سوال
سلام
دوستان شما که گفتید با کانستراکت نمیشه مارکت اندروید زد امنیت نداره
با یونیتی هم همین جریان برقراره؟
هیچ چیز نشدنی نیست!زمان برهست ولی نشدنی نه!

هیچ وقت با تمام سختی و مخالفت ها از کاری که دوستش داری رها نشو!

هروقت کسی میگه تو یه کاریو نمیتونی انجام بدی پس حتما میتونی!
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام.
دوست عزیز، من دو تا سوال دارم، اولا چرا اصرار دارید با وجود چند مارکت موفق، شما هم مارکت اندروید بزنید؟ و با توجه به اینکه اینکار رو میخواید با کانستراکت یا یونیتی انجام بدید، آیا بهتر نیست به فکر جاوا یا فلاتر و امثال اینها باشید؟

پاسخ

سپاس شده توسط: mahdi.p ، big-man
(1398/10/26، 01:35 عصر)mostafanastary نوشته است: سلام.
دوست عزیز، من دو تا سوال دارم، اولا چرا اصرار دارید با وجود چند مارکت موفق، شما هم مارکت اندروید بزنید؟ و با توجه به اینکه اینکار رو میخواید با کانستراکت یا یونیتی انجام بدید، آیا بهتر نیست به فکر جاوا یا فلاتر و امثال اینها باشید؟

من بحث هامو سر سوال اول کردم. بعد هم سوال پرسیدم و گرنه می خوام با زامارین بزن اگه با یونیتی بشه واقعا ساده تره اگر نه که کارمو ادامه بدم الان هم دارم سایت رو تکمیل میکنم

پاسخ

سپاس شده توسط: big-man
با احترام به ایده ای که دارید، باید عرض کنم که به نظرم بهتره وقت ارزشمندتون رو برای یک ایده ی دیگه صرف کنید، الان مارکت های اندروید به اندازه ی کافی وجود دارند و برای اینکه یک مارکت بخوبی دیده بشه، حداقل چندین میلیارد تومن هزینه لازمه. نیروهای پشتیبانی، سرور، برنامه نویسان وب و اندروید و ده ها مورد دیگه.

اما در مورد یونیتی؛ من همین الان برای یک شرکت، دارم اپلیکیشن بزرگی رو با استفاده از یونیتی توسعه میدم، منتهی استفاده از یونیتی برای این پروژه ای که داریم، نیاز بود، وگرنه برای مارکت، پیشنهاد نمیکنم اصلا.
  پاسخ

سپاس شده توسط: mahdi.p
(1398/10/26، 01:51 عصر)mostafanastary نوشته است: با احترام به ایده ای که دارید، باید عرض کنم که به نظرم بهتره وقت ارزشمندتون رو برای یک ایده ی دیگه صرف کنید، الان مارکت های اندروید به اندازه ی کافی وجود دارند و برای اینکه یک مارکت بخوبی دیده بشه، حداقل چندین میلیارد تومن هزینه لازمه. نیروهای پشتیبانی، سرور، برنامه نویسان وب و اندروید و ده ها مورد دیگه.

اما در مورد یونیتی؛ من همین الان برای یک شرکت، دارم اپلیکیشن بزرگی رو با استفاده از یونیتی توسعه میدم، منتهی استفاده از یونیتی برای این پروژه ای که داریم، نیاز بود، وگرنه برای مارکت، پیشنهاد نمیکنم اصلا.
درکل جز مارکت یونیتی امنیت کافی رو داره یا مثل کانستراکت هست؟
میخوام بدونم بیام سمت یونیتی یا نه برنامه نویسی رو ادامه بدم؟

پاسخ

سپاس شده توسط:
من منظور شما رو از امنیت نمیدونم، اما اگه منظورتون استخراج کدهای برنامه ها و بازی هایی هست که با یونیتی ساخته میشه، باید بگم که از کانستراکت امنیتش بیشتره، اما بازم میشه فایل ها و کد ها رو بدست آورد.
بازم بستگی داره که منظور شما از امنیت چی هست؟
  پاسخ

سپاس شده توسط: mahdi.p
به نظر من اصلا هیچ کدوم امنیت نداره
هرچی کد گزاری کنی بازم میتونن هر فایلی رو از تو بیلد های یونیتی در بیارن
وگرنه این همه بازی که با یونیتی ساخته شده که مد نمیشد
حتی اونایی که خیلی سرسخت بودن
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سیستمم مورد نیاز برای یونیتی 5 ^_^ Ali ^_^ 5 3,134 1402/3/5، 10:31 عصر
آخرین ارسال: M.Y
  کمترین حجم بازی محمد 82 3 752 1401/11/16، 11:29 صبح
آخرین ارسال: mostafanastary
  خروجی IL2CPP در یونیتی arshia ajoudani 2 1,156 1401/11/11، 11:09 صبح
آخرین ارسال: abedi
  خروجی وب M.Y 0 778 1401/8/1، 04:36 عصر
آخرین ارسال: M.Y
  سوال در مورد دوره شوتر اول شخص استاد رجب زاده amin hosseini 1 1,397 1400/12/20، 11:01 عصر
آخرین ارسال: ᔕinaᗪehghani

پرش به انجمن: