ایراد گرفتن سپر گوگل پلی
سلام دوستان من اقا ما موفق شدیم بازیمون رو توی نسخه اولیه بسازیم با کردوا خروجی گرفتم و با توسل به یه راهی که یکی از دوستان گفت تبدیل کنم به apk حالا وقتی رو گوشی نصب میکنم ارور مخصوص سپر گوگل پلی رو میده که جلوشو بگیرم پاک کنم یا ادامه بدیم 

خوب اصولا این ارور رو روی گوشی هرکی بده فکر میکنه یه ویروسی چیزی توشه چیکار کنم این ارور رو نده 

مرسی بابت راهنمایی پیشاپیش
 1 هرچه در جستجوی آنی آنی  1  
  پاسخ

سپاس شده توسط:
اولا گوشیتون صد  در صد سامسونگه

دوما بازی رو براشون بفرستین تا دیگه مشکلی پیش نیاد

سوما مشکل از کی استورتون هست که گوگل پلی ناشناخته میدونتش و باید یه کی استور حرفه ای بسازید
کانال مطالب آرشیوی کانستراکت 2

آیدی کانال
  پاسخ

سپاس شده توسط: tohidrajabali
سلام . مشکل از کی استوره . چون اولین بازیه کی استور ناشناخته است . توی گوگل سرچ کنید خطای سپر ایمنی . اونجا یکی از سایت هارو بزنید ، تو سایت یه لینک هست مربوط به ساپورت گوگل . اون رو بزنید ، فیلدهای خواسته شده رو پر کنید ، توضیحات کامل و خوب بزنید و بفرستید . منم یه کی استور جدید ساختم همین مشکلو داشتم ، اینکارو کنی 10 ، 15 روزه حل میشه . تو بازیتو بفرست واسه مارکت ها اون خودش حل میشه ، اگرم مشکلی باشه بهت ایمیل میدن ، اگرم نه که چیزی نمیگن خودت باید تست کنی ببینی برطرف شده یانه . به هرحال پول الکی به اینایی که میگن کی استور میسازیم و ... نده ، مشکلت اینطوری حل میشه . اینکارو که کنی کی استور شناخته میشه و واسه بازی های بعدی دیگه گوگل ایراد نمیگیره . اولش سخته . موفق باشی
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط: tohidrajabali
(1398/10/30، 02:40 صبح)kiarash نوشته است: اولا گوشیتون صد  در صد سامسونگه

سوما مشکل از کی استورتون هست که گوگل پلی ناشناخته میدونتش و باید یه کی استور حرفه ای بسازید
مرسی دنبالش میرم
 1 هرچه در جستجوی آنی آنی  1  
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1398/10/30، 11:02 صبح)tohidrajabali نوشته است:
(1398/10/30، 02:40 صبح)kiarash نوشته است: اولا گوشیتون صد  در صد سامسونگه

مرسی دنبالش میرم

از نظر من سمت روش کی استور حرفه ای نرید و همون روش ارسال به گوگل پلی رو در نظر بگیرید
کانال مطالب آرشیوی کانستراکت 2

آیدی کانال
  پاسخ

سپاس شده توسط: M.gh

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده خرید درون برنامه مایکت در وب ویو Arianm 3 840 1402/4/25، 12:01 عصر
آخرین ارسال: Arianm
Wink سیستم شخصی سازی خودرو Arianm 1 389 1402/4/24، 05:21 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  علت بازی نشدن وقتی نصب شده amirhosseinalizadehgharebaba81 1 313 1402/4/23، 02:22 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  چگونگی اجرا بازی روی ه‍است ایران (:--ALI--:) 8 1,461 1402/3/24، 04:50 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  وصل شدن به روح هاست قبلی :) amirhosseinalizadehgharebaba 2 2,026 1401/11/2، 09:43 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba

پرش به انجمن: