بازی کیک بوکسور2
نریمان جان موضوعی رو به شما متذکر بشم اونم این هست که شما بازی 1 کشور رو هم بسازی برای اینکه بره صفحه اول باید با مارکت ها مکاتبه کنی !

پس اینکه دوستان میگن پیام بدید چیز الکی و پیش پا افتاده ای نیست .
شما وقتی ایمیل میدید و درخواست میکنید که بازیتون رو داخل برترین ها بذارن حتما داخل ایمیل ارسالی تاکید کنید که بذارن داخل صفحه اول " ورزشی " اینطوری اول اونجا راحت تر میذارن و بعد اگر اونجا بتونید نصب خوبی بگیرید و نظرات خوبی رو به خودتون جذب کنید میتونید درخواست صفحه اصلی رو بدید ، تمام این راندمان بین 1 تا 3 ماه طول میکشه که در صورتی که پشتیبانی خوبی داشته باشید میتونید به درآمد بسیار بالایی برسید .
  پاسخ

سپاس شده توسط: nariman ، M.gh ، MohammadHadi ، ᔕinaᗪehghani
حسام جان ممنونم از توضیحاتت.
این بازی فایتر1 اصلا پرداخت درون برنامه ای نداره. چون عملا بازی تستی بود. به غیر از تبلیعات که اونهم پشیمونم و دیگه رو هیچ بازیم نمیزارم عامل درآمدزایی دیگه ای نداره. 
عملا بازی رایگانه.
پس برای چی باید برای یک بازی رایگان با مارکتها مکاتبه کنم.
شما نظرتون کاملا درست بود بازی در حال حاضر جذابیت درازمدت برای کاربر نداره.
دلیلش هم خیلی ساده است و اطلاعات آماری گواهش هست.
الان فکر میکنم فقط تو کافه بازار حدود دوماه (فکر میکنم) رو نصب فعال 400 و خورده ای مونده. (البته کافه بازار تا 500 نشه نصب رو 200 نشون میده) 
روزی حدود 30 تا نصب جدید و همین تعداد آن اینستال و پاک کردن بازی داره.
این یعنی اینکه بازیکنها جذب بازی میشن اما زود ازش خسته میشن که حتی نمیخوان رو گوشیشون باشه.
من بیشترین نصب جدید روزانه و پاک کردن بازی روزانه رو برای این بازی دارم.
پس معلومه نظر شما و حسین جان و آقای ابراهیمی کاملا درسته.
پس برای بازی که خودم میدونم برای کاربر خسته کننده است چرا درخواست ارسال به برگزیده بدم.
یکبار دیگه سعی میکنم نکات آقای ابراهیمی رو در بازی لحاظ کنم اما اگر بازهم آمار همین باشه نشون میده که باید واقع ببین باشم و این یک بازی شکست خورده هست و پافشاری الکی روی آپ دیتهای پی در پی یک جور حماقته.
  پاسخ

سپاس شده توسط: hasansanaei ، mhp ، M.gh ، mahdi.p ، wowxpria ، MohammadHadi ، ᔕinaᗪehghani
نقل قول: اما اگر بازهم آمار همین باشه نشون میده که باید واقع ببین باشم و این یک بازی شکست خورده هست و پافشاری الکی روی آپ دیتهای پی در پی یک جور حماقته.

سلام
واقع بینی خیلی خوبه ولی شما در هیچ بازی بنظر من شکست نخوردید حتی اگر آمار فروشش کم بود یا دیده نشد چرا که شما برای ساختن اون بازی شاید بیش از 100 نکته در ساخت بازی یاد گرفتین!!!!!
و این نکته ها شاید در ساخت بازی پنجم یا دهم یا صدم شما به مرحله ای برسه که شما رو غول بکنه تو ساخت بازی !!
یهو میبینید دارید بازی میسازید که جز خودتون کسی نمیتونه ازش عیب بگیره!!
کم کم نگاه ها بدون چاپلوسی و ایمیل به اپ استور ها ، به سمت شما کشیده میشه!!
من همیشه میگم بازی بسازید عیب هاشو تا حد ممکن کم کنید قرار نیست شما از همه بازی هاتون سود ببرید قراره به مهارتی برسید که با یک بازی به سود 100 تا بازی قبلی که ساختید برسید!

موفق باشید و به راهتون ادامه بدین من مطما هستم شما پتانسل بهترین شدن تو ساخت بازی رو دارید!
  پاسخ

سپاس شده توسط: rezamms ، kakmamad ، nariman ، MdSarli ، Morj7 ، M.gh ، MohammadHadi ، ᔕinaᗪehghani
(1398/11/18، 11:19 عصر)wowxpria نوشته است:
نقل قول: اما اگر بازهم آمار همین باشه نشون میده که باید واقع ببین باشم و این یک بازی شکست خورده هست و پافشاری الکی روی آپ دیتهای پی در پی یک جور حماقته.

سلام
واقع بینی خیلی خوبه ولی شما در هیچ بازی بنظر من شکست نخوردید حتی اگر آمار فروشش کم بود یا دیده نشد چرا که شما برای ساختن اون بازی شاید بیش از 100 نکته در ساخت بازی یاد گرفتین!!!!!
و این نکته ها شاید در ساخت بازی پنجم یا دهم یا صدم شما به مرحله ای برسه که شما رو غول بکنه تو ساخت بازی !!
یهو میبینید دارید بازی میسازید که جز خودتون کسی نمیتونه ازش عیب بگیره!!
کم کم نگاه ها بدون چاپلوسی و ایمیل به اپ استور ها ، به سمت شما کشیده میشه!!
من همیشه میگم بازی بسازید عیب هاشو تا حد ممکن کم کنید قرار نیست شما از همه بازی هاتون سود ببرید قراره به مهارتی برسید که با یک بازی به سود 100 تا بازی قبلی که ساختید برسید!

موفق باشید و به راهتون ادامه بدین من مطما هستم شما پتانسل بهترین شدن تو ساخت بازی رو دارید!

خیلی خیلی ممنونم جناب ابراهیمی عزیز
شنیدن این جملات از زبان یک فرد معمولی برای من حکم دلداری و مخبت رو داشت اما شنیدن این جملات از زبان شما استاد بزرگ برام قطعا معنای دیگه ای داره...
بنده رو شرمنده و صد البته خوشحال فرمودید.
حتما به تک تک نصیحتهاتون گوش و عمل خواهم کرد...
منت سر بچه های انجمن بگذارید و حضورتون رو در انجمن پر رنگتر بفرمایید.
بازهم سپاسگزارتون هستم.
  پاسخ

سپاس شده توسط: wowxpria ، Morj7 ، hasansanaei ، rezamms ، M.gh ، MohammadHadi ، kakmamad ، oak ، ᔕinaᗪehghani
(1398/11/18، 04:54 عصر)wowxpria نوشته است: سلام تبریک عرض میکنم و چند پیشنهاد برای بهتر شدن بازیتون و رفع عیب به ترتیب : {اینایی که میگم همه استاندار هست که باید رعایت بشه در هر بازی بنظرم }
  1. استفاده از کلید بازگشت فیزیکی یا لمسی برای بازگشت به منو یا خروج از بازی (این خیلی مهمه)
  2. در خروج از بازی به هیچ وجع تبلیغ نزارید چون رو مخی هست و دو الی سه بار این اتفاق بیوفته به شخصه بازیتون رو حذف میکنم (حذف میکنند)
  3. تو لایوت انتخاب فایتر وقتی رو دکمه قرمز کلیک میشه باید دیگه نشه کلیک کرد که کاربر تند تند روش کلیک نکنه یک شرط همونجور که برای کم نوری گذاشتی برای کلیک هم بزار و اینکه با لمس کردن هر فایتر اونم انتخاب بشه وابسته به کلید نباشه الان نسل ، نسل سریع بودنه و بیشتر کارا با لمس مستقیم انجام میشه|!
  4. برای بهتر شدن سعی کن یه صدا هم برای هر کدوم انتخاب کنی که با کلیک بر روش صداش در بیاد و بهتره که یه لیست مثل مورتال کمبات میساختی یا تیکن و فقط این دوتا رو میزاشتی بقیه رو سیاه و یا قفل میکردی و میگفتی در آپدیت های جدید و یا... تا کاربر بدونه بازیت آینده داره!!
  5. گیم پلی بازی بنظر من خیلی خوبه اما در حین راند دوم تبلیغ رو حذف کن خیلی رو مخه!
  6. موقعی که ضربه خورده میشه و دفاع نمیشه سعی کن رنگ خون به صفحه گوشی هم بریزه خیلی باحاله رو زمینم جالبه منتها رو صفحه فانتزی تره!
  7. مجدد روی ادامه بازی در استوپ تبلیغ رو مخیه!
  8. و اینکه میتونی قسمت های حریف رو تیکه تیکه در نظر بگیری و با کلیک بر روی مثلا بدن ضربه مشت بزنه بر روی سر مثلا پا بزنه!
  9. برای جالب شدن هنگام ضربه خوردن ویبره به قشنگ شدنش بیشتر کمک میکنه!
  10. صفحه بازی رو با شی دوربین به حرکت در بیار نزار ثابت و خشک باشه با زوم کم و زیاد کردن بازی جذاب میشه!
  11. موقع ضربه زدن گهگاهی بازی رو اسلوموشن کن خیلی خیلی حرفه ای میشه!
  12. در تمام شدن راند تبلیغ رو مخ بود!
بازیتون خوب بود بنظرم با آپدیت های بعدی میتونید اونو تبدیل به یک بازی عالی تر کنید و رو تمام صفحه شدن و افکت ها بیشتر کار کنید حتما لیست بهترین بازیکن ها استفاده کنید!
موفق باشید!

سلام و عرض ادب مجدد خدمت استاد ابراهیمی عزیز.
دستورات شمارو انجام دادم و واقعا تازه متوجه تفاوت تفکرات بازیسازی آماتوری خودم با تفکرات حرفه ای اساتیدی مثل شما شدم.
بازم ممنونم از راهنماییهای ارزشمندتون.
من تا جایی که سواد بازی سازیم یاریم کرد دستورات شما رو اجرا کردم به جز لیست برترین بازیکنها چون بازی رکوردی نیست و نمیدونستم چطوری این آیتم رو اضافه کنم.
میخواستم خواهش کنم اگر فرصت داشتید بازی رو ملاحظه بفرمایید.
علت اینکه پیام خصوصی نفرستادم هم این بود که میخواستم از جناب ابراهیمی و سایر اساتید انجمن یک سوال مهم دیگه داشته باشم و اونم این هست که برای یک همچین نوع بازی آفلاینی بهترین روش درآمدزایی که باعث عصبانیت بازیکن هم نشه چی هست. من مشخصا در مورد خودم صحبت میکنم که بنده اصلا هنر درآمدزایی از بازیسازی رو ندارم. یا به قول آقا حسام هیچ سناریویی برای این کار ندارم. یکبار قرار بود حسین جان روش صحیح درآمدزایی رو تو انجمن تدریس بفرمایند اما میسر نشد. 
میخواستم دوستان لطف کنن و بنده رو راهنمایی بفرمایند.
فقط این نکته رو مد نظر داشته باشن که منظورم بازیهای آفلاین هست و بدیهیه که در ساخت بازی شبهه سه بعدی با انیمیشنهای زیاد در کانستراکت خیلی مثل انجین یونیتی دست برای ارتقای کاراکتر و تغییر لباس و افزودن کاراکتر باز نیست و باعث سنگین شدن بازی میشه...
بازم ممنونم از وقتی که برای بنده میگذارید جناب ابراهیمی عزیز.
ارادتمند...

لینک فایل نسخه جدید بازی:
http://s7.picofile.com/file/8387638776/f...1.apk.html
  پاسخ

سپاس شده توسط: MohammadHadi ، M.gh ، wowxpria ، hasansanaei ، ᔕinaᗪehghani
خیلی ممنون شما لطف دارید!
بازیتون رو دانلود کردم و حتما بررسی میکنم و اگر پیشنهادی هم داشتم یادداشت میکنم و تو اسرع وقت براتون میفرستم!
  پاسخ

سپاس شده توسط: M.gh ، nariman ، hasansanaei ، ᔕinaᗪehghani
(1398/11/20، 08:13 عصر)wowxpria نوشته است: خیلی ممنون شما لطف دارید!
بازیتون رو دانلود کردم و حتما بررسی میکنم و اگر پیشنهادی هم داشتم یادداشت میکنم و تو اسرع وقت براتون میفرستم!

ممنون و سپاسگزارتون هستم.
  پاسخ

سپاس شده توسط: hasansanaei
سلام بازیتون بنطر من یه سر و گردن نسبت به قبل خوب شده ولی باگ هاش رفع نشده بزارید مجدد چند نکته بگم :
  • نداشتن کلید های بازگشت موقع خروج از بازی و اینکه میتونی تو بازیت از پلاگین دیالوگ آیا میخواهید از بازی خارج شوید بله خیر
  • وقتی About رو میزنی باید کلید های منو کار نکنن شما تو کادر عکس کلیک کنی میتونی دکمه زیرشو لمس کنی و مجدد نبود دکمه بازگشت
  • همیشه برای خودتون ارزش قائل بشید و یک لایوت جدا برای معرفی تیم خودتون و یا لیست بازی هاتون بسازید...
  • وقتی قطع صدا رو میزنی صدای کلیک ها وجود داره یا برای هرکدوم تعریف کنید یا کلن با یکی قطع و وصل بشه! 
  • منو بازی خشکه بنظر دستکش ها هم تکون بخورن جالبه یا افکت نور بدی که کم و زیاد بشه و تاریک تر جلوه بده (پیشنهاده)  و از همه مهمتر و قبلا گفتم صفحه رو سعی کن تکون بدی با زوم یا اسکرول... خیلی خشکه
  • تو لایوت انتخاب شخصیت خیلی خوب عمل کردی ولی باز مجدد دکمه بازگشت فیزیکی نیست خیلی رو مخه و باگ داره که میگم
  • نبود کلید لمسی و فیزیکی بازگشت - باید با دابل کلیک شخصیت انتخاب بشه نه با یک کلید چون ممکنه اشتباه دستش بخوره - موقع تغییر کاراکتر افکت Fade یا.. بزار از حالت خشک در بیاد (پیشنهاد) - وقتی کاراکتر انتخاب میشه و راهنمای بازی میاد سرعت حرکت فریم های کمکی خیلی زیاده سریع میره شما خودتون رو نبین که حفظی یه ناآشنا باید یه 3 4 دقیقه آنالیز کنه
  • سعی کن راهنما رو تو فریم کامل توضیح بدی زیاد نباشه نهایت دوتا فریم یکی پاها یکی دست و دفاع 
  • در ضمن شما ساختار کلیدی هم حتما به بازی تو صفحه منو بزارید و تو حالت عادی کلید باشه و اگر کاربر خواست میتونه لمسی کنه که ضربات با لمس باشه اصول حفظ باشه در کنارش یعنی اینکه ضربات چجور باشه با کلید یا لمس کاربر از منو یا تنظیمات مشخص کنه یا شروع بازی دست خودتونه
  • کلید راهنما رو در حین مبارزه میزنی و میای بیرون و مجدد مبارزه میکنی هست در حالی که باید نباشه باگه همچنین موقع استوپ
  • کلید استوپ میزنی کاراکتر پشت نباید تکون بخورن که کاربر بدونه درست استوپ کرده...  در استوپ باید کلید خروج یا منو باشه
  • خون ها رو تو بالای صفحه بزار که چشم کاربر گم نشه هر دو روبرو هم چپ و راست و همیشه و دور خون خوده پلیری که کاربر انتخاب میکنه کادر سبز فلش بزنه که متوجه بشه خون برای اونو چون ممکنه قرمز آبی رو گم کنه 
  • ویبره تو بازی جالب شده فقط ضربات پا رو میتونی زمان ویبره بیشتری بری یا... ویبره ها کوتاهه
  • خون ریختن تو صفحه عالیه فقط روشناییشو کمتر کن خیلی پر رنگه
  • حرکت اسلوموشن عالی پیاده کردی منتها میتونی یه لایه سبز به کل صفحت بدی که وقتی ضربه به حریف زده این رنگ سبز کل صفحه رو یه لحظه فلش بزنه البته کمرنگ کنش نه زیاد پرنگ در ضمن تو اسلوموشن زوم بشه به سمت ضربه یا سر حریف سریع زوم برگرده به قبل (پيشنهاد) 
  • در ضمن بگو که انرژی تو بازی نقش داره تو راهنمای بازیت و یکبار یا نهایت دو بار تو کل با یت که تو گوشی کاربر نصبه راهنما بیاد بقیش رد میتونی یه راهنما به منو اضافه کنی
  • وقتی دکمه بازگشت درحین بازی زده میشه بپرس آیا باخت مبارزه رو می‌پذیرید یا.. ممکنه دستش اشتباه بخوره نباید سریع از بازی خارج بشه
  • سعی کن دیزاین بازیت از منو ها و.. بروز کنی یعنی طرح فلت... مثل کلید های بازی خروس جنگی و اینکه سعی کن از بازی های این سبکی یعنی بوکس ایده و الهام بگیری (نتیجه بگیری من کمی غلط املایی دارم) 
در کل بازیت خیلی خیلی بهتر شده و قطعا کمی حوصله و صبر به خرج بدی عالی تر هم میشه و رفع این عیب ها یعتی بازیت جزو بهترین های کانستراک...
در ضمن پشت زمینه به بازیت اضافه کن چرا سفیده؟؟؟
رینگ بوکس طراحی کن لایه لایه کن نخ های دو شو که 3 بعدی بشه و خیلی کارا... اصلا بازیت رو از مارکت بردار بیشتر کار کن مثلا 2 ماه دیگه برنامه ریزی کن برای باگ هاش نخواه که یشبه درسش کنی با حوصله استراحت وقت آزاد... 
قول میدم پتانسیل این بازی برای بهتر شدن خیلی زیاده و در مورد خرید درون برنامه بستگی به بازیت داره که فعلا تمرکزتون رو تو رفع باگ بزارید ممنون
  پاسخ

سپاس شده توسط: MdSarli ، hamedbz ، MrAlvand ، kakmamad ، nariman ، mahdi.p ، M.gh ، ᔕinaᗪehghani
جناب ابراهیمی عزیز مراعات منه آماتور رو بفرمایید تورو خدا... ورود این حجم از اطلاعات به مغزم منو به شک مغزی برد...
البته شوخی کردم ولی واقعا شکه شدم از اینهمه دقت شما تو تحلیل بازی. وافعا شرمندم کردین. من یک مدتی باید به خودم زمان بدم تا بتونم تمام این اطلاعات رو تحلیل کنم. اما اولین کاری که کردم به دستور شما بازی رو در کافه بازار از حالت انتشار خارج کردم.
باید بشینم با دقت به تک تک نکاتتون فکر و اوتها رو اجرایی کنم. شما منو یک دفعه از مقطع ابتدایی پرت کردین تو دروس دانشگاهی...
هنگ نکنم شانس آوردم...
فقط میخوام تاکید کنم که بدونید چقدر این زمانی که برام گذاشتید ارزشمند بود.
فقط من به عنوان سازنده بازی متوجه میشم که شما با چه دقتی نکات ریز و کلیدی رو دیدید.
خیلی این کارتون برام ارزش داشت.
ارادتمند همیشگیتون شدم...
  پاسخ

سپاس شده توسط: wowxpria ، rezamms ، mahdi.p ، M.gh ، ᔕinaᗪehghani
(1398/11/20، 11:52 عصر)wowxpria نوشته است: سلام بازیتون بنطر من یه سر و گردن نسبت به قبل خوب شده ولی باگ هاش رفع نشده بزارید مجدد چند نکته بگم :
  • نداشتن کلید های بازگشت موقع خروج از بازی و اینکه میتونی تو بازیت از پلاگین دیالوگ آیا میخواهید از بازی خارج شوید بله خیر
  • وقتی About رو میزنی باید کلید های منو کار نکنن شما تو کادر عکس کلیک کنی میتونی دکمه زیرشو لمس کنی و مجدد نبود دکمه بازگشت
  • همیشه برای خودتون ارزش قائل بشید و یک لایوت جدا برای معرفی تیم خودتون و یا لیست بازی هاتون بسازید...
  • وقتی قطع صدا رو میزنی صدای کلیک ها وجود داره یا برای هرکدوم تعریف کنید یا کلن با یکی قطع و وصل بشه! 
  • منو بازی خشکه بنظر دستکش ها هم تکون بخورن جالبه یا افکت نور بدی که کم و زیاد بشه و تاریک تر جلوه بده (پیشنهاده)  و از همه مهمتر و قبلا گفتم صفحه رو سعی کن تکون بدی با زوم یا اسکرول... خیلی خشکه
  • تو لایوت انتخاب شخصیت خیلی خوب عمل کردی ولی باز مجدد دکمه بازگشت فیزیکی نیست خیلی رو مخه و باگ داره که میگم
  • نبود کلید لمسی و فیزیکی بازگشت - باید با دابل کلیک شخصیت انتخاب بشه نه با یک کلید چون ممکنه اشتباه دستش بخوره - موقع تغییر کاراکتر افکت Fade یا.. بزار از حالت خشک در بیاد (پیشنهاد) - وقتی کاراکتر انتخاب میشه و راهنمای بازی میاد سرعت حرکت فریم های کمکی خیلی زیاده سریع میره شما خودتون رو نبین که حفظی یه ناآشنا باید یه 3 4 دقیقه آنالیز کنه
  • سعی کن راهنما رو تو فریم کامل توضیح بدی زیاد نباشه نهایت دوتا فریم یکی پاها یکی دست و دفاع 
  • در ضمن شما ساختار کلیدی هم حتما به بازی تو صفحه منو بزارید و تو حالت عادی کلید باشه و اگر کاربر خواست میتونه لمسی کنه که ضربات با لمس باشه اصول حفظ باشه در کنارش یعنی اینکه ضربات چجور باشه با کلید یا لمس کاربر از منو یا تنظیمات مشخص کنه یا شروع بازی دست خودتونه
  • کلید راهنما رو در حین مبارزه میزنی و میای بیرون و مجدد مبارزه میکنی هست در حالی که باید نباشه باگه همچنین موقع استوپ
  • کلید استوپ میزنی کاراکتر پشت نباید تکون بخورن که کاربر بدونه درست استوپ کرده...  در استوپ باید کلید خروج یا منو باشه
  • خون ها رو تو بالای صفحه بزار که چشم کاربر گم نشه هر دو روبرو هم چپ و راست و همیشه و دور خون خوده پلیری که کاربر انتخاب میکنه کادر سبز فلش بزنه که متوجه بشه خون برای اونو چون ممکنه قرمز آبی رو گم کنه 
  • ویبره تو بازی جالب شده فقط ضربات پا رو میتونی زمان ویبره بیشتری بری یا... ویبره ها کوتاهه
  • خون ریختن تو صفحه عالیه فقط روشناییشو کمتر کن خیلی پر رنگه
  • حرکت اسلوموشن عالی پیاده کردی منتها میتونی یه لایه سبز به کل صفحت بدی که وقتی ضربه به حریف زده این رنگ سبز کل صفحه رو یه لحظه فلش بزنه البته کمرنگ کنش نه زیاد پرنگ در ضمن تو اسلوموشن زوم بشه به سمت ضربه یا سر حریف سریع زوم برگرده به قبل (پيشنهاد) 
  • در ضمن بگو که انرژی تو بازی نقش داره تو راهنمای بازیت و یکبار یا نهایت دو بار تو کل با یت که تو گوشی کاربر نصبه راهنما بیاد بقیش رد میتونی یه راهنما به منو اضافه کنی
  • وقتی دکمه بازگشت درحین بازی زده میشه بپرس آیا باخت مبارزه رو می‌پذیرید یا.. ممکنه دستش اشتباه بخوره نباید سریع از بازی خارج بشه
  • سعی کن دیزاین بازیت از منو ها و.. بروز کنی یعنی طرح فلت... مثل کلید های بازی خروس جنگی و اینکه سعی کن از بازی های این سبکی یعنی بوکس ایده و الهام بگیری (نتیجه بگیری من کمی غلط املایی دارم) 
در کل بازیت خیلی خیلی بهتر شده و قطعا کمی حوصله و صبر به خرج بدی عالی تر هم میشه و رفع این عیب ها یعتی بازیت جزو بهترین های کانستراک...
در ضمن پشت زمینه به بازیت اضافه کن چرا سفیده؟؟؟
رینگ بوکس طراحی کن لایه لایه کن نخ های دو شو که 3 بعدی بشه و خیلی کارا... اصلا بازیت رو از مارکت بردار بیشتر کار کن مثلا 2 ماه دیگه برنامه ریزی کن برای باگ هاش نخواه که یشبه درسش کنی با حوصله استراحت وقت آزاد... 
قول میدم پتانسیل این بازی برای بهتر شدن خیلی زیاده و در مورد خرید درون برنامه بستگی به بازیت داره که فعلا تمرکزتون رو تو رفع باگ بزارید ممنون

واقعا دمت گرم آقای ابراهیمی که اینقدر وقت میگذاری و اشکالات بازی ها رو می گویید .  1
  پاسخ

سپاس شده توسط: nariman ، mahdi.p ، amin hosseini

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بازی تانک وار کامل شد (:--ALI--:) 0 150 1402/12/7، 03:57 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  بازی جواب طلایی alirezauu13 4 522 1402/8/17، 06:52 عصر
آخرین ارسال: hasansanaei
Smile اولین بازی من :) SHAMIRZA 4 776 1402/6/30، 08:35 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  قسمت چهار منطقه آلوده منتشر شد alii 3 880 1402/6/26، 09:33 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba81