پروژه جدید
به نام خدا
سلام خدمت تمام بازدید کننده های انجمن 
متاسفانه در بعضی از بازی های ایرانی ضعیف بودن داستان بازی رو مشاهده میکنیم ولی در بعضی از بازی های خارجی علاوه بر داستان قوی مشاهده میشه که به بعضی از آرمان های ملی ما احانت هایی میشه که متاسفانه اقدام جدی دیده نشده علیه این کار،یکی از این اقدامات مثلا ساخت بازی با کیفیت بالا هست و همچنین داستان قوی و همچنین حمایت از آرمان ها دربازی چه به صورت محصوص و چه غیر محصوص
حالا من از دوماه پیش به فکر ساخت بازی با این ویژگی ها پرداختم و توانستم یه داستان بازی بنویسم که از نظر خودم و همچنین سازمان هاب اصفهان(یکی از حامیان بازیسازان اصفهان که میتونید با سرچ پی ببرید نقش این سازمان چیه) داستان و موضوع قوی داشت و قابل قبول بود
ولی
این داستان رو من فقط در مرحله نظر سنجی سازمان قرار دادم و به عنوان همکاری نفرستادم به دلایلی..
حالا تصمیم گرفتم که داستان بازی رو داخل انجمن ‏‪ قرار بدم و اگه بازخورد داشت این بازی ساخته و انتشار داده بشه
هست که تقریبا میشه به ماهیت داستان پی برد و از نکته جالبی که خوشم اومد معما برانگیزه و ...(تعریف نباشه ولی خوشم اومد)
حالا اگه شخصی داخل انجمن هست که از داستان خوشش بیاد و قصد همکاری داشته باشه اعلام کنه 
موفق باشید

غایب
  پاسخ

دیروز پست رو قرار دادم ولی پاک کردم و ویرایش کردم و دوباره فرستادم(برای اطلاع)
غایب
  پاسخ

سپاس شده توسط: علیرضا_
من هستم
پایه ام
ولی شرایط دارم
(پول نمیخواهم)
[تصویر:  default-yellow.svg]
  پاسخ

سپاس شده توسط: MohammadHadi
بنده حاضرم همکاری کنم و با تمام شرایط هم کنار میام ولی اگه بعد امتحانات بشه شروع کرد عالیه
کانال مطالب آرشیوی کانستراکت 2

آیدی کانال
  پاسخ

سپاس شده توسط: oak ، MohammadHadi
جالب بود داستان . بامتنتون هم خیلی خیلی موافقم . اما من چیزی تو داستان ندیدم که به متنی که نوشتید ربط داشته باشه . بهتر نبود شخصیت های ایرانی رو جای میدادید با یه داستان فوق العاده که اگه در جهان بازی معروف شد ، این متنی که نوشتید بهتر اجرا بشه ؟؟؟ البته این تفکر منه و شاید یه پیشنهاد . ولی به نظر من بیشتر میشد داستان رو با متن اول تاپیک هماهنگ کرد. 

به نظر من همین که از اسامی شخص و شهرهای غیر ایرانی استفاده کردید ، این دقیقا خلاف متن اول هست .
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط: wof team ، MohammadHadi
این اولشه نماد هاهم باید داخل بازی کار بشه
نکته هم داره که باید دقت شه و بیشتر بقیه داستان بیشتر معلوم میشه

داریس ایرانیه
و کدوم شهر نام غیر ایرانیه ،کلا اسم های شهر ها خلاصه شدن متن هست
غایب
  پاسخ

سپاس شده توسط: علیرضا_
منظورم اینه که ایرانی تر باشه که واسه همه قابل فهم باشه . مخصوصا یه خارجی
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
خب اینا به کنار
بازی های خوب رو از کدینگ و طراحخی شخصیت می شناسن
می تونیم توی یه سری وبلاگ سوری که برای اهدافمون اونارو می سازیم راجعبهش حرف بزنیم
بعدا توضیح می دهم ...
[تصویر:  default-yellow.svg]
  پاسخ

سپاس شده توسط: MohammadHadi
(1398/9/29، 06:16 عصر)محمد 82 نوشته است: منظورم اینه که ایرانی تر باشه که واسه همه قابل فهم باشه . مخصوصا یه خارجی

خب تقریبا باید فراموش شده ها بازگردانده بشند
مثلا منطقه دماجودا (دروازه میان این جهان و دنیای ارواح)

از این قبیل نکات زیاد هست
مثلا مور ها که برعکسش کنی میشه روم که تخت جمشید رو آتش زدند و بعد از حمله خشایار شاه پایتخت روم رو آتش زدیم و هنوز عقده دارند و درون فیلم ها مثلا فیلم ۳۰۰میشه مشاهده کرد
که داخل داستان یه همچین داستانی از حمله روم ها و از بین بردن بنای تاریخی و بعد حمله علیه روم ها و آتش زدن پایخت و عقده گرفتنشون هست
اینم یه اسپویل دیگه
از این نکات فراوان هست

حیف که دست و بالم باز نیست یه فیلم یا انیمیشن بسازم
ایشالله بعدا اقدام میکنم
غایب
  پاسخ

سپاس شده توسط: hasansanaei ، general-sherman ، علیرضا_ ، ᔕinaᗪehghani

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دعوت به همکاری از بازی سازان کانسراکت ٣ iflashlord 0 2,354 1400/1/21، 11:29 عصر
آخرین ارسال: iflashlord
  خرید اشتراکی کانستراکت 3 persiangamer 20 9,076 1400/1/21، 08:29 عصر
آخرین ارسال: persiangamer
  فراخوان نویسنده ARKEYA 0 1,339 1400/1/2، 07:36 عصر
آخرین ارسال: ARKEYA
  خرید سیگنالینگ سرور سایت سیرا amirho24 84 49,440 1399/12/13، 10:53 عصر
آخرین ارسال: persiangamer
  نیاز به پابلیشر Sato 0 1,519 1399/9/14، 12:22 عصر
آخرین ارسال: Sato

پرش به انجمن: