آیا این آموزش ها خوب بود؟
بله
83.33%
10
خیر
16.67%
2
12 رأی
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

آموزش های کوتاه من برای کانستراکت
به نام خدا
با سلام ، من طبق قولی که در تایپک بازی بازی شخصی STAR WARS (جنگ ستارگان) دادم. آموزشاتی  بازی  را ساخته ام ، همین الان آموزش اول را قرار می دهم.
[url=https://construct2.ir/showthread.php?tid=8825]
 به نام خدا
 « از گهواره تا گور دانش بجویید. »
 سخنی از پیامبر اسلام
  « بسی رنج بردم بدین سال سی            عجم زنده کردم بدین پارسی »
 فردوسی

«دو کس رنج بیهود بردند و سعی بی فایده کردند ؛ یکی آن که اندوخت و نخورد و دیگر آن که آموخت و نکرد.»
 «علم چندان که بیشتر خوانی          چون عمل در تو نیست، نادانی

نه محقّق بوَد نه دانشمند          چارپایی، بر او کتابی چند
 آن تهی مغز را چه علم و خبر          که بر او هیزم است یا دفتر؟»

سعدی

کانال ما در آپارات: محمد امین 1388 1378

مسلط به جاوا اسکریپت و html5 و css3 و پایتون.
غایب
  پاسخ

سپاس شده توسط: MohammadHadi ، oak ، M.gh ، Amirhesam.KH
آموزش اوّل (ساخت هوش مصنوعی برای بازی پلتفرم)
خب حالا یک پروژه جدید بسازید و با استفاده از شیء اسپرایت یا تایل مپ یک زمین برای کانستراکت بسازید ، ولی شما از تایل مپ استفاده کنید ، ولی ما چون می خواهیم آموزش بدهیم از اسپرایت استفاده کنیم. برای تایل مپ آموزش چگونه بازی پلتفرم بسازیم ؟ را نگاه کنید. به زمین رفتار جامد بدهید. یک شخصیت با استفاده از اسپرایت داخل بازی بیاورید و به آن رفتار پلتفرم بدهید. یک دشمن مثل شخصیت اضافه کنید و رفتار پلتفرم به آن بدهید. کنترل آن را از طریق تنظیمات پلتفرم از Yes به No تغییر بدهید تا کنترل آن دست ما نباشد. حالا وارد ایونت شیت برید وطبق عکس زیر ایونت ها را بنویسید.[تصویر:  %D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1_%D8%B5%D9...7_284_.png]
سورس آموزشی این آموزش: سورس آموزشی
 به نام خدا
 سخنی از پیامبر اسلام
 فردوسی

«دو کس رنج بیهود بردند و سعی بی فایده کردند ؛ یکی آن که اندوخت و نخورد و دیگر آن که آموخت و نکرد.»

سعدی

غایب
  پاسخ

سپاس شده توسط: hasansanaei ، M.gh ، MohammadHadi ، daiisalman ، Amirhesam.KH
(1398/11/20، 06:57 عصر)amin hosseini نوشته است: آموزش اوّل (ساخت هوش مصنوعی برای بازی پلتفرم)
خب حالا یک پروژه جدید بسازید و با استفاده از شیء اسپرایت یا تایل مپ یک زمین برای کانستراکت بسازید ، ولی شما از تایل مپ استفاده کنید ، ولی ما چون می خواهیم آموزش بدهیم از اسپرایت استفاده کنیم. برای تایل مپ آموزش چگونه بازی پلتفرم بسازیم ؟ را نگاه کنید. به زمین رفتار جامد بدهید. یک شخصیت با استفاده از اسپرایت داخل بازی بیاورید و به آن رفتار پلتفرم بدهید. یک دشمن مثل شخصیت اضافه کنید و رفتار پلتفرم به آن بدهید. کنترل آن را از طریق تنظیمات پلتفرم از Yes به No تغییر بدهید تا کنترل آن دست ما نباشد. حالا وارد ایونت شیت برید وطبق عکس زیر ایونت ها را بنویسید.[تصویر:  %D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1_%D8%B5%D9...7_284_.png]
سورس آموزشی این آموزش: سورس آموزشی

ببخشید ، ولی شما فقط عکس از ایونت ها گذاشتید و آموزش ندادید!( البته یک توضیحاتی برای ساخت بازی پلتفرم دادید ) ( منظورم این نبود که یاد نگرفتم یا .. منظورم این است که شاید برای کسی مبهم باشد و وقتی بیاید آموزش شما رو نگاه کند ، هیچی نمی فهمد چون شما فقط عکس از ایونت ها گذاشتید ، مثلا شما باید
ایونت ها رو توضیح دهید مثلا شما برای ایونت 2 بگین
ایونت 2 یعنی : اگر x دشمن از x  بازیکن کمتر شد به سمت راست برود چون وقتی دشمن از سمت چپ ما رد شود ، از ما دور می شود  و باید به سمت راست بیاید تا به ما برسد و ........................................... )
( آموزش دادنم زیاد خوب نیست  4  1  )

پاسخ

سپاس شده توسط: MohammadHadi
من می دانم قصد شما انتقاد است ، ولی می خواهم کاربر خلاقی داشته باشد ، من دقیقا همین وضع را داشتم که هیچی نمی فهمیدم ! ولی من با دقت مشکلم را حل کردم. ولی یک توضیحی در مورد X بدهم. ایکس به فاصله شئ به سمت چپ می گویند که اگر ایکس دشمن از بازیکن بیش تر باشد ، دشمن به سمت راست می رود و اگر کم تر باشدبه سمت چپ می رود.
 به نام خدا
 سخنی از پیامبر اسلام
 فردوسی

سعدی

غایب
  پاسخ

سپاس شده توسط: MohammadHadi ، Amirhesam.KH
(1398/11/20، 09:01 عصر)amin hosseini نوشته است: من می دانم قصد شما انتقاد است ، ولی می خواهم کاربر خلاقی داشته باشد ، من دقیقا همین وضع را داشتم که هیچی نمی فهمیدم ! ولی من با دقت مشکلم را حل کردم. ولی یک توضیحی در مورد X بدهم. ایکس به فاصله شئ به سمت چپ می گویند که اگر ایکس دشمن از بازیکن بیش تر باشد ، دشمن به سمت راست می رود و اگر کم تر باشدبه سمت چپ می رود.

نبابا !  23  (  21  )
داداش من که نمیگم نمی فهمم   13
میگم هر ایونتی که میزاری رو توضیح بده که اگه یک بنده خدایی اومد نگاه کنه بفهمه چی به چی است.
  پاسخ

خب ، من در یکی از آموزش های یک نفری ( نمی خواهم آبروی یک نفر را ببرم ) در مورد در آموزش اش گفت تاچ ورپ را دانلود کنید. ولی من نمی دانستم حتی پلاگین چیست.  24 ولی خودم پی پلاگین رفتم تا فهمیدم چیست.
 به نام خدا
 سخنی از پیامبر اسلام
 فردوسی

سعدی

غایب
  پاسخ

دوست عزیز اولا کسی انتقاد نکرد 
دوما جناب مهدیار میگن که آموزشت رو یکم جامع تر بذار تا کسانی که تازه وارد هستند بفهمند وگرنه قصد توهین و انتقاد نیست
سوما یکم از حالت رسمی در بیا و متن هات رو دوستانه تر بنویس 4
کانال مطالب آرشیوی کانستراکت 2

آیدی کانال
  پاسخ

سپاس شده توسط: oak
اگر پست های بالا را نگاه کنید ، اصلا من نه دعوا داشتم و نه ایشان من دارم در مورد این توضیح می دهم و گفتم این حرف آقا مهدیار یک انتقاد بود که من شنیدم و دعوایی هم نکردم.
 به نام خدا
 سخنی از پیامبر اسلام
 فردوسی

سعدی

غایب
  پاسخ

بنده هم نگفتم دعوا می کنید گفتم اموزشتون رو یکم جامع تر بنویسید یعنی هر ایونتی که مینویسید رو توضیح بدهید
کانال مطالب آرشیوی کانستراکت 2

آیدی کانال
  پاسخ

سپاس شده توسط:
خب من هم در جواب آقا مهدیار توضیح دادم. ایونت آخر هم مهم نیست
 به نام خدا
 سخنی از پیامبر اسلام
 فردوسی

سعدی

غایب
  پاسخ

سپاس شده توسط: MrAlvand ، MohammadHadi

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star مهم آموزش خروجی اندروید روی سیستم شخصی rezamms 127 76,080 1402/8/24، 09:00 عصر
آخرین ارسال: mehdiosw
  مهم آموزش تصویری خروجی مستقیم - یکبار برای همیشه! rezamms 33 17,645 1401/2/13، 09:39 عصر
آخرین ارسال: kamran_cn
  خروجی اندرید davinmstr1 2 2,139 1400/8/4، 10:23 عصر
آخرین ارسال: ᔕinaᗪehghani
  AAB (بسته برنامه اندروید) چيست؟ + نحوه خروجي گرفتن در كرودوا ᔕinaᗪehghani 15 6,988 1400/6/21، 01:55 صبح
آخرین ارسال: mehdi1100
  رفع مشکل خروجی فونگپ (: M.gh 11 7,298 1400/4/10، 02:17 صبح
آخرین ارسال: oak

پرش به انجمن: