مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

معرفی موتور بازی‌سازی فیوژن (به همراه آموزش تصویری)
سلام دوستان امیدوارم حال همگی خوب باشه و شاد و سرحال باشید 4

به تازگی یه مطلب مربوط به فیوژن در بازیاتو منتشر کردم که گفتم شاید خوب باشه با شماهم به اشتراک بذارم.

این مطلب شامل معرفی کلی؛ یه تاریخچه جزئی و راهنما و آموزش قسمت‌های مختلف داخل انجینه که همراه با تصویر میتونه در شناخت شما از انجین بسیار کمک کننده باشه.
نکته دیگه اینکه این انجین شباهت خیلی زیادی به کانستراکت داره و شاید دوستانی که با کانستراکت کار کردن به خوبی بتونن با این موتور بازیسازی کار کنن و قطعا اگر با کانستراکت کار کرده باشید از این انجین خوشتون خواهد اومد و میتونید راحت باهاش کار کنید.
بیشتر از این طولش نمیدم. اگر علاقه مند بودید میتونید از لینک زیر به مطلب دسترسی داشته باشید.
https://baziato.com/clickteam-fusion/

امیدوارم بتونه کمک کننده باشه.
دمتون گرم. شاد باشید 8 

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: kakmamad ، mahdi.p ، Mehrdad ، amin COD
سلام .سایت بازیاتو برا شماست؟

سایت خیلی خوبو مفیدیه.کانالتونم عضو هستم .ممنون بابت مطالب خوبتون.لطفا با قدرت ادامه بدین.

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: mahdi.p ، amin COD ، Rghaf
یک سوال؟
فیوژن کد نویسی مخواهد؟
فیوژن بهتره یا کانستراکت؟

«زندگی شما صرفاً بازتابی از افکارتان است!»
وین دایر

بـــازیدون:

برای ارائه ی بازی یا برنامه ی کاربردی مورد نظر در بازیدون آدرس url بازی یا خروجی html بازی تان برای من (در خصوصی انجمن) بفرستید.

تبلیغات در بازیدون:

بورد تبلیغاتی.نام.نام برنامه.آدرس برنامه کافه بازار مایکت و
مشخصات لازم خود را برای من بفرستید.(خصوصی در انجمن)

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
(1398/8/23، 12:41 عصر)kakmamad نوشته: سلام .سایت بازیاتو برا شماست؟

سایت خیلی خوبو مفیدیه.کانالتونم عضو هستم .ممنون بابت مطالب خوبتون.لطفا با قدرت ادامه بدین.

سلام و عرض ادب؛ ممنون نظر لطفتونه..خوشحالیم که مطالب راضی کننده بوده

بنده یکی از اعضای تیم تحریریه هستم و نزدیک دو ساله با بازیاتو همکاری میکنم.

(1398/8/23، 01:57 عصر)M.gh نوشته: یک سوال؟
فیوژن کد نویسی مخواهد؟
فیوژن بهتره یا کانستراکت؟

خیر فیوژن هم کد نویسی نمیخواد فقط مثل کانستراکت با رویداد و اکشن نویسی کار پیش یره.
نمیشه گفت کدوم بهتره..با توجه به آموزش‌ها و بستری که برای کانستراکت به زبان فارسی هست شاید بشه برای کاربرای ایرانی کانستراکت رو بهتر دونست.
به نظرم بهتره فیوژن رو هم امتحان کنید و خودتون تفاوت‌ها(که زیاد نیستند) رو ببینید.
ضمنا اگر علاقه مند بودید میتونید بازی آناهیتا دختر خوب رو تجربه کنید که با فیوژن ساخته شده.

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:

(1398/8/23، 12:15 عصر)Rghaf نوشته: سلام دوستان امیدوارم حال همگی خوب باشه و شاد و سرحال باشید 4

به تازگی یه مطلب مربوط به فیوژن در بازیاتو منتشر کردم که گفتم شاید خوب باشه با شماهم به اشتراک بذارم.

این مطلب شامل معرفی کلی؛ یه تاریخچه جزئی و راهنما و آموزش قسمت‌های مختلف داخل انجینه که همراه با تصویر میتونه در شناخت شما از انجین بسیار کمک کننده باشه.
نکته دیگه اینکه این انجین شباهت خیلی زیادی به کانستراکت داره و شاید دوستانی که با کانستراکت کار کردن به خوبی بتونن با این موتور بازیسازی کار کنن و قطعا اگر با کانستراکت کار کرده باشید از این انجین خوشتون خواهد اومد و میتونید راحت باهاش کار کنید.
بیشتر از این طولش نمیدم. اگر علاقه مند بودید میتونید از لینک زیر به مطلب دسترسی داشته باشید.

دمتون گرم. شاد باشید 8 

خروجی مستقیم داره ؟؟؟

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: mohammed_fn
(1398/8/24، 04:20 عصر)saman نوشته:
(1398/8/23، 12:15 عصر)Rghaf نوشته: سلام دوستان امیدوارم حال همگی خوب باشه و شاد و سرحال باشید 4

دمتون گرم. شاد باشید 8 

خروجی مستقیم داره ؟؟؟

سلام؛ بله داره تو عکس‌ها هم مشخصه
اما برای هر سیستم عامل باید ماژولش رو از استیم بخرید.

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: