بعد از گذشت سال ها هنوز این انجمن و اعضاش رو خیلی دوست دارم!
Lightbulb 
سلام دوستان { هم قدیمی و هم اعضای جدید }
خیلی خوشحالم که بعد از گذشت سال ها هنوز به انجمن میام و سوالات دوستان رو میبینم و اینکه خیلی از دوستان به مهارت بسیار بالایی رسیدن که پاسخ هم رو میدن و این یعنی پیشرفت این انجمن!
با اینکه بعد از خدمت سربازی امدم مجدد وبسایت و بازی سازی رو شروع کنم اما متاسفانه انقدر مشکلات متاسفانه زیاد شد که مجدد وبسایتم آفلاین شد و خیلی وقت ها خواستم مجدد شروع کنم منتها :
نشد...
حمایت بسیار ضعیف بود...
من هنوز در تعجبم چرا بعضی از دوستان که زحمت میکشن و آموزش تهیه میکنند و حال با مبلغ بسیار بنظر من اندک بفروش میزارن اسقبال انقدر ضعیف است؟؟
معمولا عادت کردیم {نه همه} که بدنبال رایگان یک آموزش باشیم...
دوستان من هنوزم که هنوزه تقریبا نزدیک 130 ساعت آموزش دارم که باور کنید هنوز منتشرش یا حتی ویرایشش هم نکردم منتها چون کانستراکت3 امد و تغییرات تو نسخه کانستراک2 زیاد بود تو این 2 3 سال از انتشارش بیخیال شدم!
ولی اگر
بتونم یک وقت خالی پیدا کنم {چون هم کار هست و هم موسیقی} حتما به سمت بازی سازی برمیگردم و مجدد بازی های بسیار ساده و اما جذاب مثل حرفای قبلم میسازم... هم آموزش و هم بازی سازی...

برای همه دوستان آرزوی موفقیت میکنم...
  پاسخ

سلام مرد بزرگ و دوستداشتنی آقا مهدی ابراهیمی عزیز.من خیلی خوشحال میشم شما میاید به انجمن سر میزنید.همه ما مدیون شماییم.حق نگهدارت.
  پاسخ

سپاس شده توسط: wowxpria ، hasansanaei ، blackfox ، MohammadHadi ، daiisalman ، M.gh ، ᔕinaᗪehghani
زود تر برگردید . انجمن به حضور شما نیاز داره . انشااله شاهد ساخت بازی های درجه 1 و پردرامد واسه بچه ها باشیم که بتونن از کسایی مثل شما حمایت توپ کنن .
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط: hasansanaei ، blackfox ، MohammadHadi ، daiisalman ، kakmamad ، M.gh ، Mahdibabaei M.N ، wowxpria ، ᔕinaᗪehghani
شما استاد مایی :1 ما هیچ وقت استادمون رو تنها نمیزاریم من هرچی یاد گرفتم از اموزش های شما بود واقعا بینظیرید
ارزو من بازگشت شماس تا بتونیم مثل قبلا بترکونیم بچه ها بیاین همه دوباره اوکی بشیم استادمون رو دوباره راه بنداریم واقعا من یکی مدیون شما هستم   
  پاسخ

سپاس شده توسط: kakmamad ، M.gh ، wowxpria
سلام
حیف شده که خیلی ها کمتر سر به انجمن میزنن
واقعا نیازه برگردین
الان انجمن خیلی قوی تر شده و حرفه ای تر اگه افرادی مثل شما و بقیه عزیزان برگردن کمک خیلی بزرگی میتونن بکنن
  پاسخ

سپاس شده توسط: daiisalman ، kakmamad ، M.gh ، wowxpria
من این موتور بازی سازی رو از سایت شما برای اولین بار دیدمش و دیدم که چقد عالی توضیح میدادید . و باعث شده تا الان در کانستراکت پیشرفت کنم .

اون موقع که من از سایت شما اموزش میدیدم چهارده پونزده سالم بود و پول نداشتم ولی اگه الان اموزش پولی بذارید با قدرت در خدمتتون هستم
کانال مطالب آرشیوی کانستراکت 2

آیدی کانال
  پاسخ

سپاس شده توسط: M.gh
سلام  1

امیدوارم به انجمن بیشتر سر بزنید و ..

من خیلی چیز ها را از آموزش های شما یاد گرفتم. 

پ.ن : نام کاربری تون عوض شده یا برای من عوض شده ؟ ( از MakeGames شده Wowxpria )
  پاسخ

سپاس شده توسط: petrox ، wowxpria
سلام استاد عزیز...
خیلی خوش اومدین...
  اي قلم در حرفهايت اثري نيست 

از آشنا براي من خبري نيست 

آمد اين جمعه هم گذشت اي خدا  

از يوسف فاطمه خبري نيست 
  پاسخ

سپاس شده توسط: wowxpria
آقای ابراهیمی چند تا سوال :
۱-سایت رو راه اندازی می کنید ؟ اگه اره کی ؟
۲-اموزش ها رو کی منتشر میکنین ؟
۳-ایا باز هم انجمن رو ول می کنید ؟
کانال مطالب آرشیوی کانستراکت 2

آیدی کانال
  پاسخ

سپاس شده توسط: M.gh ، wowxpria
سلام و ممنونم که بهم لطف داشتید?
اینکه وبسایت آموزشی بزنم فعلا منتفیه چون کانستراکت2 خیلی از بازی ها رو موقع خروجی دیوانه وار اذیت میکنه و خودم علاقم به موتور یونیتی خیلیه و شاید وبسایت یونیتی و کانستراکت هر 2 رو تو یه وبسایت بزنم با این تفاوت که بیام یک پروژه رو داخل یونیتی و کانستراکت با هم بسازم با قابلیت های یکسان تا دوستان هرکدومو دوست داشتند انتخاب کنند قطعا خیلی ها یونیتی رو بخاطر کد نویسی رها کردند ولی وقتی ایونت رو تو کانستراکت بزنی و همون ایونت رو بصورت کد داخل یونیتی بزنی قطعا کاربر راحت تر درک میکنه... 
اگه بخوام ادامه بدم انشالله از سال جدیده... 
  پاسخ

سپاس شده توسط: daiisalman ، nariman ، Mahdibabaei M.N ، abiate1365 ، mahdi.p ، Morj7 ، Aria ، kakmamad ، M.gh ، Amirhesam.KH ، Sambig ، ᔕinaᗪehghani

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تایپیک گفتگوی آزاد shazde 658 261,272 1401/11/25، 09:49 عصر
آخرین ارسال: LALI.ARB
  سوال : استیم hasansanaei 1 1,727 1400/7/24، 11:18 صبح
آخرین ارسال: mostafanastary
  زبان برنامه نویسی M.Y 16 8,578 1400/6/19، 03:25 عصر
آخرین ارسال: Prince
  طرح صیانت مجلس شورای اسلامی M.Y 9 4,342 1400/5/26، 02:11 عصر
آخرین ارسال: M.Y
  جشنواره بازی های هایپر کژوال Kwalee amin COD 2 3,420 1400/4/18، 07:14 عصر
آخرین ارسال: محمد40