معرفی موتور بازی‌سازی فیوژن (به همراه آموزش تصویری)
سلام دوستان امیدوارم حال همگی خوب باشه و شاد و سرحال باشید 4

به تازگی یه مطلب مربوط به فیوژن در بازیاتو منتشر کردم که گفتم شاید خوب باشه با شماهم به اشتراک بذارم.

این مطلب شامل معرفی کلی؛ یه تاریخچه جزئی و راهنما و آموزش قسمت‌های مختلف داخل انجینه که همراه با تصویر میتونه در شناخت شما از انجین بسیار کمک کننده باشه.
نکته دیگه اینکه این انجین شباهت خیلی زیادی به کانستراکت داره و شاید دوستانی که با کانستراکت کار کردن به خوبی بتونن با این موتور بازیسازی کار کنن و قطعا اگر با کانستراکت کار کرده باشید از این انجین خوشتون خواهد اومد و میتونید راحت باهاش کار کنید.
بیشتر از این طولش نمیدم. اگر علاقه مند بودید میتونید از لینک زیر به مطلب دسترسی داشته باشید.
https://baziato.com/clickteam-fusion/

امیدوارم بتونه کمک کننده باشه.
دمتون گرم. شاد باشید 8 
  پاسخ

سپاس شده توسط: kakmamad ، mahdi.p ، Mehrdad ، amin COD ، Amirhesam.KH ، ᔕinaᗪehghani
یک سوال؟
فیوژن کد نویسی مخواهد؟
فیوژن بهتره یا کانستراکت؟

پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani
(1398/8/23، 12:41 عصر)kakmamad نوشته است: سلام .سایت بازیاتو برا شماست؟

سایت خیلی خوبو مفیدیه.کانالتونم عضو هستم .ممنون بابت مطالب خوبتون.لطفا با قدرت ادامه بدین.

سلام و عرض ادب؛ ممنون نظر لطفتونه..خوشحالیم که مطالب راضی کننده بوده

بنده یکی از اعضای تیم تحریریه هستم و نزدیک دو ساله با بازیاتو همکاری میکنم.

(1398/8/23، 01:57 عصر)M.gh نوشته است: یک سوال؟
فیوژن کد نویسی مخواهد؟
فیوژن بهتره یا کانستراکت؟

خیر فیوژن هم کد نویسی نمیخواد فقط مثل کانستراکت با رویداد و اکشن نویسی کار پیش یره.
نمیشه گفت کدوم بهتره..با توجه به آموزش‌ها و بستری که برای کانستراکت به زبان فارسی هست شاید بشه برای کاربرای ایرانی کانستراکت رو بهتر دونست.
به نظرم بهتره فیوژن رو هم امتحان کنید و خودتون تفاوت‌ها(که زیاد نیستند) رو ببینید.
ضمنا اگر علاقه مند بودید میتونید بازی آناهیتا دختر خوب رو تجربه کنید که با فیوژن ساخته شده.
  پاسخ

(1398/8/23، 12:15 عصر)Rghaf نوشته است: سلام دوستان امیدوارم حال همگی خوب باشه و شاد و سرحال باشید 4

به تازگی یه مطلب مربوط به فیوژن در بازیاتو منتشر کردم که گفتم شاید خوب باشه با شماهم به اشتراک بذارم.

این مطلب شامل معرفی کلی؛ یه تاریخچه جزئی و راهنما و آموزش قسمت‌های مختلف داخل انجینه که همراه با تصویر میتونه در شناخت شما از انجین بسیار کمک کننده باشه.
نکته دیگه اینکه این انجین شباهت خیلی زیادی به کانستراکت داره و شاید دوستانی که با کانستراکت کار کردن به خوبی بتونن با این موتور بازیسازی کار کنن و قطعا اگر با کانستراکت کار کرده باشید از این انجین خوشتون خواهد اومد و میتونید راحت باهاش کار کنید.
بیشتر از این طولش نمیدم. اگر علاقه مند بودید میتونید از لینک زیر به مطلب دسترسی داشته باشید.

دمتون گرم. شاد باشید 8 

خروجی مستقیم داره ؟؟؟
  پاسخ

سپاس شده توسط: mohammed_fn ، ᔕinaᗪehghani
(1398/8/24، 04:20 عصر)saman نوشته است:
(1398/8/23، 12:15 عصر)Rghaf نوشته است: سلام دوستان امیدوارم حال همگی خوب باشه و شاد و سرحال باشید 4

دمتون گرم. شاد باشید 8 

خروجی مستقیم داره ؟؟؟

سلام؛ بله داره تو عکس‌ها هم مشخصه
اما برای هر سیستم عامل باید ماژولش رو از استیم بخرید.
  پاسخ

سلام منم یه موتور میشناسم شبیه کنستراکت خروجی مستقیمم میده
سلام منم یه موتور میشناسم شبیه کنستراکت خروجی مستقیم میده
اسمش هست      GDevelop5
کپی کنستراکت هست
با این مزیت ها نسبت به کنستراکت
قالب زیبا تر و نرم تر.
خروجی مستقیم
بروز رسانی میشه هنوز
چند درصد از زبان فارسی پشتیبانی میکنه برای بیشتر شدن درصد فارسی بودن باید به ترجمش کمک کرد 
با اینکه ویژگی های زیاد و خوبی داره.
به نظر من کنستراکت خیلی بهتره 

پاسخ

آقا تاپیک قدیمی رو بالا نیار
نصف تاپیک های اخیر رو شما بالا آوردی
این موتور هم قبلا خیلی معرفی شده
  پاسخ

سلام

با توجه به موارد و دلایل ؛ کاربران زیر اخطار دریافت کردند :
big-man
دلیل : برای بیش از ده بار ؛ بالا آوردن پست های قدیمی
50 درصد اخطار 2 هفته ای .
M.gh
دلیل : دخالت در موضوع مدیریت با در نظر گرفتن بار ها اخطاری که صورت گرفت .
40 درصد اخطار 2 هفته ای .
اصلاحیه : 20 درصد اخطار دائمی از قبل داشتند ؛ 40 درصد افزوده و در نهایت اخطار به 60 درصد افزایش داده شد .
ARKEYA.__.JAFARI
دلیل : بهم ریختن نظم انجمن و دخالت در موضوعی که مربوط به فرد نیست .
40 درصد اخطار 2 هفته ای .
اصلاحیه : 
  پاسخ

سپاس شده توسط: oak ، Amirhesam.KH ، ᔕinaᗪehghani

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  FireFly و سه بعدی سازی در فیوژن Mehrdad 0 2,134 1397/12/2، 07:05 عصر
آخرین ارسال: Mehrdad
  آغاز کار mehrdad.ch 0 1,981 1397/12/2، 03:21 عصر
آخرین ارسال: mehrdad.ch

پرش به انجمن: