بازی های پر درآمد
سلام دوستان

یه راست میرم سر اصل مطلب...آقا من دیگه خسته شدم از بس به فکر ایده ناب عالی برای درامد ماهی چند صد هزار تومن فکر کردم...تا حالا نشده با بازیسازی درآمدی داشته باشم
اما یه جمله خوندم خیلی قشنگ بود میگفت چیز های بزرگ بخواهید تا به چیز های بزرگ برسید
خیلی روش فکر کردم...دیدم درست میگه کل تلاش من این بود که ماهانه فقط چند صد هزار تومن درآمد داشته باشم
اما الان قضیه دیگه فرق میکنه دیگه دارم به درآمد چند صد میلیونی فکر میکنم...وقتی کلی بازی دارن اینطور پول در میارن چرا ما نتونیم
ذهنم یجورایی منو محدود کرده بود
از الان دیگه فقط میچسبم به ایده های سرگرم کننده و ترجیحا آنلاین...مارکت هدف هم فقط گوگل پلی مگه بخوام یه پول دم دستی دربیارم که بزارمش توی مارکت های ایرانی
از الان فقط روی همین موضوع تمرکز میکنم
چه بازی هایی هستن که از نظر ساخت و محتوا از بازی های انجمن کمترن ولی توی گوگل پلی نیم میلیون دانلود خوردن
منم می خوام از این به بعد همچین چیزایی درست کنم
اینا هم بیشتر شبیه انتقال یه پیام بود تا درخواست همکاری 4
پیام اینکه خودتون رو دست کم نگیرید...به درامد های بالا فکر کنید شما هیچیتون از اون آقایی که تو خیابونا سوار پورشه است کم ندارید پس چرا باید خودتون رو به کمتر قانع کنید؟...از مهارت هاتون استفاده کنید یا برید تا مهارت یاد بگیرید
الان سه تا ایده پروژه دارم...دو تا آنلاین و یکی آفلاین
آنلاین ها رو شاید داخل مارکت های ایرانی بزارم ولی آفلاینه نه
واقعیتش هم آنلاین هیچی بلد نیستم ولی یاد میگیرم یا از یکی کمک میگیرم
این تاپیک رو زدم تا اگر کسایی بودن که بازیسازی آنلاین بلدن و توی کانستراکت خبره ان بیان تا با همدیگه یه چیز خوب درست کنیم
@amin_pes
این آیدی تلگراممه یا اونجا پیام بدید یا همینجا
کسی هم نبود ایرادی نداره حداقل خودم خالی شدم 4

یا علی
سهراب سپهری

ﮔﺎﻫﮕﺎﻫﯽ ﮐﻪ ﺩﻟﻢ ﻣﯿﮕﯿﺮﺩ به خودم میگویم در دیاری که پر از دیوار است
ﺑﻪ ﮐﺠﺎ ﺑﺎﯾﺪ ﺭﻓﺖ؟
ﺑﻪ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﭘﯿﻮﺳﺖ؟
ﺑﻪ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﺩﻝ ﺑﺴﺖ
ﺣﺲ ﺗﻨﻬﺎﯼ ﺩﺭﻭﻧﻢ ﮔﻮﯾﺪ :
ﺑﺸﮑﻦ ﺩﯾﻮﺍﺭﯼ ، ﮐﻪ ﺩﺭﻭﻧﺖ ﺩﺍﺭﯼ !
ﭼﻪ ﺳﻮﺍﻟﯽ ﺩﺍﺭﯼ؟!
ﺗﻮ " خدﺍ " ﺭﺍ ﺩﺍﺭﯼ
" ﺧﺪﺍ "
ﺍﻭﻝ ﻭ ﺁﺧر با توست....

پاسخ

سپاس شده توسط: mostafanastary ، _mohammad_javad_ ، mahdi.p ، meysam.p.n ، mohammed_fn ، wof team
سلام.
امین جان،
مطمئنا بیشتر حرفهات حرف همه ی بچه های انجمن و صدالبته، حرف همه ی بچه های بازیساز هستش، منتهی من به شخصه نظراتی دارم که برای خودم میگم، ولی ممکنه کسی با من در بعضی از اونها، هم عقیده باشه.

مورد اول اینکه : بی گدار به آب نزنین! یا به قولی، فکر کار بهتر از خود کار هست!  خودتون رو درگیر کاری نکنین که بعدا پیشمونی داشته باشه! لااقل کاری که میشه برای این مورد کرد اینه که تا میشه ، در مورد کاری که میخوایم انجام بدیم، فکر و تحقیق و مشورت و صبر و آینده نگری کنیم.

مورد دوم: بله، بازی های زیادی و بازی سازهای زیادی همین الانش دارن از این صنعت پول در میارن! خودمم چندین مورد رو میشناسم! اما ، 99% این افراد مورد یک رو رعایت کردن و 1% ممکنه کارشون شانسی گرفته و دیده شده!
در اینکه بازی سازی پول داره توش، شکی نیست، اما باید دید این پول رو با چه ایده ای؟ چه بازاری؟ چه دیدگاهی؟ چه برنامه ریزی؟چه آینده ای؟ و ... می سازین!
صنعت بازی سازی، همین الانشم  از فیلم و سینما، درآمد بیشتری داره، منتهی رسیدن به این درآمد، سختی هایی داره که تقریبا تمام کسانی که یک بازی ساخته باشن( هر چقدر کوچیک ) یه ذره از اون رو درک کردن! ولی این راه، پر از پیچ و خم هست و مسیر صاف! و البته پر از دست انداز!

در ره منزل لیلی که خطرهاست در آن!  شرط اول قدم آنست که مجنون باشی

مورد سوم : اصول رو رعایت کنین!
دوستی دارم که همین چند روز پیش یک بازی در سبک اکشن (بازی جنگنده آسمان؛بمبر فانتوم ) رو توی کافه بازار گذاشت و تمام موارد از گرافیک و برنامه نویسی و انیمیشن ، کار خودشه! اما زمانی که به بازار پیام داد که بذارن برگزیده ی (حداقل ) بخش اکشن! قبول نکرد بازار! و چندین مرتبه س که بازار بهش میگه فضای کلی بازی با UI و ... با هم جور نیست! و به قول خودشون اصول رو رعایت نکردین!
حالا منظورم از اصول، کلا اصول این طوری نبود! ولی کلا میخواستم بگم که بازی سازی اصولی داره که حتی یه بازی ساده مثل فلپی برد هم اونا رو رعایت کرده! تا برسه به بازی های Call Of Duty !
این اصول از گرافیک و صدا و برنامه نویسی گرفته تا ماکتینگ و فروش و ...
یک بازی ساز یا تیم بازی سازی، بایستی در این زمینه ها ( در همه ی این زمینه ها ) تجربه یا دانش داشته باشه!

هیچ کس از پیش خود چیزی نشد
هیچ آهن خنجر تیزی نشد
هیچ قنادی نشد استاد کار
تا که شاگرد شکر ریزی نشد

مورد چهارم: پول خوبه! اما به چه بهایی؟ زمانی شما از پولی که بدست آوردین لذت میبرین ( این دنیا و اون دنیا ) که برای بدست آوردنش، اصول اخلاقی، شرعی، قانونی ، وجدانی و ...رو رعایت کرده باشین! حالا این اصول میخواد در حق خودتون بوده باشه یا در حق سایرین!
یعنی برای بدست آوردن پول، خودتون رو به کشتن ندین! بقیه رو به زحمت نندازین! و ووووووو!
خب ! دیدن موفقیت بقیه خوبه! ولی یه شعری هست که میگه: در رسیدن به درآمد از بازی سازی! رنج‌هایی کشیده‌ام که مپرس!

موارد دیگه رو بقیه بگن! ( خسته شدم از تایپ کردن!خخخ
یا علی

پاسخ

سپاس شده توسط: amin COD ، hasansanaei ، wof team ، hamedbz ، kakmamad
ما مخلص شما آقا مصطفی هم هستیم
در مورد رعایت اصول و بی گدار به آب نزدن باید بگم که قرار نیست بی گدار به آب بزنم
الان سه ساله دارم با کانستراکت کار میکنم و تا حدی با اصول آشنایی دارم
ولی خودمم یه جمله گفتم که بهش اعتقاد دارم اینکه یا از مهارت هات استفاده کن یا مهارت های جدید یاد بگیر
من حتی اگه برای ساخت بازی هام اصول رو بلد نباشم میرم یاد میگیرم بالاخره اون کسی هم که call of duty رو میسازه از بچگی که بلد نبوده کمکم یاد گرفته...منم همینطور
سازنده بازی جنگنده آسمان رو هم سه سالی میشه که میشناسم توی کانال تلگرامش هستم و باید بگم قبلا هم چندین بازی خلاقانه درست کرده بود ولی خب همیونطور که شما گفتید بی گدار به آب زده بود و کارش نگرفت

و مورد چهارم رو هم ربطش رو نفهمیدم واقعیت
من که می خوام از بازیسازی پول در بیارم نه دزدی 4 
به هر قیمیتی هم نیست به قیمت تلاش و زحمتی که میکشم
دو تا کارگر رو بفرست توی بیابون بگو 12 ساعت کار کنید
یکی شون میره شروع میکنه با بیل به کوه زدن اون یکی شروع میکنه به زمین کندن
آخر شب هر دو 12 ساعت کار کردن ولی یکیشون فقط یه خراش روی کوه کشیده و اون یکی پی یک ساختمان رو درست کرده
تلاش هم باید درست باشه...و وقتی درست باشه قطعا آدم انتظار چیز های خوب و بزرگ رو داره
حرف من اینه...درست و حسابی تلاش کنیم و انتظار درست و حسابی هم داشته باشیم
سهراب سپهری

ﺑﻪ ﮐﺠﺎ ﺑﺎﯾﺪ ﺭﻓﺖ؟
ﺑﻪ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﭘﯿﻮﺳﺖ؟
ﺑﻪ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﺩﻝ ﺑﺴﺖ
ﺣﺲ ﺗﻨﻬﺎﯼ ﺩﺭﻭﻧﻢ ﮔﻮﯾﺪ :
ﭼﻪ ﺳﻮﺍﻟﯽ ﺩﺍﺭﯼ؟!
ﺗﻮ " خدﺍ " ﺭﺍ ﺩﺍﺭﯼ
" ﺧﺪﺍ "
ﺍﻭﻝ ﻭ ﺁﺧر با توست....

پاسخ

سپاس شده توسط: mostafanastary ، hasansanaei
داداش من بیشتر از شعرایی که گذاشتی لذت بردم 242424
بقیه دوستان با تجربه هم زحمت بکشن و حرفای امیدوار کننده بزنن بلکه ما روحیه بگیریم برای ادامه
  پاسخ

سپاس شده توسط: mostafanastary ، hasansanaei
(1398/8/23، 07:04 عصر)amin COD نوشته است: ما مخلص شما آقا مصطفی هم هستیم
در مورد رعایت اصول و بی گدار به آب نزدن باید بگم که قرار نیست بی گدار به آب بزنم
الان سه ساله دارم با کانستراکت کار میکنم و تا حدی با اصول آشنایی دارم
...

امین جان شما لطف داری، من صحبت های شما رو تصدیق کردم، بیشتر روی صحبت با خودم بود البته و اینکه برای دوستانی که تازه کار هستند. و البته این یک راه بی پایانه و به نظرم هممون تازه کاریم!(دور از جون دوستان، خودمو گفتم بازم!!)
ولی در کل، نظراتمو گفتم...

در مورد مورد دزدی کردن، بازم روی صحبتم با شما نبود. کلی میگم، منظورم اینه که از راه درستش برسیم به چیزهایی که میخوایم وگرنه پول و ثروت، در هیچ دین و آئینی نهی نشده و صد البته مسلمون جماعت، باید ثروتمند باشه.

mahdi.p عزیز، ممنون. سرچ بزن بقیه ی ابیات شعرها رو هم بخون(اگه اهل شعر هستی)

پاسخ

سپاس شده توسط: amin COD ، hasansanaei ، mahdi.p ، S.L.F ، مهدی یار2
مخلصیم 4 4 4
سهراب سپهری

ﺑﻪ ﮐﺠﺎ ﺑﺎﯾﺪ ﺭﻓﺖ؟
ﺑﻪ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﭘﯿﻮﺳﺖ؟
ﺑﻪ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﺩﻝ ﺑﺴﺖ
ﺣﺲ ﺗﻨﻬﺎﯼ ﺩﺭﻭﻧﻢ ﮔﻮﯾﺪ :
ﭼﻪ ﺳﻮﺍﻟﯽ ﺩﺍﺭﯼ؟!
ﺗﻮ " خدﺍ " ﺭﺍ ﺩﺍﺭﯼ
" ﺧﺪﺍ "
ﺍﻭﻝ ﻭ ﺁﺧر با توست....

پاسخ

سپاس شده توسط: hasansanaei
سلام

موضوع تقریبا آزاد هست ؛ اگرم نیست از استارتر پیشاپیش عذر میخوام .

ی چیزی که توی انجمن کانستراکت خیلی بهتر و واضح تر از انجمن های دیگه دیده میشه فاصله سنی دوستان هست ، به غیر مصطفی جان که جای استاد و پدر ما هستند بقیه نهایتا با 4 . 5 سال فاصله توی یک رنج و یک افکار ذهنی هستیم .
اگر مصطفی رو جدا از بقیه حساب کردم بخاطر این هست که ایشون به هر حال به تنهایی باید خرج خانواده رو بده و کارش سخت تره به طور کلی .

از خودم شروع میکنم ، توی سنی که از خدا گرفتم تا به امروز و حتی شاید تا مدت ها دیگه هر کاری کردم فقط شکست خوردم ، حتی اگر موفقیتی هم داشتم موقتی بوده ... حتی توی درس هم بهترین بودم که بخاطر هزینه و نحوه تدریس مسخره توی ایران تصمیم گرفتم اونم ول کنم ، ورزشم ی مدت حرفه ای دنبال میکردم ، مصدوم شدم کلا خونه نشین شدم ، برنامه نویسی هم مدت زیادی هست انجام میدم ، اما تا حالا هرکاری کردم شکست خوردم ، به غیر از 2 مورد ، که یکیشون رو دقیقا 13/1/1394 تاسیس کردم که یک بازی آنلاین در سبک استراتژیک بود که درآمد خوبی هم داشت ، نسبت به سال 94 که ماهیانه حقوق ی کارگر 600 . 700 ت بود ، من ماهی 4 میلیون سود خالص داشتم ؛ بازی هم با زبان PHP و تحت وب ساخته شده بود ، اما خب تهش شکست خوردم ، البته نه فنی ، بلکه سرویس دهنده سرور ما دزدی یا به عبارتی کلاه برداری کرد و رفت ، سرویس ما هم حدود 20 روز قطع بود بعد هم متاسفانه دیگه هیچ وقت کاربران ما برنگشتن . کل عمر این بازی 1 سال بود .
بعد اونم هرکاری کردم باز شکست خوردم .
تا 2 سال پیش برنامه لایکآنی رو ساختم با همین کانستراکت 21
اسمشو نمیذارم پیروزی یا موفقیت ، اما بالاخره بعد از 2 . 3 سال تونستم درآمد ماهیانمو بالاتر از ماهی 2 میلیون ببرم .
البته این نرم افزار و توی تلگرام و اینستاگرام خیلی تبلیغ کردم ولی خب سال پیش هم به دلایلی کلا برنامه رو از دسترس خارج کردم .

ولی خوبی این سال ها این بود که برام شد تجربه .
ی چیزی که همیشه همه ی ما ( همه ایران هم میشه گفت یا شاید مردم دنیا یا ... )
چه میدونم عجله های بی خودیه ، مثلا اگر توجه کرده باشید من سر انتشار پروژه شتاب با اینکه 1.5 سال وقت گذاشتم اما بازم عجله داشتم زود انتشارش بدم ، در حالی که اصلا این موضوع لازم نبود . در حال حاضر اون پروژه رو کنار گذاشتم تا ی مدتی از فکر انتشار بد موقع اون هم بیام بیرون . ولی روی پروژه های دیگه دارم وقت میذارم ، کار میکنم ، اصولی و ذهنی و مطمئن هستم بالاخره ی روزی به همین زودیا با یکی از همین پروژه ها به موفقیتی که تمام این سال ها دنبالش بودم دست پیدا میکنم . Amin یکم دیر به این موضوع پی برد که باید فرکانس های محدود کننده مغز و حذف کنی تا بتونی از زندگی بدون محدودیت لذت ببری ، اما الان هم به نوبه خودش فوق العاده هست و میتونه در آینده موفقیت بیشتری داشته باشه .
مهم نیست تا الان چقدر پول درآوردید یا در نیاوردید ، من هیچ وقت هیچ جایی حتی توی خونه به مادرم و خانواده خودمم نگفتم هیچ وقت که چه کار هایی دقیقا از دستم بر میاد ، از اینکه دارم ی کارایی میکنم و حتی بازی هایی که ساختم میدونن اما دقیقا نمیدونن چه کار هایی از دستم ساخته هست.
من هیچ وقت نگفتم خوبم و بهترین هستم چون هیچ کسی نیست ، اما اینو حداقل خودم میدونم که خودمو توی این کار از هرکسی بیشتر قبول دارم و مهم اینه که من چی فکر میکنم ، اگر حتی الان هم بهترین نباشم یا به عنوان بهترین کسی نشناسه منو میرم به سمتی که مجبور بشن بشناسنم ...

مسلما همتون با خواننده های زیر زمینی آشنا هستید دیگه ؛ ما همون زیر زمینی ها هستیم ورژن بازی ساز هاش ! اگر از بین اون همه آدم های شکست خورده و زخم خورده از جامعه الان توی جاهای بزرگی وایسادن پس چرا ما نباید توی حوضه خودمون اینطوری باشیم ؟
تعدادشون واقعا کم نیست ! بزرگترینشون هم که بین المللی هم هست همین امینم هست ، یا نسخه ایرانیش یاس هست ، ببینید از کجا اینها رسیدن به کجا ... برید بیوگرافی بدون سانسور زندگی امینم و یاس رو توی یوتیوب ببینید ؛ مسلما زندگی های ما هرچقدر هم بد باشه به بدی زندگی امینم نیست و نخواهد هم بود اینو اطمینان دارم ، سختی رو همه دارن من خودم نقاط تاریکی توی زندگیم دارم که هیچ وقت دوست ندارم به اون روزا برگردم ، پس برای اینکه هیچ وقت دوباره این نقاط تاریک برامون روشن نشن باید از تاریکی بکشیم خودمونو بیرون .

سخنان پایانی ولی طولانی من هم اینه که ؛ 
از هرچیزی که مانع رسیدنتون به موفقیت میشه رد بشید ، اسمشم میخواید بذارید دل سردی ، نابود کردن یا هرچیزی بهتره . حتی اگر خانواده و مادرتون هم منابع موفقیتتون میشه سعی کنید بهشون توجه نکنید ، من خودم زمانی که خانوادم روی اعصابم هست سعی میکنم اول خودمو آروم کنم و بعد برم بیرون ، بعد برمیگردم و با هدست و صدای آهنگ تا ته آرامشمو نگه میدارم . حتی اگر دلبستگی هاتون جلوی موفقیتتون رو میگیره ول کنید ، مصطفی ی حرفی زد ، گفت پول به چه قیمتی ؟ من ، ما و همه ی ما هرچی که الان داریم میکشیم بخاطر بی پولیه ! هرچیزی که امروز باعث زودرنج شدن من میشه بخاطر بی پولی مادر و پدرم بوده ، هرچیزی که امروز باعث میشه ی بچه 14 ساله رو بیاره به این موضوع که الان دنبال پول باشه بخاطر مادر و پدرشه ... اینارو نمیگم که برید مادر و پدرتونو بکشید که چرا پولدار نیستید ، اما اینارو حداقل میگم که دیگه ما هم این اشتباهات رو تکرار نکنیم ، خود من بخاطر همین وضعیت مالیم از تمام چیزایی که دوست داشتم زدم تا بتونم با خیال راحت کار کنم ، دل سردی و جدا بودن از بقیه بهترین دوایی که برای ما آدمای بی پول و تنها معجزه میکنه ، از موقعی که دلبستگی هامو از بین بردم خیلی دارم با راندمان بهتری کار میکنم . 24 ساعت شبانه روز کلا 3 یا 4 ساعت میخوابم ولی به همه کارام میرسم و همینطوریم بهتره .

به قیمت اینکه به موفقیت برسید رو باید خودتون تعیین کنید ، یا میتونید روزای تعطیلتون تا لنگه ظهر بخوابید و بعدشم بلند بشید و برید بیرون بازی یا گیم زدن با سیستم و کنسول و دختر یا پسر بازی و ... یا اینکه میتونید بشینید توی خونه ، خوب بخوابید خوب بیدار بشید و به کاراتون برسید و به چیزایی که میخواید حداکثر توی 5 سال برسید ...
من دیگه داره سنم به جایی میرسه که اگر نجنبم تا چند سال دیگه نه شغل درست و درمونی دارم نه درآمدی .
اگر هنوز 13 . 14 سالتون هست هنوز 4 . 5 سالی وقت دارید اما اگر دارید به نزدیکای 18 سالگی میرسید دیگه وقت بچه بازی و مسخره بازی های بچه گانه رو ندارید ، حداقل توی این زندگی و توی ایران دیگه خبری از این قضایا نیست .
سامر تایم و فری تایم و اینا مال خارجیا و بچه سوسولای بالا شهریه شکم سیره ، ما نهایتا باید خودمون تلاش کنیم به ی جایی برسیم تا حداقل فرزندان ما دیگه مشکلاتی که ما داشتیم رو نداشته باشن ، حداقل اونا از سامر تایم و چیزایی که ما نتونستیم بهره ببریم بهره ببرند .

هرچند لفظم کمی تند بود ولی گاهی لازم میشه .

موفق باشید .
  پاسخ

سپاس شده توسط: mostafanastary ، wof team ، mahdi.p ، amin COD ، hamedbz ، kakmamad ، Americanboy

بله، خوشبختانه و از طرفی متاسفانه! من هزینه های زندگیم در حال حاضر بالاس، خوشبختانه به خاطر اینکه زندگی خودمو دارم و کار و خانواده و متاسفانه به علت شرایط فعلی جامعه، درآمدها کاملا هزینه میشن و نمیشه باهاشون سرمایه گذاری جدید کرد و یا کار جدید رو استارت زد، اما در نهایت بازم خدا رو شکر ...

منتهی حسام، در تکمیل صحبت خانواده ی فقیر یا متوسط که شما میگی، یک جمله ی کلیدی هم هست که میگه:
اگر فقیر به دنیا آمده اید، مقصر نیستید! اما اگر فقیر از دنیا بروید، مقصرید!

و البته بازم میگم، پول داشتن، قیمتی داره، و نباید این قیمت هر چیزی باشه!
  پاسخ

سپاس شده توسط: hasansanaei ، mahdi.p ، amin COD ، kakmamad
به‌نظر من اکثر بچه های انجمن یه مشکلی دارند.

۱- کم پولی: مگه کسایی مثل حق بزوس و جک ما، پولدار بودند؟ ولی امروز پولدار تریم هستند. باید تلاش کرد و ناامید نشد. من تلاش و ناامید نشدن آقا حسام رو تحسین میکنم. مخصوصا برای نوشتن مطالبش که هر چی بخونی تموم نمیشه. واقعا ممنون.

۲- نداشتن ایده ی خوب: بعضی ها هستند که بازی با ایده ی خیلی بدی می‌سازند و انتظار دارند که گیمرا خوششون بیاد، من به این نوع افراد توصیه میکنم برن اول خودشون رو جای گیمر بزارن و بفهمم گیمر ها چی میخان. باید ایده ،ناب باشه . اکثر این افراد هم به دلیل گیمر نبودن در بچگیشون این مشکل رو دارند.

۳- نداشتن گرافیست : این مشکل رو میشه گفت به خاطر کانستراکت هست که گرافیست ها چون میگن بازی هایی که با انجین کانستراکت ساخته شده ، خوب نیستن و .... در این مورد باید خیلی زحمت کشید تا به گرافیست خوب پیدا کرد. که البته گرافیست خوب کم هست. و به خاطر همین بیشتر بازی های انجمن ناموفق هستند.

۴- همکاری نکردن : به این افراد توصیه میکنم که همکاری کنم.و یا گروه بزنن، یا به گروهی بپیوندند.اگه به صورت تکی کار کنن ممکنه یه مشکلاتی داشته باشند.

۵- تلاش نکردن و ناامیدی : این گونه افراد باید گذشته رو فراموش و آینده نگر باشند. و نگند که این همه کار کردیم و شکست خوردیم، این دفعه هم شکست می خوریم. ما اصلا شانس نداریم. (البته منظورم آقا حسام نیست، چون ایشون بازم تلاش میکنند و ناامید نمی شوند)

خوشبختی نمیتونه مسافرت کردن باشه، داشتن باشه، بدست آوردن باشه یا حتی پوشیدن !
خوشبختی یک تجربه معنوی از زندگی کردن هر دقیقه از زندگیتان با عشق، لذت و قدردانی است
__دنیس ویتلی
  پاسخ

سپاس شده توسط: hasansanaei ، mahdi.p ، wof team ، amin COD ، mostafanastary ، Zahra By
امین جان داری بیش از حد تند میری.
از مارکت ایرانی هم خیلی خوب میشه پول درآورد کما اینکه خیلیا ازش درآمد فضایی دارن.
گوگل پلی هم شاید دانلود بالا بگیره بازیت ( که خیلی سخته ) ولی درآمد داشتن بخاطر تحریم‌ها تقریبا نشدنیه.
میتونی درآمد بازیهای گوگل پلی رو با sensortower یا app annie چک کنی.
پس بهتره تمرکزت رو بزاری رو مارکت داخلی چون خیلی بکر و دست نخورده است هنوز.
درآمد بالا داشتن از بازی ربطی به آفلاین یا آنلاین بودنش نداره. منچرز و کویینز او کینگز آنلاینن و درآمد فضایی دارن در مقابلش گلمراد و آمیرزا هم هستن که آفلاینن و درآمدشون اندازه ی اوناس.
شما باید بازیت موتورش درست کار کنه، برای کاربر لذت بخش باشه و نکات مهمی که برای پیاده سازی پرداخت درون برنامه وجود داره رعایت کنی که بتونی درآمد خوبی داشته باشی.
اینجوری نیست که بازی رو بدی بیرون لم بدی بیرون پول واریز بشه به حسابتون. باید مدام رفتار کاربرا رو آنالیز کنید و مدام بازی رو بهتر کنید.
بعضی از نکات رو من قبلاً هم تو تاپیک های دیگه هم گفتم ولی فکر نکنم کسی گوش کرده باشه آنچنان.
در آخر بنظرم برید به پادکست رویداد رشدینو گوش بدید. کلی از سازنده های موفق رو باهاشون صحبت کرده. من وقتی به این پادکست‌ها گوش دادم فهمیدم که بازی تراز اول و داشتن درآمد بالا خیلی هم سخت و غیرممکن نیست.
  پاسخ

سپاس شده توسط: mahdi.p ، amin COD ، mostafanastary ، kakmamad

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دعوت به همکاری از بازی سازان کانسراکت ٣ iflashlord 0 2,396 1400/1/21، 11:29 عصر
آخرین ارسال: iflashlord
  خرید اشتراکی کانستراکت 3 persiangamer 20 9,161 1400/1/21، 08:29 عصر
آخرین ارسال: persiangamer
  فراخوان نویسنده ARKEYA 0 1,351 1400/1/2، 07:36 عصر
آخرین ارسال: ARKEYA
  خرید سیگنالینگ سرور سایت سیرا amirho24 84 49,545 1399/12/13، 10:53 عصر
آخرین ارسال: persiangamer
  نیاز به پابلیشر Sato 0 1,531 1399/9/14، 12:22 عصر
آخرین ارسال: Sato

پرش به انجمن: