بد بودن خط ها در یونیتی
سلام دوستان 
به جاهایی که تو این عکسه خط کشیدم نگاه کنین

http://s7.picofile.com/file/8381966942/U...q2tled.png

اگه دقت کنین میبینین که اون جاها کیفیتش پایینه و خط کج شده
حالا اگه به جاهایی مثل همون هم نگاه کنین میبینین بده
مشکل از مدل نیست چون مدل رو جایی دیگه باز میکنم خوب کار میکنه
چجوری این مشکل رو حل کنم؟
چون اینجوری که هست خیلی بده اصن نمیشه خوب بازی کرد

اگه کسی راه حلی داره لطفا بگه 
مرسی 1
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام.
تا جایی که من اطلاع دارم، به مسائل مختلفی برمیگرده، مثلا مدل که low poy باشه یا high poly
میتونه از متریال هایی باشه که استفاده کردین،
میتونه از شیدری باشه که مورد استفاده قرار گرفته.
میتونه از تنظیمات گرافیکی خود یونیتی که برای اندروید میخواین خروجی بگیرین یا pc کیفیت ها رو تاثیر بذاره.
میتونه از این باشه که نور و سایه ها رو تنظیماتشو خوب تنظیم نکردین و ...مواردی از این قبیل
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1398/9/26، 05:27 عصر)mostafanastary نوشته است: سلام.
تا جایی که من اطلاع دارم، به مسائل مختلفی برمیگرده، مثلا مدل که low poy باشه یا high poly
میتونه از متریال هایی باشه که استفاده کردین،
میتونه از شیدری باشه که مورد استفاده قرار گرفته.
میتونه از تنظیمات گرافیکی خود یونیتی که برای اندروید میخواین خروجی بگیرین یا pc کیفیت ها رو تاثیر بذاره.
میتونه از این باشه که نور و سایه ها رو تنظیماتشو خوب تنظیم نکردین و ...مواردی از این قبیل

خب راه حلش چیه؟
شما بلدین؟
اگه بلدین میشه لطف کنین بیاین انی دسک ؟
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1398/9/26، 06:00 عصر)general-sherman نوشته است: سلام باید از anti aliasing استفاده کنی تا تیز بودن خطوط رو از بین ببره 

استفاده میکنم x8
  پاسخ

سپاس شده توسط:
کسی نمیدونه 22
  پاسخ

سپاس شده توسط:
من از افزونه ای برای anti استفاده نمیکنم
  پاسخ

سپاس شده توسط:
این دوتا نمونه است بالایی بدون فیلتر و پایینی با فیلتر

بدون فیلتر [تصویر:  Whitout_Anti.png]

و با فیلتر [تصویر:  WithAnti.png]

اگر به روی دست دقت کنید متوجه تغییرات میشید ، این تغییرات صد در صد روی مدل شما بیشتر هم خواهد بود میتونید از Post Proces برای بهبود گرافیکتون در یونیتی استفاده کنید اما تنظیمات مخصوصی داره
[تصویر:  Hurricanes.jpg]
  پاسخ

سپاس شده توسط: amirgame197
(1398/9/26، 11:09 عصر)general-sherman نوشته است: این دوتا نمونه است بالایی بدون فیلتر و پایینی با فیلتر

بدون فیلتر [تصویر:  Whitout_Anti.png]

و با فیلتر [تصویر:  WithAnti.png]

اگر به روی دست دقت کنید متوجه تغییرات میشید ، این تغییرات صد در صد روی مدل شما بیشتر هم خواهد بود میتونید از Post Proces برای بهبود گرافیکتون در یونیتی استفاده کنید اما تنظیمات مخصوصی داره

سلام
خب میشه تنظیماتشو بگین؟
و اینکه روی فریم ریت بازی تاثیر منفی میزاره؟
اگه میشه تنظیماتشو بگین
مرسی
  پاسخ

سپاس شده توسط:
راجع به تاثیرش روی خروجی از لحاظ سرعت اصلا اطلاعی ندارم چون برای من مهم نبوده ، من فقط برای خروجی کامپیوتر از post Proces استفاده کردم اما میدونم برای خروجی موبایل هم ازش استفاده میکنن چون کیفیت بازی رو از لحاظ گرافیکی فوق العاده میبره بالا و کارش اینه که روی دوربین بازی شما یه سری افکت قرار میده و تصویر بهتر دیده میشه ، حتی نصبش هم احتیاج به توضیح داره چه برسه به تنظیماتش ، انشالله در اولین فرصت آموزشش رو تهیه میکنم و داخل انجمن میزارم چون واقعا توضیحش داخل متن از صبر و حوصله خارجه
[تصویر:  Hurricanes.jpg]
  پاسخ

سپاس شده توسط: kakmamad
(1398/9/27، 01:37 صبح)general-sherman نوشته است: راجع به تاثیرش روی خروجی از لحاظ سرعت اصلا اطلاعی ندارم چون برای من مهم نبوده ، من فقط برای خروجی کامپیوتر از post Proces استفاده کردم اما میدونم برای خروجی موبایل هم ازش استفاده میکنن چون کیفیت بازی رو از لحاظ گرافیکی فوق العاده میبره بالا و کارش اینه که روی دوربین بازی شما یه سری افکت قرار میده و تصویر بهتر دیده میشه ، حتی نصبش هم احتیاج به توضیح داره چه برسه به تنظیماتش ، انشالله در اولین فرصت آموزشش رو تهیه میکنم و داخل انجمن میزارم چون واقعا توضیحش داخل متن از صبر و حوصله خارجه

مرسی داداش 22
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سیستمم مورد نیاز برای یونیتی 5 ^_^ Ali ^_^ 5 3,137 1402/3/5، 10:31 عصر
آخرین ارسال: M.Y
  کمترین حجم بازی محمد 82 3 753 1401/11/16، 11:29 صبح
آخرین ارسال: mostafanastary
  خروجی IL2CPP در یونیتی arshia ajoudani 2 1,157 1401/11/11، 11:09 صبح
آخرین ارسال: abedi
  خروجی وب M.Y 0 778 1401/8/1، 04:36 عصر
آخرین ارسال: M.Y
  سوال در مورد دوره شوتر اول شخص استاد رجب زاده amin hosseini 1 1,397 1400/12/20، 11:01 عصر
آخرین ارسال: ᔕinaᗪehghani

پرش به انجمن: