کی پستهای منو پاک می کنه ؟
همه فروم ها وقتی یک پست پاک میشه ، یک پیام یا هشدار یا اخطار به کاربر ارسال میشه که به فلان علت پست شما توسط فلان مدیر پاک شد.
این انجمن داره به مسیر خطرناکی کشیده میشه و این اشتباهات عواقب جبران ناپذیری خواهد داشت.

سپاس شده توسط: M.gh ، ᔕinaᗪehghani
من
دوست عزیز مگه قرار نشد برای تشکر و ..یا سپاس بدید یا اعتبار
نهایتش پیام خصوصی خیلی این نکته گفته شده 
بالا آوردن تاپیک برای تشکر کار درستی نیست
حالا درکل من اینکارو کردم
اگه خطا بوده گردن میگیرم اساتید تصمیم بگیرند
غایب

سپاس شده توسط: hasansanaei ، oak ، علیرضا_
(1398/10/1، 11:49 عصر)محمد هادی نوشته است: من
دوست عزیز مگه قرار نشد برای تشکر و ..یا سپاس بدید یا اعتبار
نهایتش پیام خصوصی خیلی این نکته گفته شده 
بالا آوردن تاپیک برای تشکر کار درستی نیست
حالا درکل من اینکارو کردم
اگه خطا بوده گردن میگیرم اساتید تصمیم بگیرند

سلام

محمد جان هرچند تمام حرف های شما صحیح هست ، اما در صورتی که تشکر بصورت زبانی و اعتبار یا سپاس هم همراه باشه اشکالی نداره ، گاها به زبان آوردن بعضی از چیزارو نمیشه با اعتبار یا چیز دیگه ای عوض کرد ؛
هرچند کار شما صحیح بوده ، اما به نظرم این کار چیزی نیست که روی کیفیت انجمن تاثیر بذاره و در دسته اسپم قرار نمیگیره پس میتونید ازش چشم پوشی کنید .

سپاس شده توسط: MohammadHadi ، ᔕinaᗪehghani
مدیریت یک انجمن کار پیچیده ای نیست
بخصوص اینجا که یک یوزر چند کاربره(مالتی یوزر) داره و ۵ تا مدیر آنلاین
هیچ فرومی اجازه مالتی یوزر به کاربراش نمیده
چرا اونارو تا حالا بن نکردی ؟
چن تا تاپیک دیگه هم که خیلی قدیمی تر بودن توسط مالتی یوزرا و نیو یوزرا بالا اومد!!!
چرا پست کاربر قبلی پاک نشد ؟
اعتبار انجمن بخاطر غرض ورزی یک مدیر بیسواد کاملا از بین خواهد رفت.
صحبت اصلی من پاک شدن پست و تاپیک نیست.
کسی که پایبند به هیچ گونه اخلاقیاتی نیست نباید دسترسی کامل بهش داده بشه.
اینو به ادمین سایت اطلاع میدم خودش قضاوت بکنه

سپاس شده توسط: oak
ممنون 
حالا من هی کوتاه میام

تاپیک هست

تاپیک رو پاک نکردم
غایب

سپاس شده توسط: hasansanaei ، oak ، علیرضا_ ، ᔕinaᗪehghani
دوست عزيز
چرا به خاطر يه پست این همه عصبانی میشی؟
با مدیر مربوطه صحبت شد و موارد تذکر داده شد
لطفا شما هم کمی کوتاه بیاین

سپاس شده توسط: hasansanaei ، MohammadHadi ، hamid5700 ، oak ، ᔕinaᗪehghani
(1398/10/2، 12:16 صبح)hamid5700 نوشته است: مدیریت یک انجمن کار پیچیده ای نیست
بخصوص اینجا که یک یوزر چند کاربره(مالتی یوزر) داره و ۵ تا مدیر آنلاین
هیچ فرومی اجازه مالتی یوزر به کاربراش نمیده
چرا اونارو تا حالا بن نکردی ؟
چن تا تاپیک دیگه هم که خیلی قدیمی تر بودن توسط مالتی یوزرا و نیو یوزرا بالا اومد!!!
چرا پست کاربر قبلی پاک نشد ؟
اعتبار انجمن بخاطر غرض ورزی یک مدیر بیسواد کاملا از بین خواهد رفت.
صحبت اصلی من پاک شدن پست و تاپیک نیست.
کسی که پایبند به هیچ گونه اخلاقیاتی نیست نباید دسترسی کامل بهش داده بشه.
اینو به ادمین سایت اطلاع میدم خودش قضاوت بکنه

دوست عزیز ، اولا که شما خودت در حال حاضر داری توهین میکنی و این غیر قابل قبول هست ، با این حال بنده بهتون اخطاری نمیدم بخاطر موضوعات پیش اومده .
اما درباره مولی یوزر ، بنده قبلا به این کاربر اخطار داده بودم ( قبل اینکه مدیر باشم ) ، ولی الان هم یادم رفته بود .
موضوع دیگه ، کاربرانی هم که میگید پست هایی میذاشتند رو بنده دیدم ، اما اگر حذف نکردم یا اخطار ندادم بخاطر این بود که اسپم تشخیص ندادم .

مسلما مدیران انجمن تمام تلاششون رو میکنند که انجمن همیشه پاینده باشه ، توی همین مدتی که محمد رفته بود و انجمن مدیر اجرایی نداشت کلا انجمن بهم ریخته بود ، میشه بفرمایید توی این روز های اخیر کی همچین مشکلی پیش اومده ؟؟؟

سپاس شده توسط: MohammadHadi ، mostafanastary ، wof team ، ᔕinaᗪehghani
(1398/10/2، 01:13 صبح)hesam3 نوشته است: دوست عزیز ، اولا که شما خودت در حال حاضر داری توهین میکنی و این غیر قابل قبول هست ، با این حال بنده بهتون اخطاری نمیدم بخاطر موضوعات پیش اومده .
اما درباره مولی یوزر ، بنده قبلا به این کاربر اخطار داده بودم ( قبل اینکه مدیر باشم ) ، ولی الان هم یادم رفته بود .
موضوع دیگه ، کاربرانی هم که میگید پست هایی میذاشتند رو بنده دیدم ، اما اگر حذف نکردم یا اخطار ندادم بخاطر این بود که اسپم تشخیص ندادم .

مسلما مدیران انجمن تمام تلاششون رو میکنند که انجمن همیشه پاینده باشه ، توی همین مدتی که محمد رفته بود و انجمن مدیر اجرایی نداشت کلا انجمن بهم ریخته بود ، میشه بفرمایید توی این روز های اخیر کی همچین مشکلی پیش اومده ؟؟؟

دستت درد نکنه  41
موضوع اینه که این همه تخلف های ریز و درشت انجام شده
این وسط فقط همون یدونه پست من مشکل دار بوده؟
اگر ظلم به شکل عادلانه ای تقسیم بشه هیشکی شاکی نیست .

سپاس شده توسط: hasansanaei ، oak ، ᔕinaᗪehghani
سلام باور کنید این انجمن بهترین انجمنیه که دیدم و عضوش بودم برا چند سال.امیدوارم کنار هم بخوبی ادامه بدیم.حمید جان شما هم عزیزی برامون.

سپاس شده توسط: hasansanaei ، rezamms ، amin COD ، wof team ، oak ، ᔕinaᗪehghani
(1398/10/2، 09:00 صبح)hamid5700 نوشته است:
(1398/10/2، 01:13 صبح)hesam3 نوشته است: دوست عزیز ، اولا که شما خودت در حال حاضر داری توهین میکنی و این غیر قابل قبول هست ، با این حال بنده بهتون اخطاری نمیدم بخاطر موضوعات پیش اومده .

دستت درد نکنه  41
موضوع اینه که این همه تخلف های ریز و درشت انجام شده
این وسط فقط همون یدونه پست من مشکل دار بوده؟
اگر ظلم به شکل عادلانه ای تقسیم بشه هیشکی شاکی نیست .

تا زمانی که به مدیریت به طور کامل سوار بشیم اگر تخلف ریزی هم صورت میگیره باید به بزرگی خودتون ببخشید .
هرچند محمد هادی هم سعیش در بهتر بودن انجمن از قبل و از انجمن های دیگه هست ، اینکه میفرمایید مشکل فقط پست شما بوده یا نه رو من یک جواب قانع کننده به شما میدم و اون این هست که ؛ اگر پست شما حذف شده و خلاف قوانین بوده این نوید رو میرسونه که در آینده هم اگر پست های دیگه مشابه و یا خلاف قوانین منتشر بشن حذف خواهند شد .

درضمن ما ظلم رو به صورت عادلانه تقسیم نمیکنیم ، ما عدالت رو بصورت عادلانه سعی میکنیم تقسیم کنیم .

سپاس شده توسط: MohammadHadi

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انتخاب رشته کامپیوتر M.Y 5 2,525 1401/4/11، 06:21 عصر
آخرین ارسال: M.Y
  خرید سورس بازی های شما Hamed85 4 2,167 1401/1/31، 11:02 صبح
آخرین ارسال: Hamed85
  فروش سورس شبه بازی ۴۱۱۴۸ امیرعلی فیروزبخش 0 1,372 1400/11/18، 09:09 عصر
آخرین ارسال: امیرعلی فیروزبخش
  track گوگل انالیتیکس M.Y 6 2,749 1400/10/27، 12:03 عصر
آخرین ارسال: M.Y
  نظر دوستان M.Y 7 2,482 1400/10/2، 05:44 عصر