گرافیست کارم
سلام خدمت شما کانستراکت کاران
من یه گرافیک کارم که تخصصم در بازی هایه ماجراجویی مثل ۴۱۱۴۸ هستش و فقط تویه این موجوع میتونم گرافیک کنم تعریف از خود نباشه کاراکتری هایه سیاه سفیدی که میسازم که نمونه ان تویه گوگل خیلی کمه .
من توافقط کار میکنم
و با هزینه خیلی کم میتونم براتون کار کنم مثلا هر اسپرایت دو هزار تومن 
توافقی
  پاسخ

سپاس شده توسط: MohammadHadi ، MdSarli ، oak
سلام. بهترین کار اینه که نمونه کار از خودتون ارائه بدید،مطمئنا دوستان زیادی درخواست خواهند داد.
  پاسخ

سپاس شده توسط: M.gh ، MdSarli ، MohammadHadi ، hb1221 ، mahdi.p
(1398/11/22، 12:21 عصر)mostafanastary نوشته است: سلام. بهترین کار اینه که نمونه کار از خودتون ارائه بدید،مطمئنا دوستان زیادی درخواست خواهند داد.

______
خیلی ممنون از پیشنهاد شما
[تصویر:  2p4w_sketch-1581412367533.png]
[تصویر:  v2v_sketch-1581412368353.png]
[تصویر:  yspi_sketch-1581412369074.png]
نمونه اولیه برای شما به صورت رایگان ساخته میشه که در صورت اینکه پسند نکردین از کار هام شما ضرر نکنید
  پاسخ

سپاس شده توسط:

من طراحی گرافیک رو نیاز دارم هرچه زودتر هم می خوامش اگه می تونید زودتر جواب بدید وگرنه میرم دنبال یکی دیگه
یک راه ارتباطی معرفی کنید تا صحبت های کاملتر رو اونجا انجام بدیم که در مورد پولشم هم صحبت کنیم.
  پاسخ

سپاس شده توسط:
ببینید بهترین راه اینه که خودت بازی خودت رو بسازی و کانستراکت رو یاد بگیری
[تصویر:  default-yellow.svg]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1399/1/27، 10:07 عصر)oak نوشته است: ببینید بهترین راه اینه که خودت بازی خودت رو بسازی و کانستراکت رو یاد بگیری

خودم دقیقا می خوام بازی خودمو بسازم ولی طراحی گرافیکشو می خوام بدم به یک نفر دیگه
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1399/1/27، 10:28 عصر)fence_dark نوشته است:
(1399/1/27، 10:07 عصر)oak نوشته است: ببینید بهترین راه اینه که خودت بازی خودت رو بسازی و کانستراکت رو یاد بگیری

خودم دقیقا می خوام بازی خودمو بسازم ولی طراحی گرافیکشو می خوام بدم به یک نفر دیگه
برای بازی اولت ، پول خرج نکن
چون همیشه بازی اول ، موقف نیست ...
ثانیه که بازی اول که منتشر می کنی ، بهتره که از گرافیک آماده استفاده کنی چون خودت اینجوری می تونی بیشتر وقت خودتو بزاری و تجربه کسب کنی و اینکه بهترین ایده رو هیچوقت برای بازی اول ، نگذار چون خییلی ها اومدن و بهترین ایده رو گذاشتن و کلی پول خرج کردن و این چیزا ، آخرش بازیشون موفق نبود ، بعد هم بازی سازی رو بوسیدن کنار ...

بهترین کار اینه که با گرافیک آماده بسازیش و بعد یه نسخه رایگان ازش رو توی گیت هاب آپلود کنی ، بزارش تو انجمن ، ما هم باگ هاشو می گیریم (اصلا اگر هیچکی نبود من که هستم) و بهت اطلاع می دیم که بله فلان جا باگ داره باید اینجوری حلش کنی و همینطور بدی دست چند تا گیمر خوب (اونایی که تجربه بازی زیاد دارن) تا اونا هم بازیو چک کنن و بهت بگن کجا چبکار کنی ، بازی جذاب میشه (نگران نیباش من خودم توی تیمم دارم کسی که اینجوریه واسه همین کار استخدامش کردم)
بعد که این کار رو کردی بیوفت دنبال گرافیک بهتر و طراح و طراحی یاد بگیر و از این کارا
به هر حال
[تصویر:  default-yellow.svg]
  پاسخ

سپاس شده توسط: fence_dark
سلام 
این طرز اپلود تو گیت هاب رو میشه بگید چطوریه ؟ بعد بازی انلاین میشه ؟ یعنی تحت وب ؟
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1399/1/28، 09:10 صبح)oak نوشته است:
(1399/1/27، 10:28 عصر)fence_dark نوشته است:

برای بازی اولت ، پول خرج نکن
چون همیشه بازی اول ، موقف نیست ...
ثانیه که بازی اول که منتشر می کنی ، بهتره که از گرافیک آماده استفاده کنی چون خودت اینجوری می تونی بیشتر وقت خودتو بزاری و تجربه کسب کنی و اینکه بهترین ایده رو هیچوقت برای بازی اول ، نگذار چون خییلی ها اومدن و بهترین ایده رو گذاشتن و کلی پول خرج کردن و این چیزا ، آخرش بازیشون موفق نبود ، بعد هم بازی سازی رو بوسیدن کنار ...

بهترین کار اینه که با گرافیک آماده بسازیش و بعد یه نسخه رایگان ازش رو توی گیت هاب آپلود کنی ، بزارش تو انجمن ، ما هم باگ هاشو می گیریم (اصلا اگر هیچکی نبود من که هستم) و بهت اطلاع می دیم که بله فلان جا باگ داره باید اینجوری حلش کنی و همینطور بدی دست چند تا گیمر خوب (اونایی که تجربه بازی زیاد دارن) تا اونا هم بازیو چک کنن و بهت بگن کجا چبکار کنی ، بازی جذاب میشه (نگران نیباش من خودم توی تیمم دارم کسی که اینجوریه واسه همین کار استخدامش کردم)
بعد که این کار رو کردی بیوفت دنبال گرافیک بهتر و طراح و طراحی یاد بگیر و از این کارا
به هر حال
صد در صد شما خبره تر و با تجربه تر هستین پس ترجیح می دم به حرفتون گوش کنم.
اگه مشکلی داشتم ممنون می شم کمکم کنین تو ساخت بازی.
باتشکر.

پاسخ

سپاس شده توسط:
(1399/1/28، 01:31 عصر)محمد 82 نوشته است: سلام 
این طرز اپلود تو گیت هاب رو میشه بگید چطوریه ؟ بعد بازی انلاین میشه ؟ یعنی تحت وب ؟

‌سلام
مثل هاست که بازیتون رو خروجی html میگیرین میزارین توش 
میتونین بازیتون رو توی گیتهاب آپلود کنید
آموزشش هم توی si2 هست.
  پاسخ

سپاس شده توسط: محمد 82

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دعوت به همکاری از بازی سازان کانسراکت ٣ iflashlord 0 2,351 1400/1/21، 11:29 عصر
آخرین ارسال: iflashlord
  خرید اشتراکی کانستراکت 3 persiangamer 20 9,070 1400/1/21، 08:29 عصر
آخرین ارسال: persiangamer
  فراخوان نویسنده ARKEYA 0 1,339 1400/1/2، 07:36 عصر
آخرین ارسال: ARKEYA
  خرید سیگنالینگ سرور سایت سیرا amirho24 84 49,432 1399/12/13، 10:53 عصر
آخرین ارسال: persiangamer
  نیاز به پابلیشر Sato 0 1,519 1399/9/14، 12:22 عصر
آخرین ارسال: Sato

پرش به انجمن: