مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

نظرسنجی: اولویت خود را بدهید .
آموزش پیاده سازی و تامین امنیت سمت سرور پرداخت درون برنامه مایکت
آموزش ساخت پنل متحرک
آموزش صفحه ریسپانسیو
پیاده سازی سیستم ثبت نام و ورود از طریق سرور ( با امنیت فوق بالا )
آموزش پیاده سازی پلاگین جدید تپسل به همراه امنیت S2S برای بازی های آنلاین
[نمایش نتایج]

نظرسنجی آموزشی
سلام به همه دوستان عزیز ،
 میخوام در آینده چند آموزش که مد نظرم هست رو براتون تهیه کنم ، اما از اون جایی که وقتم محدود هست و امکان داره تهیه همه اینها زمان طولانی ای ببره بخاطر همین میخوام لیستی براتون بنویسم و بر اساس اون ها چیزی که مد نظرتون هست رو به صورت نظر سنجی رای بدید و بر طبق اولویت کم کم این آموزش ها تهیه شوند .

1 . آموزش پیاده سازی و تامین امنیت سمت سرور پرداخت درون برنامه مایکت
( با این آموزش دیگه پرداخت درون برنامه مایکت با برنامه هایی نظیر لاکی پچر و ... هک نخواهند شد )
2 . آموزش ساخت پنل متحرک ( مانند صندوق پیام های بازی کلش آو کلنز )
3 . آموزش ریسپانسیو کردن بازی ( به این صورت دیگر لازم نیست بازی های خود را به صورت افقی یا عمودی قفل کنید رو هر گوشی با هر موقعیت صفحه ای ، بازی به صورت خودکار با صفحه ست خواهد شد . ) ( این آموزش هم اکنون داخل یوتیوب موجود میباشد *کاملا روون )
4 . پیاده سازی سیستم ثبت نام و ورود از طریق سرور ( با امنیت فوق بالا )
5 . آموزش استفاده از json از سایت در کانستراکت 2 ( ساخته شده )

6 . ساخت کی استور بدون برنامه با CMD ( ساخته شده )

7 . آموزش پیاده سازی پلاگین جدید تپسل به همراه امنیت S2S برای بازی های آنلاین

پ.ن 1 : امکان داره برخی از آموزش ها پولی منتشر شوند .
پ.ن 2 : برای ساخت آموزش ها زمان و موقعیت خاصی وجود ندارد ، مسلما به محض اینکه بتونم تهیه میکنم .
بزودی آموزش های دیگر نیز اضافه خواهند شد .

موفق باشید / حسن ثنایی
[عکس: Background_Screen_WithLogo_860_WithTextL...Banner.png]

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: mahdi.p ، محمد هادی ، mostafanastary ، hamid5700
بی زحمت اگه میشه این صحت سنج تبلیغات ادموب هم همراه با تپسل توضیح بده . ممنون میشم
فرا کانستراکت / FARA CONSTRUCT

مرجع کانستراکت ایران
کانال رسمی مرجع تخصصی کانستراکت
si2.ir و construct2.ir

برای حمایت از ما

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
(1398/8/18، 01:35 صبح)kiarash نوشته: بی زحمت اگه میشه این صحت سنج تبلیغات ادموب هم همراه با تپسل توضیح بده . ممنون میشم

سلام /

چون دسترسی بهش ندارم و همچنین پلاگینی موجود نیست که اکسپرشن توکن رو داشته باشه ، نمیتونم درباره اون توضیحاتی بدم .
اما کد هایی که مینویسم رو با تغییرات بسیار کمی میتونید برای ادموب هم استفاده کنید ، البته در صورتی که اکسپرشن توکن تبلیغات رو بتونید از کانستراکت فراخوانی کنید .

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
سلام.
مورد اول آموزشش رو یکی از بچه ها درست کرده بود.
http://construct2.ir/showthread.php?tid=2502
چیزی که شما میخواید بگید همینه یا فرق داره ؟

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: hesam3
(1398/8/18، 02:40 صبح)hesam3 نوشته:
(1398/8/18، 01:35 صبح)kiarash نوشته: بی زحمت اگه میشه این صحت سنج تبلیغات ادموب هم همراه با تپسل توضیح بده . ممنون میشم

سلام /

چون دسترسی بهش ندارم و همچنین پلاگینی موجود نیست که اکسپرشن توکن رو داشته باشه ، نمیتونم درباره اون توضیحاتی بدم .
اما کد هایی که مینویسم رو با تغییرات بسیار کمی میتونید برای ادموب هم استفاده کنید ، البته در صورتی که اکسپرشن توکن تبلیغات رو بتونید از کانستراکت فراخوانی کنید .

خب اینو قبلا هم گفتم که ادموب برای تبلیغات S2S روی پلاگین برنامه ریزی نشده بلکه هنگامی که میخواید کد های ویدیویی ادموب رو بگیرین میگه رایگان میتونین با دادن مثلا یک ادرس که مال خودتون هست وارد کنید تا صحت سنج کار کنه . اگه برای اموزش پلاگینشو خواستید بگید تا بنده پلاگین رو در اختیارتون بذارم
فرا کانستراکت / FARA CONSTRUCT

مرجع کانستراکت ایران
کانال رسمی مرجع تخصصی کانستراکت
si2.ir و construct2.ir

برای حمایت از ما

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
(1398/8/18، 01:45 عصر)mhp نوشته: سلام.
مورد اول آموزشش رو یکی از بچه ها درست کرده بود.
http://construct2.ir/showthread.php?tid=2502
چیزی که شما میخواید بگید همینه یا فرق داره ؟

سلام

این کافه بازار هست ، ضمن اینکه امنیت 100 درصدی نداره و شروط کافی رو نداره و باز هم با ی سری تغییرات سمت کلاینت میشه کل این موضوع رو زیر سوال برد ...

کاری که ما میخوایم انجام بدیم برای مایکت هست ، چون بنده کافه بازار رو از طرف خودم تحریم کردم پس فعلا کاری با کافه بازار ندارم .

(1398/8/18، 04:25 عصر)kiarash نوشته:
(1398/8/18، 02:40 صبح)hesam3 نوشته:

سلام /

خب اینو قبلا هم گفتم که ادموب برای تبلیغات S2S روی پلاگین برنامه ریزی نشده بلکه هنگامی که میخواید کد های ویدیویی ادموب رو بگیرین میگه رایگان میتونین با دادن مثلا یک ادرس که مال خودتون هست وارد کنید تا صحت سنج کار کنه . اگه برای اموزش پلاگینشو خواستید بگید تا بنده پلاگین رو در اختیارتون بذارم

تا حالا باهاش کار نکردم ، اما فکرم نمیکنم اینطوری باشه ، چون حتما باید یک توکن یا یک موضوعی چیزی باشه که از سمت کلاینت بخوایم اون رو برای سرور بفرستیم ، با این حال وقتی که تونستم روش کار میکنم و خبرتون میکنم .

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
سلام اقا کاش جای این اموزش ها یه اموزش نوتیفیکیشن بزارین فک نکنم
 برا شما نیم ساعتم وقت بگیره 
هزینه ای هم باشه اشکال نداره 

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
(1398/8/18، 10:27 عصر)Morj7 نوشته: سلام اقا کاش جای این اموزش ها یه اموزش نوتیفیکیشن بزارین فک نکنم
 برا شما نیم ساعتم وقت بگیره 
هزینه ای هم باشه اشکال نداره 

سلام

راستش تو فکرش نیستم ، پلاگین چشمک هم با میلاد صحبت کردم دیدم ساختش سخت تر اونیه که فکرشو میکردم کلا بیخیال شدم فعلا .
ولی اگر فکری چیزی به ذهنم برسه حتما اون آموزشم میسازم ، خودم بیشتر رو اون قضیه آنالیزشم میخوام مانور بدم .

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: