مهم قوانین جدید انجمن
منم دو سه هفته ای به آقای ثنایی پیام خصوصی دادم حتی پیامم نخونده
کسی نمیدونه چطوری باهاشون تماس بگیرم؟؟
میشه کمکم کنید
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1400/4/22، 02:13 عصر)درجستجوی نمو نوشته است: سلام من یک اطلاعی بدم که یک هفته است تاپیک ساختم که مدیر تایید کنه هنوز تایید نشده تازه تو گرفتن جوابش هم عجله داشتم این تایید مدیر به چه درد میخورد مگه کسی تاپیک بدی ساخته؟ آخه کی میاد تو انجمن بازی سازی چرت و پرت بنویسد
سلام؛

اگر لازم نبود؛ نبود.

از خیلی وقت قبل تر از اینکه شما با واژه بازی سازی آشنا بشید توی انجمن اسپم ارسال می شد.
من حتی همین سال 99 که گذشت یادم میاد بیش از 900 اسپم تایید نشده داشتیم که همه رو آخر سال پاک کردم.
ربات ها و کاربرانی که قصدشون از عضویت فقط اسپم و تبلیغات هست زیاد هستند و باید تایید برای کاربران تازه کار باشه.
در صورتیکه کاربری تازه وارد به کاربر عادی تبدیل بشه، دیگه احتیاجی به تایید نیست.

موفق باشید.
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde
(1400/4/23، 01:00 صبح)shifter نوشته است: منم دو سه هفته ای به آقای ثنایی پیام خصوصی دادم حتی پیامم نخونده
کسی نمیدونه چطوری باهاشون تماس بگیرم؟؟
میشه کمکم کنید
دوست عزیز؛

شما که ماشالله گوشی منو سوزوندی، دست آخرم مجبور شدم گوشیمو از دسترس خارج کنم.
روز در میون هم ایمیل میزدید که همش رفته اسپم.

اگر قصد همکاری داشتم، یک پیامم می دادید بالاخره می دیدم و پاسخ می دادم.
مردم بیکار نیستن که؛ کار شما کاره کار مردم آبه؟ اون روز هم بهتون اسامی مورد اعتماد انجمن رو دادم گفتم با این افراد ارتباط برقرار کنید؛ بازم گوشی رو باز می کنم می بینم پیام فرستادید. مشکل یا سوالی هم دارید از داخل انجمن یک تاپیک بزنید و بپرسید؛ انقدر مزاحمت درست نکنید.

موفق باشید.
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نوروز 1403 hasansanaei 0 44 1403/1/2، 07:22 عصر
آخرین ارسال: hasansanaei
  عید سال 1400 + بخشش محرومیت ها hasansanaei 0 2,002 1399/12/29، 07:27 عصر
Wink مهم گروه رسمی واتس اپ انجمن کانستراکت 2 hasansanaei 0 2,771 1399/5/28، 08:18 عصر
  مهم انجمن کانستراکت 2 - نسخه 2 hasansanaei 36 20,753 1399/1/21، 11:55 عصر
آخرین ارسال: M.gh
  مهم شهادت سپهبد قاسم سلیمانی hasansanaei 0 2,345 1398/10/13، 02:38 عصر

پرش به انجمن: