کم براتون درست میکنیم که برای همه برنامه هاتون قابل استفاده هست
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
همون اپ رو با کی استوری که مشکل داره برای گوگل پروتکت بفرستید ، طی نهایتا 2 هفته مشکلتونو حل میکنند .
هزینه الکی برای چی ؟
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1398/8/15، 08:05 عصر)hesam3 نوشته است: همون اپ رو با کی استوری که مشکل داره برای گوگل پروتکت بفرستید ، طی نهایتا 2 هفته مشکلتونو حل میکنند .
هزینه الکی برای چی ؟
اخه دوتا از بازیام اینطوری. اگه قرار باشه واسه هر بازی ایکارو کنم خیلی وقت صرف میشه . یه راه باشه که بشه همه رو حل کرد بهتره
استودیو بازیسازی ایروید
  پاسخ

سپاس شده توسط:
روی چه گوشی تست میکنید و این ارور رو میده ؟
کانال مطالب آرشیوی کانستراکت 2

آیدی کانال
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سامسونگ
اندریود ۶ و ۹
استودیو بازیسازی ایروید
  پاسخ

سپاس شده توسط:
از دوستان شنیدم اگه یکی از بازیهاتون رو با اون امضای همیشگیتون توی گوگل پلی منتشر کنید
دیگه این سپر گوگل کاری به اون پکیج نیم نداره
  پاسخ

سپاس شده توسط:
منم بازی هامو وقتی داخل سامسونگ اجرا میکنم گوگل پلی اخطار میده ولی داخل ایسوس نمیده . بقیرو تست نکردم .
کانال مطالب آرشیوی کانستراکت 2

آیدی کانال
  پاسخ

سپاس شده توسط:
یعنی با همین کی استور یه بازی بزارم گوگل پلی ؟؟ اخه اصلا من نمیخوام بزارمش تو گوگل پلی
استودیو بازیسازی ایروید
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1398/8/15، 08:23 عصر)محمد 82 نوشته است:
(1398/8/15، 08:05 عصر)hesam3 نوشته است: همون اپ رو با کی استوری که مشکل داره برای گوگل پروتکت بفرستید ، طی نهایتا 2 هفته مشکلتونو حل میکنند .
هزینه الکی برای چی ؟
اخه دوتا از بازیام اینطوری. اگه قرار باشه واسه هر بازی ایکارو کنم خیلی وقت صرف میشه . یه راه باشه که بشه همه رو حل کرد بهتره

وقتی مطمئن شدید که قراره محصول با همین کی استور ساخته بشه و بعدا تغییرش نمیدید یه نسخه رو برای گوگل پروتکت بفرستید. مهم نیست چقدرش ساخته شده باشه.
  پاسخ

سپاس شده توسط:
خب اینطوری باید توی هر بازی یه نسخه واسه گوگل بفرستم . چرا بازی های قبلیم که با کی استور دیگه بود اشکال نمیگرفت ؟؟؟ نمیشه مشکل رو ریشه ای حل کرد ؟؟؟
استودیو بازیسازی ایروید
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده خرید درون برنامه مایکت در وب ویو Arianm 3 906 1402/4/25، 12:01 عصر
آخرین ارسال: Arianm
Wink سیستم شخصی سازی خودرو Arianm 1 411 1402/4/24، 05:21 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  علت بازی نشدن وقتی نصب شده amirhosseinalizadehgharebaba81 1 340 1402/4/23، 02:22 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  چگونگی اجرا بازی روی ه‍است ایران (:--ALI--:) 8 1,483 1402/3/24، 04:50 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  وصل شدن به روح هاست قبلی :) amirhosseinalizadehgharebaba 2 2,041 1401/11/2، 09:43 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba

پرش به انجمن: