خجالت آوره!!!
Thumbs Down 
سلام و عرض ادب خدمت دوستان.
از زمانی که بازیهام رو درون مارکتها قرار دادم داره برام ایمیلهایی میاد که جدا خجالت آوره. من تصور میکردم آمار دانلود و نصب و میزان کامنت مثبت و تعداد ستاره مارکتها وابستگی کامل به توانمندی, زیبایی و ارزش هر بازی داره اما الان دارم متوجه میشم که چطور بعضی بازیهای ضعیف دانلودهای بالا دارن و یا بازی با 2 هزار نصب فعال, 3 هزار کامنت مثبت داره!!!...
این نمونه ایمیلی هست که برای بنده اومده.
البته تاکید کنم که این ایمیلها از طرف مارکتها نیست ها یه وقت سو تفاهم نشه.
چون ایمیل بنده بر روی مشخصات توسعه دهنده وجود داره از منابع مختلف این ایمیلها ارسال میشه اما مشخصا این روش که حتما قابل اجرا هم هست داره خدشه به اعتبار مارکتها وارد میکنه.

[تصویر:  ibnv_13.png]
  پاسخ

21 21 24 
دمش گرم
فکر نمیکردم بازیسازی هم مافیا داشته باشه
یکی بره بهشون بگه بنده خدا ها مگه ما مریضیم برای 5000 تا کاربر که تازه فیک هم هستن 600 تومن پول بدیم
من اگه 600 پول داشتم میدادم صفحه گوگل پلی راه مینداختم که بازی هاموتوی یه مارکت درست و حسابی منتشر کنم
آقا نریمان بهشون ایمیل بده بگو برید کشکتون رو بسابید
سهراب سپهری

ﮔﺎﻫﮕﺎﻫﯽ ﮐﻪ ﺩﻟﻢ ﻣﯿﮕﯿﺮﺩ به خودم میگویم در دیاری که پر از دیوار است
ﺑﻪ ﮐﺠﺎ ﺑﺎﯾﺪ ﺭﻓﺖ؟
ﺑﻪ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﭘﯿﻮﺳﺖ؟
ﺑﻪ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﺩﻝ ﺑﺴﺖ
ﺣﺲ ﺗﻨﻬﺎﯼ ﺩﺭﻭﻧﻢ ﮔﻮﯾﺪ :
ﺑﺸﮑﻦ ﺩﯾﻮﺍﺭﯼ ، ﮐﻪ ﺩﺭﻭﻧﺖ ﺩﺍﺭﯼ !
ﭼﻪ ﺳﻮﺍﻟﯽ ﺩﺍﺭﯼ؟!
ﺗﻮ " خدﺍ " ﺭﺍ ﺩﺍﺭﯼ
" ﺧﺪﺍ "
ﺍﻭﻝ ﻭ ﺁﺧر با توست....

پاسخ

سپاس شده توسط: nariman ، tohidrajabali ، oak
بله چی فک کردید ، من خیلی وقت پیشا دنبال چنین راه هایی بودم اما هم دیدم بازی پولی رو تبلیغ نمیکنن و هم دیدم هزینه هاش بیشتر از درامداش درمیاد  4 . به خاطر همین بیخیالش شدم . به هرحال هرچیزی مافیا داره دیگه . 
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط: nariman
سلام.
بحث نصب فعال رو یه توضیح بدم :
ممکنه بازی زمانی که عرضه شده باشه تا ۵۰ هزارنصب بگیره بعد که یه مدت ازش گذشت کم کم دیگه کمتر نصب میگیره و کاربرا هم بازی رو حذف میکنن پس ممکنه الان یه بازی ۲هزار نصب فعال داشته باشه ولی ده هزارتا کامنت داشته باشه.
ولی خب این قضیه نصب و کامنت فیک خیلی دیگه کم استفاده میشه، قبلاً زیاد بود ولی الان دیگه خوشبختانه بازار موبایل و کاربراش به یه بلوغ نسبی رسیدن که یه بازی نتونه با این کارا موفق بشه.
خیلی راحت هم میتونید این قضیه رو متوجه بشید چون تو لیست پرفروش ها اگه چک کنید هیچکدوم از این بازیای دوزاری که با دوز و کلک نصب میگیرن اونجا حرفی برای گفتن ندارن.
الان واقعا بازی برای موفق شدن باید خوش ساخت باشه و در کنارش باید بحث درآمدزایی هم خوب پیاده کرده باشه. قبلاً یه بازی مثل موتوری می‌تونست با گرافیک لاتی و دیالوگای کوچه بازاری پرفروش بشه ولی الان دیگه از اون خبرا نیست.
  پاسخ

سپاس شده توسط: nariman
درسته اما من فک میکنم استودیو های پردرامد برای اومدن بازی هاشون به صفحه اول قبل اینکه مشهور بشه به مارکت ها یه هدیه ای چیزی میدن که بازی بیاد اول . الان شما بعضی موقع ها صفحه اول رو نگاه کنی بازی هایی هستن که خیلی جالب و دارای دانلود بالا نیستن ، اما چون از یه استودیوی مشهوره ، بازی اومده صفحه اول ، درصورتیکه وقتی کسی یه بازی با گرافیک خوب هم بسازه اما مشهور نباشه تا بازیش دانلود نسبتا خوبی نخوره نمیارنش صفحه اول .
استودیو بازیسازی ایروید
  پاسخ

سپاس شده توسط: nariman ، Amirhesam.KH
متاسفانه این هم یک ایمیل دیگه!!!

[تصویر:  krvz_14.png]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1398/10/23، 03:19 عصر)محمد 82 نوشته است: درسته اما من فک میکنم استودیو های پردرامد برای اومدن بازی هاشون به صفحه اول قبل اینکه مشهور بشه به مارکت ها یه هدیه ای چیزی میدن که بازی بیاد اول . الان شما بعضی موقع ها صفحه اول رو نگاه کنی بازی هایی هستن که خیلی جالب و دارای دانلود بالا نیستن ، اما چون از یه استودیوی مشهوره ، بازی اومده صفحه اول ، درصورتیکه وقتی کسی یه بازی با گرافیک خوب هم بسازه اما مشهور نباشه تا بازیش دانلود نسبتا خوبی نخوره نمیارنش صفحه اول .

نه هدیه نمی‌دن. یعنی من مصاحبه های اکثر مدیر پروژه های بازیهای معروف رو شنیدم هیچکدوم نگفتن ما پول دادیم.
اون که شما میگی بحث سابقه اس. مثلا یه استودیو مثل مدریک یا نردبان اندیشه یا تاد یه بازی جدید بده بیرون کافه بازار حمایت می‌کنه چون با توجه به تجربه های قبلی می‌دونه این بازی هم مثل بازیهای قبلیشون می‌تونه پرسود باشه. کافه بازار یه نهاد خصوصیه و مهم ترین موضوع برایش درآمد زاییه.
استدیوهایی هم که کار اولشونه مجبورن اعتماد کاربرا رو جلب کنن تا بعدش کافه بازار ازشون حمایت کنه و نصب بالا بگیرن.

(1398/10/23، 03:31 عصر)nariman نوشته است: متاسفانه این هم یک ایمیل دیگه!!!

[تصویر:  krvz_14.png]

اینا خیلیاشم کلاه برداریه.
مثلا همین بالا اومدن تو سرچ مارکت ها خودش یه بحث مهم به اسم ASO یا App Store Optimization هست که زیرمجموعه علم جذب کاربر یا Aqusition قرار میگیره. مطالب رایگان و زیادی هم تو نت ازش موجوده ولی این داره ۵۰۰ هزارتومن بی زبون میگیره همین چیزا رو بگه ?
  پاسخ

سپاس شده توسط: MohammadHadi ، nariman ، arian ، oak
خب این ها چند سال پیش برای من پیش اومده بود ...

نمیدونستم اینقدر براتون جالب و شگفت انگیز باشه وگرنه خیلی وقت پیش میذاشتم شگفت زده بشید  23

غیر از همه اینا ، من 600 هزار تومان دادم به عدد که حدودا 1000 . 1200 نصب فعال به عرض یکی دو روز برای من اومد ؛ خب من وقتی میتونم با 600 هزار تومان بدون دردسر مثلا توی عدد تبلیغ کنم و تا حدود 1500 نصب بگیرم ؛ چرا برم 600 هزار تومان بدم 5 کا نصف فعال فیک بخرم ؟؟؟

غیر از اون من قبلا هم بهتون گفتم با خرج حدود 1 میلیون میتونید توی اینستا و تلگرام تبلیغاتی رو انجام بدید که حداقل 4 .5 کا نصف فعال و واقعی به دست بیارید ...

میدونید با 1 میلیون میشه 200 کا تبلیغات گسترده تلگرام زد ... از تجربه ای که من دارم با این 200 کا اگر اپتون خوب باشه حداقل 3000 نصف فعال و فعال میاد ...
  پاسخ

سپاس شده توسط: nariman ، mahdi.p ، MohammadHadi ، arian ، Amirhesam.KH
نصف = نصب
استودیو بازیسازی ایروید
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام آقای نریمان میتونید بگید که اون قرمز ها چیه ؟؟؟
[تصویر:  default-yellow.svg]
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انتخاب رشته کامپیوتر M.Y 5 2,462 1401/4/11، 06:21 عصر
آخرین ارسال: M.Y
  خرید سورس بازی های شما Hamed85 4 2,135 1401/1/31، 11:02 صبح
آخرین ارسال: Hamed85
  فروش سورس شبه بازی ۴۱۱۴۸ امیرعلی فیروزبخش 0 1,352 1400/11/18، 09:09 عصر
آخرین ارسال: امیرعلی فیروزبخش
  track گوگل انالیتیکس M.Y 6 2,714 1400/10/27، 12:03 عصر